Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz, żeby Xbox One nagrywał rozgrywkę? Wykup abonament Xbox Live. Co na to Sony?

23 postów w tym temacie

I tak fanbojstwo MS zaraz wyskoczy, że w tych czasach każdy płaci i każdy ma w domu Internat i to dobrze w sumie bo nie będzie marnych domorosłych streamerów i że w ogóle to Sony jest zue bo tylko odpowiada na strategię MS żeby zarobić (skoki na kasę ze strony MS? Gdzieżby tam, nigdy w życiu! Ale Sony i ich strategia są be, bo robią taniej zamiast sępić dolary). Koszty produkcji konsoli specjalnie zmniejszyli po konferencji prasowej o Xboxie! Niecnoty, jak tak można, lepsze podzespoły i brak szpiega za niższą cenę! Jak można dawać klientowi to, czego on chce, w takim wymiarze jakiego potrzebuje- bez zbędnych kamerek, które większosć olewa- za niższą cenę i z lepszymi exami!
Ale co ja tam wiem, przecież Sony "ssa" bo klasyczny pad im się nie podoba (i jeszcze lampka w nim nie gaśnie, zgroza!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak fanbojstwo MS zaraz wyskoczy, że w tych czasach każdy płaci i każdy ma w domu
> Internat i to dobrze w sumie bo nie będzie marnych domorosłych streamerów i że w ogóle
> to Sony jest zue bo tylko odpowiada na strategię MS żeby zarobić (skoki na kasę ze strony
> MS? Gdzieżby tam, nigdy w życiu! Ale Sony i ich strategia są be, bo robią taniej zamiast
> sępić dolary). Koszty produkcji konsoli specjalnie zmniejszyli po konferencji prasowej
> o Xboxie! Niecnoty, jak tak można, lepsze podzespoły i brak szpiega za niższą cenę! Jak
> można dawać klientowi to, czego on chce, w takim wymiarze jakiego potrzebuje- bez zbędnych
> kamerek, które większosć olewa- za niższą cenę i z lepszymi exami!
> Ale co ja tam wiem, przecież Sony "ssa" bo klasyczny pad im się nie podoba (i jeszcze
> lampka w nim nie gaśnie, zgroza!).

fakt darmowe nagrywanie co za przewaga sony,lepsze exy ? pozwolisz ze kazdy sam zdecyduje mi sie zdecydowanie bardziej podoba propozycja ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> fakt darmowe nagrywanie co za przewaga sony,

Poprostu przeginka, bo co Microsoftowi szkodzi dac marne 5 minut nagrywania za darmo? Przecież żądanie za takie duperele opłaty nikogo nie zachęci do kupna abonamentu, a to tylko stawia MS w złym świetle ukazując ich jako chciwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zuy!!111oneone XBox one! :)

A tak na serio to niestety prawda - Sony punktuje na pewno u graczy, którzy raczej nie lubią płacić za dodatkowe rzeczy, które na PC np. mogą być za darmo jak Skype. Abonament, jakim jest PS Plus to nie jest coś, co boli, a nawet jeżeli będzie dawał to samo co teraz i umożliwiał grę po sieci to mogę go nawet płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, biorąc pod uwagę fakt, że wszelkie tego typu usługi ( IE etc) były płatne/wymagały konta Gold już na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:32, oxygar napisał:

Poprostu przeginka, bo co Microsoftowi szkodzi dac marne 5 minut nagrywania za darmo?
Przecież żądanie za takie duperele opłaty nikogo nie zachęci do kupna abonamentu, a to
tylko stawia MS w złym świetle ukazując ich jako chciwych.


jakos ludzie na 360 nie marudzili a polityka byla taka samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:12, CepNaPysk napisał:

fakt darmowe nagrywanie co za przewaga sony,lepsze exy ? pozwolisz ze kazdy sam zdecyduje
mi sie zdecydowanie bardziej podoba propozycja ms


Lepsza absolutnie we wszystkim, zwłaszcza w kwestii sprzętowej, cenowej i pod kątem usług dostępnych w Polsce. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewaga Sony jest taka że usługa dla naszego kraju jest potwierdzona od dnia 0 i nie będzie trzeba czekać na łaskę M$ w tej sprawie. W tej chwili M$ nie jest w stanie podać kiedy ta usługa będzie dostępna cały czas dają te same linki do strony na której są pokazane kraje uwzględnione w dniu 0. Wieć wybacz że sporo osób pamiętających jak długo czekaliśmy na oficjalny start XBL ma obawy i wywalone na Mikro-miękkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> jakos ludzie na 360 nie marudzili a polityka byla taka samo
>

Ludzie niech sobie marudzą, nie znam zresztą nikogo kto idzie do sklepu po zdrapkę gold i zrzędzi, że musi płacic za granie online i inne takie usługi. Poporostu smieszne jest, przynajmniej ja to tak odczuwam, że to całe 5 minut nagrywania miałoby kogokolwiek zachęcic do kupna abonamentu. Mogli to dac za darmo, bo nic by ich to nie kosztowało, a tak to kolejne artykuły pod którymi ludzie mają powód do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpieszczajmy Soniakow zbednym uwielbieniem, oni w tej chwili slizgaja sie na marketingowej porazce MS. Czuja sie mocni, bo kazdy jeden minus XOne natychmiast konwertowany jest przez wszelakie serwisy na korzysc ps4, wystarczy jedno "no" na Tweeterze i skosnoocy po raz wtorny staja sie bohaterami dnia. Tymczasem materialu growego jak na lekarstwo, o chmurze tez ani slowa, jak mam sie hajpowac takimi pierdolami jak darmowy recording & streaming, skoro nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze to moglo by byc powiazane z jakims abonamentem- co mnie to obchodzi, co to juz miedzy targami nie ma kurde miejsca na minimum soczystego, marketingowego miesiwa? Dali by pare trailerow chociaz, jakies reklamowki itd. Wszystko zawsze musi czekac na kolejne wielkie show, poza tym generalnie nie ma z czego robic newsow. Z biedy musze sie wspomagac jakimis oczywistosciami z pogranicza strefy "walic to", dawac gry szubrawcy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy podłączyć konsolę pod zwykły system kina domowego, wyposażonego w nagrywarkę DVD/z dyskiem i nagrywamy do woli :P A takie zestawy kina domowego wcale drogie nie są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wgl śmieszni są jedni i drudzy... od tych rzeczy są teraz telefony komputery i laptopy... ja chce tylko piepszoną konsole po najniższych kosztach, żeby zagrać w nowe gta, batmany i inne kozaki na najwyższych obrotach, nie wciskajcie nam chłamu który moglibyście sprzedawac oddzielnie, do podpięcia, jak te swoje kamerki kinekty i inne badziewia które prawdziwy gracz ma w zadzie.... kto by chciał zrobić ze swojej konsoli automat wielofunkcyjny...;/ żenada i wstręt... ale na czyms trzeba grać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 18:14, doctorwho napisał:

Kupcie sobie PC tam nie ma opłat za nagrywanie czy skype :)


Do tej pory... gdyby coś takiego było choćby w połowie realne już dawno panowie z tej czy innej firmy liczyliby tantiemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:12, CepNaPysk napisał:

fakt darmowe nagrywanie co za przewaga sony,lepsze exy ? pozwolisz ze kazdy sam zdecyduje
mi sie zdecydowanie bardziej podoba propozycja ms


Dobrze, że o tym wspomniałeś - jak to miło ze strony Microsoftu, że daje nam wybór czy kupić X1 z Kinectem czy bez.

A nie, czekaj...

Nową generację się zakupi, ale to hen daleko za kilka lat dopiero.
Teraz niech się korporacje biją publicznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować