Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła zbiórka na Stone Rage, darmowe MMO w prehistorycznych klimatach na CryEngine 3

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Stone Rage – sieciowy sandbox od niezależnego studia Mountainwheel Games – doczekał się kampanii na Indiegogo. Poznajcie nieznane wcześniej szczegóły wydawnicze oraz obejrzyjcie nowe wideo z ujęciami ukazującymi rozgrywkę.

Przeczytaj cały tekst "Ruszyła zbiórka na Stone Rage, darmowe MMO w prehistorycznych klimatach na CryEngine 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje czy bieg na tym filmiku wygląda jakoś dziwnie (zbyt wolne ruchy nóg w porównaniu do pokonanej odległości lub coś takiego)?

A tak ogólnie projekt jest hmm... intrygujący? To chyba odpowiednie słowo. Kwestia tylko czy znajdą się chętni do zagrania w tą nietypową produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, lokacje wyglądają naprawdę apetycznie, granie zwierzakiem trochę naciągane. Zapowiada się całkiem fajnie zobaczymy za parę miesięcy jak postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 14:07, johnywol napisał:

Czy tylko mi się wydaje czy bieg na tym filmiku wygląda jakoś dziwnie (zbyt wolne ruchy
nóg w porównaniu do pokonanej odległości lub coś takiego)?


No przecież dziecko wie że to jest spowodowane ewolucją. W prehistorii ludzie nie byli wykształcenii fizycznie do końca i o to na pewno chodziło twórcom. Przecież to nie może być ich partactwo:)

Granie zwierzakiem?? Ja chcę grać ważką. Będę kampił. A wogóle wojna ważek to już marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wróżę sukcesów temu mmo... już na filmikach postać kuleje mimo że jest w fazie produkcji i pokazać tak badziewny filmik... nie zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to pewnie wczesne tech demo, a zbiórka dopiero ruszyła.

Przypomina mi się sprawa z "wyciekniętą" prewizualizacją outro Heart of the Swarm i tekstami "to fake, bo brzydkie". XD XD XD XD XD XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny p2w?

Pewnie w prehistorycznym sklepiku będzie można kupić kałacha. ;)
Co do samej gry nie wróżę sukcesu, bo jakie tu mogą być zadania?
-zabij 10 mamutów
-donieś ogień z punktu A do B
- wynaleź koło
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 14:23, Dadziol20 napisał:

> Kolejny p2w?

Pewnie w prehistorycznym sklepiku będzie można kupić kałacha. ;)
Co do samej gry nie wróżę sukcesu, bo jakie tu mogą być zadania?
-zabij 10 mamutów
-donieś ogień z punktu A do B
- wynaleź koło
haha


Raczej złotą maczugę dodającą +1000% do siły ciosu i do tego niezniszczalną plus bonusy do expa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo fajna muzyka, az chce sie sluchac.

A co do samej gry. Pomysl fajny, wykonanie w sumie tez (oprocz tego nieszczesnego biegania, ale do premiery jeszcze sporo czasu, wiec mozliwe ze zostanie to naprawione), zastanawiam sie po prostu czym tworcy chca zainteresowac gracza zeby nie olal gry po kilkunastu godzinach grania. Tak czy siak trzymam kciuki, mam nadzieje ze wyjdzie z tego cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować