Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I nie zmienia się nic - alpha DayZ nadal nie gotowa, jest za to nowy filmik i screeny

13 postów w tym temacie

Po przeczytaniu tego newsa naprawde nic nie blefuje pokazałem środkowy palec do monitora ...nosz kurde ja wiedziełem ze nic z tego nie wyjdzie......\/
oo
<>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejtowaliscie War z (Infestation), a teraz hejtujecie Day z - zalosne, ale tez dobre, bo zawsze kibicowalem tej pierwszej, niemilosiernie jechanej czasami przez byle ludzikow. A okazuje sie, ze Dayz tez sie jednak nie podoba ... ooooojjjjjj im so sorrry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hejtowaliscie War z (Infestation), a teraz hejtujecie Day z - zalosne, ale tez dobre,
> bo zawsze kibicowalem tej pierwszej, niemilosiernie jechanej czasami przez byle ludzikow.
> A okazuje sie, ze Dayz tez sie jednak nie podoba ... ooooojjjjjj im so sorrry.

Problemem Infestation był PR (jak to pięknie niedawno panowie z CI określili, Czarny PR), czyli po prostu obietnice się nie sprawdziły to hejt szedł na całego. Niestety DayZ też to teraz napotyka i nie jest w tym przypadku inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragoon84... Prawda jest taka ze tworcy MODA WarZ [m]... (tak samo jak postac w grze w koncu czolga sie ze sparalizowanymi nogami i ruszajac nogami do przodu biegnie w bok).... Textury chyba tez tam wyruchali bo wejscie na skale moze skonczyc sie zwiedzaniem powierzchni marsa... No nie mowiac o tym ze pojazdy w grze ktore zostaly obiecane (po roku od premiery) nawet nie sa w powijakach... A dayz? Mowisz o tym ze sie nie podoba.. Dla mnie nie bylo premiery i o tym mowic nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest ktoś jeszcze kto nie może powstrzymać się od śmiechu słysząc dźwięki jakie wydają
> zombie w tej grze?
Całkiem śmiesznie brzmią te dźwięki w grze, która nawet nie weszła w fazę alpha.

A poza tym. Od kiety to ktokolwiek hehtuje DayZ? Nie pomyliło się ludziom przypadkiem z WarZ? Pamiętam newsa, w którym było o tym jak twórca DayZ otrzymywał pogróżki mailami bo ludzie mylili ten mod z WarZ. O co tu biega?

> Dragoon84... Prawda jest taka ze tworcy MODA WarZ [m]...
War Z też było modem? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem masę czasu w WarZ, a mimo to będę tą grę hejtować... podobnie zresztą jak DayZ, te gry niby maja to coś, ale ich twórcy odwalają fuszerkę... mod był jeszcze ok, ale zarówno jego nowa odsłona jak i konkurencja mają masę problemów, gdzie jedna wcale wyjść nie może tak druga ma setki cheaterów i masę bugów, do tego grafika... wiem, wiem że to nie najważniejsze, ale o zgrozo jesteśmy na przełomie nowych generacji konsol, a te gry wyglądają słabo przy pierwszych produkcjach na poczciwego xboxa, że już o ps2 nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie tylko deweloperzy WarZ nie radzą sobie w ogóle z PRem - kto śledzi losy DayZ też będzie niezadowolony. Ciągłe przekładanie ''premiery'' wersji alpha (pierwsze obietnice mówiły o grudniu 2012...). Po roku pracy gra tak naprawdę nie wygląda lepiej od modyfikacji. Poza tym niektóre słowa Deana niepokoją (w jednym z wywiadów wyczytałem, że ma już dość zombiaków i chętnie zabrał by się za nowy projekt - przypominam, że gra nie jest jeszcze nawet w fazie alpha!). Poza tym gra miała być bardzo tania (przynajmniej w fazie alpha - później cena miała wzrastać) na reddicie ~miesiąc temu pojawił się wpis mówiący o tym, że przy 10$ koszt alphy by im się nie zwrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 12:42, Kirlen napisał:

ale o zgrozo jesteśmy na przełomie nowych generacji konsol,
a te gry wyglądają słabo przy pierwszych produkcjach na poczciwego xboxa, że już o ps2 nie wspomnę

Przesadzasz, inna sprawa, że to mody i low budżety. A nie gry AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swojej wypowiedzi chcialem podkreslic, ze War zjechane bylo po calosci ... ale chwileczke - jechane po calosci? w ciagu pierwszych kilku tygodni mialo na pewnym portalu ocene okolo 9 a nagle spadlo na 6 - i to ze wzgledu na czepialstwo o ten biedny tytul? O to, ze napisano za duzo informacji o grze na steamie? Wszystkim sie podbalo a nagle same negatywne opinie? A Day z mialo byc pogromca i co - i tez okazazuje sie powoli, ze cos nei gra ... wkurza mnie, ze ludzie ustawiaja sie, jak choragiewki na wietrze ..... A co do ruchania w dupe hmm.... przez tworcow Infestation nie czuje sie w takim stanie - ale jezeli trzymac sie tej terminologii, to w ciagu roku przez tworcow wieeelu crapowych gier, filmow czy czegokolwiek jestesmy wszyscy ruchani tak, ze mamy juz odbyty, jak autostrady niemieckie. Takze wiesz, jezeli juz, to kazdy kiedys stal sie albo stanie ofiara tego procederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować