Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skyrim zwycięzcą konkursu na najlepszą grę generacji

100 postów w tym temacie

C:/Documents and Settings/Dared00/Moje dokumenty/typowe_odzywki_na_typowe_newsy.txt
Ctrl+C/Ctrl+V

"Wygrał [tu wstaw nazwę gry]? Haha, kto głosował na tego crapa? Przecież powinien wygrać [tu wstaw nazwę gry] albo [tu wstaw nazwę gry]. Ech... I don''t want to live on this planet anymore..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co na to czytelnicy Pani Domu oraz Party Życie Gwiazd? Oni też oddali swoje eksperckie głosy? :D najlepsza gra generacji to gra, która przyciągnęła najwięcej graczy na najdłuższy czas i znalazła najwięcej naśladowców - poprzednią generację wygrał World of Warcraft, tą wygrało League of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, iż Portal 2 był najlepszą grą generacji. Ale to tylko moja opinia.

Skyrim to też świetna produkcja. Można narzekać na bugi i pusty świat, ale patrząc na jego wielkość- i tak było pod tym względem świetnie, a za to dowoloność jaką daje ta gra jest niedościgniona. No i nie zapominajmy o tym, iż wsparcie modderów sprawia, iż wszystkie niedociągnięcia mogą oni naprawić- jeżeli ktoś jest zawiedziony wyglądem gry "czystej", dzięki modom może dostosować grę do swoich potrzeb.
Biorąc pod uwagę, ile ta gra oferuje za swoją cenę- nie można narzekać, bo naprawdę jest świetnie nawet w podstawowej wersji gry. A jeżeli dodamy do tego jeszcze cuda z modów- dla mnie jedyną grą, która może się równać ze Skyrimem (i jednak- mimo wszystko- jest od TESV lepsza) jest stary, dobry Morrowind. Skyrim to godny następca, ale dla mnie najlepszą częścią TES póki co nadal jest stary dobry Morek. Chyba dlatego, że nie prowadził za rączkę- gracz był rzucony w ten wielki, otwarty świat, i... Kurcze, wszystko co miał to nazwy lokacji, w których ma być wykonany quest i szczątkowe informacje ("na północny-wschód od Vivec"). A do tego było wiele lokacji, które nie były związane z żadnymi zadaniami, a jednak- opowiadały własną historię (jaskinia nekromantów, o których historii dowiadujemy się z dzienników, i którzy szukali ukrytego tam artefaktu? Żaden problem!). W Skyrim tego nie doświadczyłem, i bardzo tego żałuję..

@up: Demokratyczne głosowanie polega na tym, że każdy głos liczy się tak samo. Głosy casuali są równie ważne, bo to oni stanowią większość nabywców i oni decydują swoimi portfelami, która formuła się sprawdza. A najpopularniejsza gra nie zawsze oznacza grę najlepszą- LoL jest bodaj najbardziej wciągającą grą, w jaką grałem, ale najlepszą? Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) tą wygrało League of Legends.

Jesli aby zagłosować trzeba było posiadać kartę debetową/kredytową/cokolwiek/być klientem sklepu, to LoL odpada na starcie.
Co innego na jakims kwejku czyu innym 4chanie - tam z pewnością takową grą by został, do tego możnaby od razu zobaczyć fajne memy i komentarze 12 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"O miano najlepszej gry bój z Skyrim stoczyło bój z The Last of Us" - do poprawki,
a wracając do tematu to moim zdaniem Skyrim nie zasługuje na 90% swoich nagród no ale już dawno zostało dowiedzione, że 90% nagród przyznawanych jest za odpowiednią opłatą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Osobiście uważam że, że The Last of Us powinien wygrać w ''pojedynku'' ze Skyrimem. Jestem wielkim fanem RPG, ale Skyrim zniechęcił mnie po po paru h. Oblivion bardziej mi przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza z serii Elder Scrolls...nie wiem od którego momentu liczono obecną generację ale jestem pewien, że było w tym czasie co najmniej kilka gier uważanych za lepsze i to nie tylko przeze mnie ale i całe grono odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BioShock Infinite lub pierwsza odsłona tej serii czyli po prostu BioShock (sam nie wiem która lepsza..)
Na trzecim miejscu dałbym Far Cry''a 3, a na czwartym Alan Wake. Dalej wymieniać nie będę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 16:46, KeyserSoze napisał:

A co na to czytelnicy Pani Domu oraz Party Życie Gwiazd? Oni też oddali swoje eksperckie
głosy? :D najlepsza gra generacji to gra, która przyciągnęła najwięcej graczy na najdłuższy
czas i znalazła najwięcej naśladowców - poprzednią generację wygrał World of Warcraft,
tą wygrało League of Legends.

LoL? Hahaha, prędzej Angry Birds, Farmville czy Call of Duty (w końcu to ta sama gra od CoDa 2 a każda część sprzedaje się w 30+ mln egzemplarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciej by chyba bylo po prostu to napisac niz szukac i kopiowac ;) Swoja droga gratulacje dla Betki, skoro tak wybrali "uzytkownicy Amazonu" to ja -uzytkownik Biedronki- niewiele mam do gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować