Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko jasne - pierwszy unboxing Xbox One zdradza zawartość opakowania

37 postów w tym temacie

Ale wielgaśny zasilacz!! Ten xbox jest już tak dużych rozmiarów, a mimo to zasilacza nie mogli upchać do środka :( Dawno nie widziałem takiego wielkiego klocka do kabla sieciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta konsola nie uciagnie 4K gierek, chyba ze beda wygladac jak crap. 4K to ciagna GTX
> Titan w SLI i Tri
A filmy w 4k Ci coś mówią?? Czy nie ogarniasz jeszcze tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uoooho, jaki zasilacz!! :D Jak od ColecoVision, albo wiekszy :) Co w takim razie jest w pudle XOne, garaz na Kinecta i nachos? Nie rozumiem. Poza tym wszystko pieknie i cacy, chociaz zadna przyjemnosc patrzec jak robi to Nelson, najchetniej sam bym obadal te zabawke;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, okazalo sie, ze FullHD juz klientow nie przekonuje do kupna. Wiec ''spece z marketingu'' wymyslili 4K. Jest jeen problem. Albo ktos kupi sobie telewizor +85cali, albo bedzie siedzial metr od 50calowego telewizora.

http://reviews.cnet.com/8301-33199_7-57366319-221/why-4k-tvs-are-stupid/
So if we say 8 feet (96 inches), or 0.028 inch on the resolution side, this means you''d need a TV that''s bigger than 60 inches to really benefit from 1080p. - a co dopiero mowimy o 4K :D. Ale debile to kupia sobie do salonu. Kupia i beda sie chwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 20:45, MrGregorA napisał:

widzę, ze nie uczą się na cudzych błędach. brak fizycznego przycisku. alez oni nienawidzą
swoich klientów.

Ich własnych też, bo X360 Slim miał dotykowe panele zamiast przycisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 19:29, Piotrek_K napisał:

Coz, okazalo sie, ze FullHD juz klientow nie przekonuje do kupna. Wiec ''spece z marketingu''
wymyslili 4K. Jest jeen problem. Albo ktos kupi sobie telewizor +85cali, albo bedzie
siedzial metr od 50calowego telewizora.

http://reviews.cnet.com/8301-33199_7-57366319-221/why-4k-tvs-are-stupid/
So if we say 8 feet (96 inches), or 0.028 inch on the resolution side, this means
you''d need a TV that''s bigger than 60 inches to really benefit from 1080p.
- a
co dopiero mowimy o 4K :D. Ale debile to kupia sobie do salonu. Kupia i beda sie chwalic
:D


Uch. Poczułem się głupi. Nie miałem i nie mam pędu do 1080p/4K/czegokolwiek, ale rzeczywiście, sądziłem, że to może mieć jakieś znaczenie. Jak widać, marginalne... To pewnie trochę tak jak z częstotliwością odświeżania powyżej ludzkiej percepcji czy pasmem dźwięku leżącym poza zakresem naszych receptorów- jeżeli się uprzemy i porównamy jedno z drugim, to dzięki sile sugestii stwierdzimy "rzeczywiście jest lepiej". Ale przy codziennym używaniu- brak różnicy, płacenie za bajery które i tak nie mają sensu ani znaczenia dla naszego komfortu użytkowania.
Podziękował, mogłem się czegoś nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 19:29, Piotrek_K napisał:

http://reviews.cnet.com/8301-33199_7-57366319-221/why-4k-tvs-are-stupid/
So if we say 8 feet (96 inches), or 0.028 inch on the resolution side, this means
you''d need a TV that''s bigger than 60 inches to really benefit from 1080p.
- a
co dopiero mowimy o 4K :D. Ale debile to kupia sobie do salonu. Kupia i beda sie chwalic
:D

To pewnie kupują ci sami ludzie, którzy chcą ekranów Full HD w swoich 4-calowych smartfonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem pozytywnie zaskoczony naklejką. Nie spodziewałem się naklejki.

Win :P

W ogóle wszystko bjutiful, a to zwykły magnetowid sprzed 20 lat w kwestii designu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 16:43, diabolo20 napisał:

HAHA kabel hdmi 4k jak konsola nawet rozdzierczości 4K nie wspiera po cholera to dają?

Kabel. Jaki jest, każdy widzi. Taki sam jak każdy inny HDMI, a że jest "capable", no to dział marketingu nie raczy o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 22:15, Thrandir napisał:

Uch. Poczułem się głupi. Nie miałem i nie mam pędu do 1080p

No ja tam 1080p z checia zakupilem. Akurat tvka mam w miare blisko, bo z 1.5/2.0m od oczu ;). No i przy 1080p _powinien_ byc mniejszy aliasing czy ta zabowanie.

>> To pewnie trochę tak jak z częstotliwością odświeżania powyżej ludzkiej percepcji
Ale przeciez ponad 100fps umozliwia lepsze granie w fpsyy!!!!!!!!1111oneone

Dnia 08.08.2013 o 22:15, Thrandir napisał:

Ale przy codziennym używaniu-brak różnicy

Mniej wiecej. Choc jak wspomina artykul, jest jedna sytuacja w ktorej rzeczywiscie lepiej jest miec wieksza rozdzielczosc, czyli pasywne 3D (takie od LG i hipsterskimii okularkami za 10pln), bo w 2D mamy FullHD, ale juz w 3D mamy rozdzielczosc obcieta o polowe (by zapewnic obraz dla kazdego z oczu osobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 18:15, KrisK91 napisał:

Jestem pozytywnie zaskoczony naklejką. Nie spodziewałem się naklejki.


Naklejka się przyda by zakleić nią kamerkę w kinekcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować