Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skyrim zwycięzcą konkursu na najlepszą grę generacji

100 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2013 o 19:40, Pampereczek napisał:

Prawda stara jak demokracja: Większość się myli.


Prawda równie stara - jeśli ktoś akurat jest w mniejszości, to uważa, że większość się myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:48, pawbuk napisał:

Prawda równie stara - jeśli ktoś akurat jest w mniejszości, to uważa, że większość się
myli :D

albo węszy spisek jak ja i uważa, że "ankieterzy" zostali przekupieni przez Bethesde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:53, Traitor napisał:

albo węszy spisek jak ja i uważa, że "ankieterzy" zostali przekupieni przez Bethesde
:D


No na pewno wszyscy :D Mi też Bethesda proponowała 200 000 dolarów za głos na Skyrima, ale niestety (dla nich) Sony przebiło tą ofertę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:36, SpiralArchitect napisał:

Jesli skutkiem tej decyzji będzie wzorowanie się wszystkich
przyszłych erpegów na Skyrimie, to zgroza, czysta zgroza.

Przeciez JUZ Witcher3 jest podobno robiony na podobienstwo Skyrima. Ja tam nie wiem, bo jeszcze nie gralem, ale uwazam, ze robienie plebiscytu na gre generacji, ktora jeszcze trwa to jakis zart chyba. Zwlaszcza, ze przewaznie pod koniec danej generacji wychodza perelki - taki Watch Dogs tez przeciez na PS3 wychodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście uważam, iż Portal 2 był najlepszą grą generacji. Ale to tylko moja opinia.

Zgadzam się! Istotne nowum, którego prequel nawet mieścił się w granicach czasowych tej generacji konsol i choć Skyrim naprawdę wciąga i jest eRPeGiem z krwi i kości w jakiego chciałem zagrać już od lat, to Portal 2 jest rozwiniętym experymentem technologicznym, który jest zarówno spektakularny i bezkonkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą grę roku odinstalowałem po dwóch godzinach (była nudna). Za 10 lat nikt o Skyrim nie będzie pamiętać (efekt "need for speed''a - fajne jak ma się żel na włosach i pracę domową w zeszycie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SpiralArchitect napisal, ze boi sie, zeby nowe cRPG nie byly wzorowane na Skyrimie. Uswiadomilem mu, ze W3 JUZ jest robiony na modle Skyrima, wiec jego obawy juz sie sprawdzaja ;).

Nic, ale to NIC nie wspominalem, ze W3 ma byc brany pod uwage w tym plebiscycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to też zapytałem się z ciekawości, bo sam już się zamieszałem ;) Co do samego temat W3 robionego na wzór Skyrima to tutaj już się to lekko gryzie - TES całkiem inaczej jest zbudowany, a Wiesiek inaczej. Jedyne co na razie je łączy to jeżdżenie na koniu, otwarty świat... więcej nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, widzisz. No to inna bajka :). Wiesiek wychodzi na PC, wiec w sumie obecna generacja (w sumie PC to zawsze obecna generacja ;)) oraz na PS4/XOne, a to juz juz raczej przyszla generacja. No i 2014 rok najwczesniej.

Dla mnie najlepsza gra obecnej generacji jest Uncharted 2 (dwa, nie mylic z trojka), jak nie schrzania to GTA5 oraz The Last of Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:27, Zajanski napisał:

Skyrim - nie.
Ale zmodowany Skyrim zasługuje.

Zgadzam się, To dzięki modom czyli nieograniczonym możliwością rozwoju Skyrim zasługuje na te wyróżnienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie liczymy generacje od konsoli do konsoli, która oferuje większe możliwości graficzne i tak dalej. Dużo o tym można pisać. Tak czy inaczej jak wyjdą pierwsze tytuły na PS4 i XBone (ale nie Fify... coś soczystego takiego) to wtedy można o tym mówić, że nowa generacja się zadomowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 17:54, Dared00 napisał:

> Bioshock jest jak dla mnie zupełnie nowym podejściem do tematu shoot''erów.
Zupełnie nowym? To znaczy?



Fabuła, jak już pisałeś, design i nie jest to kolejny bezmyślny shooter. Może to tylko dla mnie, ale dużo w fps''y nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:51, Inferno0009 napisał:

Fabuła, jak już pisałeś, design i nie jest to kolejny bezmyślny shooter. Może to tylko
dla mnie, ale dużo w fps''y nie gram.


faktycznie, dopisanie fabuły do strzelanki z akimbo bronią niestandardową (plahahazmidy) to awangarda pełną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:56, Ostrowiak napisał:

faktycznie, dopisanie fabuły do strzelanki z akimbo bronią niestandardową (plahahazmidy)
to awangarda pełną gębą


W porównaniu do skyrima, w którym AI jest niczym ziemniaka, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:58, Inferno0009 napisał:

W porównaniu do skyrima, w którym AI jest niczym ziemniaka, oczywiście.


nie rozumiem porówniania
zestawiasz dwa różne parametry, żeby udowodnić swoją rację

bioshock = skyrim w kwestii mechaniki, akimbo nawalanka z dopisaną fabułą i śladowymi elementami erpega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie powiedziałbym, że Skyrim jest najlepszą grą tej generacji, to z pewnością należy przyznać Bethesdzie jedno - ich gry są duże i dają użytkownikom sporo swobody. Szczególnie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 22:02, Ostrowiak napisał:

nie rozumiem porówniania
zestawiasz dwa różne parametry, żeby udowodnić swoją rację

bioshock = skyrim w kwestii mechaniki, akimbo nawalanka z dopisaną fabułą i śladowymi
elementami erpega



Odpowiadałem na pytanie, a przy poprzedniej odpowiedź porównałem do zwycięscy tego zestawienia. Skyrim jest równie głupią nawalanką, o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować