Zaloguj się, aby obserwować  
Miki_Los

Czy gry naprawdę uzależniają?

76 postów w tym temacie

Galdor ja cie rozumiem to jest moja opinia a kogos inna jak se gramy to nikomu nie przeszkadzamy a jak pijak idzie drogą i klnie czy jak palacz pali w miejscu publicznym. rozrużnijmy te inne nałogi ten naług różni sie od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:55, zajka16 napisał:

Galdor ja cie rozumiem to jest moja opinia a kogos inna jak se gramy to nikomu nie przeszkadzamy a jak pijak idzie drogą
i klnie czy jak palacz pali w miejscu publicznym. rozrużnijmy te inne nałogi ten naług różni sie od innych


Jedno je niewątpliwie łączy - nałóg palenia, picia i grania w skrajnych przypadkach może doprowadzić do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:59, Vilmar napisał:

> Galdor ja cie rozumiem to jest moja opinia a kogos inna jak se gramy to nikomu nie przeszkadzamy a jak pijak idzie
drogą
> i klnie czy jak palacz pali w miejscu publicznym. rozrużnijmy te inne nałogi ten naług różni sie od innych


Jedno je niewątpliwie łączy - nałóg palenia, picia i grania w skrajnych przypadkach może doprowadzić do śmierci.


W szczególności śmierć w wyniku nadużycia gier jest bezsensowna:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,21816,4135834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korenczyk padl po 50h ?? ale lamer :D:D:D:D Ja przeszedlem calwego Fallouta 2 na raz :D:D:D:D
Teraz Fallout przechodze w 20 min :D(lol) Jak ktos chce wiedziec jak niech pisze na gg:4996065 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 19:11, LordBrylant napisał:

No coż...Niektóre gry faktycznie uzaleznieja.Sczegolnie na na multi-player...Najbardziej WoW :):):)
Ps.Koreanczyc rządza
w WoW !! zmnienmy to !!


no nie wiem, czytałem że koreańczycy załatwili jakiegoś smoka na 500lvl po 3 tygodniach od daty wypuszczenia WoW''a (sam w to nie gram, mam za słabą wolę- wątpię bym dał sie oderwać od krzesła gdybym się wciągnął:P)
Więc tak w skrócie koreańczycy to prawdziwi hardcore''owcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ja nigdy sie nie uzaleznie od WoW''a poniewaz zwyczajnie w swiecie mnie na niego nie stac :P Wszystkim ktorzy chca zobaczyc jak komputer uzaleznia polecam forum strony silkroad.pl. Tam sa takie psychole ktore urywaja sie np. z lekcji bo jest event i wola grac, a szkole sobie odpuszczaja. To jest chyba prawidziwe uzaleznienie. Ja duzo czasu spedzam przy kompie ale jak jade na wycieczke klasowa albo na 10 dniowy oboz to moge sobie poradzic bez komputera.

Najgorzej jak czlowiek zaczyna stawiac komputer wyzej niz slowa rodzicow, szkole, prace, itp. Widac to w artykule programu UWAGA o graczach Tibii: "ja jestem wojem wiec wale z aksa, a moj kolega jest druidem i wali z rozdzki". L0L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy to jest źle ? nie wiem
To jest żle szczególnie dla twoich oczu.Nie bolą cie oczy od takiego długiego siedzenaia przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 00:23, lipek1888 napisał:

Gram do 12 godzin dziennie czy to jest źle ? nie wiem


12 h dziennie?!
To już jest źle. Ogranicz. To za wiele. Rozumiem 3,4,5-6...Na wszystko, ale 12?
Masz za dużo czasu chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym ludzie jest problem bo nie rozumiem zbytnio tych waszych rozwodów na ten temat. Jednego uzależniają drugiego nie i basta zależy od psychiki i tego czy ktoś widzi w grach całe swoje życie.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dni wolne ok. 12 h, w powszednie 6-8 h... Bez kompa mogę żyć, 2 miechy się nie miało monitora, ale teraz to już się robi głupie... W czasie wakacji potrafiłem siedzieć 21 h... ;/ Trzeba się zacząć ograniczać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować