Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podróż z jednego krańca świata na drugi w Assassin`s Creed IV zajmie pół godziny

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W Assassin's Creed IV: Black Flag sporą część zajmuje ocean, co sprawia, że świat w grze nabrał ogromnych rozmiarów. - Mamy nadzieję, że gracze przepadną na Karaibach - mówi Ashraf Ismail.

Przeczytaj cały tekst "Podróż z jednego krańca świata na drugi w Assassin's Creed IV zajmie pół godziny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym Asasynie były pierdoły do zbierania, więc tak naprawdę nic nowego w serii. I nie wiem czy pływanie może lepsze niż bieganie po lesie w trójce czy po miastach w dwójce i jedynce (i te krwawe jatki które się robiło w boju o skrzynie :D ). Zobaczymy. Dobrze rokuje fakt, że będzie to w jakiś sposób opowiedziane (ale kto zbierał dyski/zwoje w dwójce ten nie będzie zaskoczony). Największą bolączką jest to, że nie warto moim zdaniem nabierać się na wersję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria od zawsze ma przepakowany system walki. Owszem, pozwala poczuć się jak prawdziwy asasyn, ale co z tego, skoro walcząc z 10 przeciwnikami wystarczy czekać z kontrą. Przez ten system twórcy nie mogą zrobić normalnych walk w multiplayerze i zamykają się na nowe możliwości. Nie zanosi się na zmianę tego systemu więc nie zagram w AC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i zapomnieli dodać że walka będzie jeszcze bardziej uproszczona
Jak może być jeszcze bardziej uproszczona, skoro zapowiedzieli, ze będzie trudniejsza? Polecam czytanie ujawnionych informacji o grze, a nie dowalanie się na ślepo przy każdej części z tymi samymi tekstami. Jak czytam takie farmazony to już mi się dzieciństwo przypomina, kiedy 1. raz je widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny ??
Przejście z jednego krańca mapy na drugi w lini prostej w Arenie albo Daggerfallu zajmuje 2 tygodnie nieprzerwanego chodzenia. To były gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 12:12, Gamer-Fox napisał:

Pół godziny ??
Przejście z jednego krańca mapy na drugi w lini prostej w Arenie albo Daggerfallu zajmuje
2 tygodnie nieprzerwanego chodzenia. To były gry.


Ale nie żyjemy już w czasach w których stworzenie "mapy" polega na nałożeniu zielonej teksturki małej rozdzielczości udwającej trawy, oraz od czasu do czasu kamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w poprzednie części AC, każda część jest ciekawa jeśli chodzi o budowę świata i główny nurt, ale poza tym nie ma tam co robić, kompletnie. Po zakończeniu głównych zadań gra staje się nudna i nie chce się do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie żyjemy już w czasach w których stworzenie "mapy" polega na nałożeniu zielonej
> teksturki małej rozdzielczości udwającej trawy, oraz od czasu do czasu kamyka.
Dokładnie co z tego, że tam rozmiar świata był ogromny, po co komu aż tak ogromne przestrzenie, Skyrim było czymś moim zdaniem prawie idealnym pod względem wielkości i zawartości, liczę, że W3 będzie co najmniej tak usiany ciekawymi miejscami jak TES V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 11:43, NemoTheEight napisał:

Jak może być jeszcze bardziej uproszczona, skoro zapowiedzieli, ze będzie trudniejsza?
Polecam czytanie ujawnionych informacji o grze, a nie dowalanie się na ślepo przy każdej
części z tymi samymi tekstami. Jak czytam takie farmazony to już mi się dzieciństwo przypomina,
kiedy 1. raz je widziałem.

To jest czysty marketing jeśli dalej komputer będzie atakować po jednym to walka będzie denna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zagrałem w poprzednie części AC, każda część jest ciekawa jeśli chodzi o budowę świata

Dnia 09.08.2013 o 12:44, MBi napisał:

i główny nurt, ale poza tym nie ma tam co robić, kompletnie. Po zakończeniu głównych
zadań gra staje się nudna i nie chce się do niej wracać.

Ja mam zgoła inne zdanie bo często miałem tak, że to dopiero po skończeniu głównej fabuły gra dostawała rumieńców i sandboxowa zabawa misjami pobocznymi sprawiała mi wielką frajdę, choćby zwykłe zlecenia zabójstwa, które dzięki konstrukcji tej gry pozwalały wykonywać je na wiele sposobów. Nie rozumiem tylko w twojej wypowiedzi pojęcia "główny nurt" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 12:44, MBi napisał:

Zagrałem w poprzednie części AC, każda część jest ciekawa jeśli chodzi o budowę świata
i główny nurt, ale poza tym nie ma tam co robić, kompletnie. Po zakończeniu głównych
zadań gra staje się nudna i nie chce się do niej wracać.


Ja ogólnie nie przepadam za sandboxami - Far Cry 3, Infanous 1, 2, Oblivion, Skyrim, itp. wszystkie te tytuły nudzą mnie po jakimś czasie
jedynym odstępstwem od reguły jest właśnie seria AC, która zawsze przykuwa mnie na długie godziny do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 11:43, NemoTheEight napisał:

Jak może być jeszcze bardziej uproszczona, skoro zapowiedzieli, ze będzie trudniejsza?


Czy ty ślepo wierzysz we wszystko co PRowcy gadają? O_o Żal mi ciebie.

A o temacie: Czy aby nie mówili że najwiekszą grą jaką dotychczas zrobili to AC3?
Wszystko ładnie tutaj brzmi, ale mam to dziwne przeczucie że większość tych śpiewek okaże się kłamstwem po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża mapa to cieszy tylko w GTA,gdzie co pare metrów chce sie zatrzymać przy jakiejs atrakcji. Co to za przyjemność biegania pół godziny po lasach czy po wodzie albo jakiś pustkowiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 13:29, AdrianQX napisał:

Duża mapa to cieszy tylko w GTA,gdzie co pare metrów chce sie zatrzymać przy jakiejs
atrakcji. Co to za przyjemność biegania pół godziny po lasach czy po wodzie albo jakiś
pustkowiach


Widzisz, dla mnie żadną przyjemnością nie jest granie w taką nudę, jak GTA ;)
wole już bieganie po lasach ssassynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Duża mapa to cieszy tylko w GTA,gdzie co pare metrów chce sie zatrzymać przy jakiejs
>
> > atrakcji. Co to za przyjemność biegania pół godziny po lasach czy po wodzie albo
> jakiś
> > pustkowiach
>
> Widzisz, dla mnie żadną przyjemnością nie jest granie w taką nudę, jak GTA ;)
> wole już bieganie po lasach ssassynem.
Ale zdecydowana większość lubi przemierzać miasta w GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować