Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko jasne - pierwszy unboxing Xbox One zdradza zawartość opakowania

37 postów w tym temacie

> Nie wiem czemu ale ten pad wygląda jak plastikowe badziewie które można kupić w sklepie
> za 20zł
>
> Z tym "biutiful konsol" trochę przesadził :D
Zawsze lepszy ten niż od PS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 16:13, Garadon napisał:

> Jednak dołączą headset do konsoli ;].

Tylko do wersji Day One.


A przepraszam, jednak we wszystkich wersjach. Niesamowite, M$ jakoś od miesiąca zmienia zdanie w każdym swoim potknięciu :) Ale o dziwo game dvr będzie płatny na Xbone, a za darmo na PS+... ciekawe czy i kiedy zmienią danie również w tej kwestii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 15:57, saborcat-14 napisał:

Nie wiem czemu ale ten pad wygląda jak plastikowe badziewie które można kupić w sklepie
za 20zł

Haters gonna hate. Tak, jak w wojnie konsol jestem zdecydowanym zwolennikiem obozu Sony, tak żaden pad nie jest dla mnie równie wygodny, jak ten xboxowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 16:01, Kirlen napisał:

Zawsze lepszy ten niż od PS :)


Ja specjalnie sobie zamówiłem do PC xeoxa bo jest wygodniejszy rozkłąd analogów dla mnie niż w esperanzie tej za 30 ziko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepsze jest to... że w Polsce tego nie dostaniemy i tak. No i ten przemiły pan słowa "bjutiful" nadużywa jakby naprawdę to był cud współczesnego designu konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze lepszy ten niż od PS :)

To pozwolisz zadecyduje kazdy sam.

> I tak najlepsze jest to... że w Polsce tego nie dostaniemy i tak. No i ten przemiły pan
> słowa "bjutiful" nadużywa jakby naprawdę to był cud współczesnego designu konsol.

Moze VHS nigdy nie mial.


> HAHA kabel hdmi 4k jak konsola nawet rozdzierczości 4K nie wspiera po cholera to dają?

zawsze to jakis marketing xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> HAHA kabel hdmi 4k jak konsola nawet rozdzierczości 4K nie wspiera po cholera to dają?

To będziesz miał do nast. konsoli, która kiedyś tam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować