Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 "będzie zachęcał do gry zespołowej", ale "nikogo do niej nie zmusi"

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W najnowszym wpisie na blogu Battlefielda Thomas Anderson porusza temat gry zespołowej w Battlefieldzie 4. Tłumaczy m.in. działanie mechanizmów, zachęcających do tego typu rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 4 "będzie zachęcał do gry zespołowej", ale "nikogo do niej nie zmusi"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w "trójkę" nie grałem, ale pre-ordera "czwórki" już zamówiłem :). Dla mnie będzie to coś świeżego zważywszy na to, że dotychczas grałem tylko w Battlefield 2 i Battlefield Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja w "trójkę" nie grałem, ale pre-ordera "czwórki" już zamówiłem :). Dla mnie będzie
> to coś świeżego zważywszy na to, że dotychczas grałem tylko w Battlefield 2 i Battlefield
> Bad Company 2.

Bardzo możliwe ze się rozczarujesz, Bad company 2 było naprawdę super lecz BF3 to nieporozumienie, BF4 widać idzie złą drogą tak jak jego poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 14:51, antigar921 napisał:

Ja w "trójkę" nie grałem, ale pre-ordera "czwórki" już zamówiłem :). Dla mnie będzie
to coś świeżego zważywszy na to, że dotychczas grałem tylko w Battlefield 2 i Battlefield
Bad Company 2.


Zmiany zauważysz na pewno, a czy się rozczarujesz to zależy czego oczekujesz od dzisiejszych fps.

Koledze wyżej BF3 się nie spodobał albo w ogóle nie grał i tak komentuje(co jest mało prawdopodobne).
Mi się BF3 bardzo podoba, gram dziennie z 2h i mi się nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo możliwe ze się rozczarujesz, Bad company 2 było naprawdę super lecz BF3 to nieporozumienie,
> BF4 widać idzie złą drogą tak jak jego poprzednik.

o co ci chodzi.....mi jakoś się przyjemnie grało w obie części a przysłowiowa "czwóreczka" może być najsilniejszym FPS''em w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 14:51, antigar921 napisał:

Ja w "trójkę" nie grałem /.../


Uchowałeś się w takim razie od tego co EA / DICE zaserwowało, ja nie, dlatego nową ''starą'' odsłonę ominę szerokim łukiem. Też dałem się złapać na preorder, nigdy więcej. Premium pewnie już za rogiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Bad Company 2 jest świetną grą z klimatem w multiku. Gram od premiery do dziś i mi się nie nudzi, na BF3 byłem niesamowicie napalony ale gdy już go kupiłem i trochę pograłem to stwierdziłem, że jednak źle wydałem pieniądze. BF4 może kupię ale ze wszystkimi możliwymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 16:42, Rimmorn napisał:

Tylko mi sie wydaje smieszne ze mowia o commander mode jakby to bylo cos nowego? Przeciez
ta funkcja byla w serii od jej poczatku.


W 1942 i Vietnam nie było. Dodali go dopiero w dwójce i 2142. No a potem wycięli. Dobrze, że w końcu ta opcja wraca, ale na chwilę obecną i tak nie jestem do czwórki przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bf skonczyl sie na 2 i modach do niej:(
bfbc2 mialo byc odskocznia wiec mozna bylo przymknac oko ale bf3 poszedl zla sciezka i pewnie juz z niej nie zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, najmocniejszy FPS w tym roku? Wątpię, progres od trójki? Nikły. Niestety (dla mnie) FPSy poszły drogą multi; Call of Duty, Battlefield i inne pozbawione sensu sieczki, teraz Single w tych grach to jest pokazówka, demo, czy jak to nazwać, ja wolę wgłębiać się w fabułę, lub grać po coś więcej, niż staty i inne bzdety. Wolę gry, jak Bioshock, Metro, czy mistrzowski Wolfenstein. Patrząc wstecz na stare first person shootery, to posiadały one to coś, czy to Medal Of Honor, czy Call of Duty, to chciało się w to grać i przechodzić dalej i to wiele razy się to przechodziło, czy to zasługa czasów drugiej wojny światowej? Nie wiem. W Call Of Duty Modern Warfare (IV) też grało się bardzo dobrze w singlu, podobnie w Crysis i Crysis Warhead, gra musi mieć spójność, ciągłość i wciągającą fabułę, a obecne gry nastawione na multi tego nie mają, bo są pod multi, oczywiste, a bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 nie było złe na początku ,bo pózniej szkoda gadać...
Najlepsza część to Bad company 2 ile godzin się przegrało pamiętam ,a 4 to nawet nie zobacze bo to dno będzie na pewno oni się skupiają na grafice ,ale na samej grze nie ,a to błąd trzeba iść do przodu nie tylko w grafice ,a silnik to frostbite 2 a nie 3 takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield jest nudny bo mapy są małe. Ostro co? No tak. Mapy są małe.
Flagi do przejęcia wszystkie są na środku mapy i blisko siebie. A reszta pola co?
Pustki i nuda. Bez flag było by o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi jeszcze coś powróżyć, bo moja szklana kula gdzieś się zapodziała?
Jak ja nie nawidzę takiego gadania... Gry nie ma, bety jeszcze nie było, a już mówią, że gra będzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym konkretnie polega zła ścieżka BF3? Ale tak konkretnie, bo czytałem wiele opinii, ale we wszystkich było bez konkretów - tylko że bf2 fajny, a bf3 zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 22:59, Rico32 napisał:

Battlefield 3 nie było złe na początku ,bo pózniej szkoda gadać...
Najlepsza część to Bad company 2 ile godzin się przegrało pamiętam ,a 4 to nawet nie
zobacze bo to dno będzie na pewno oni się skupiają na grafice ,ale na samej grze nie
,a to błąd trzeba iść do przodu nie tylko w grafice ,a silnik to frostbite 2 a nie 3
takie jest moje zdanie.


good story, bro.

Dnia 10.08.2013 o 22:59, Rico32 napisał:

A na czym konkretnie polega zła ścieżka BF3? Ale tak konkretnie, bo czytałem wiele opinii,
ale we wszystkich było bez konkretów - tylko że bf2 fajny, a bf3 zły


dla takich to będzie zła gra dopóki nie skopiują żywcem bf2 razem z mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować