Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft został niesprawiedliwie osądzony - tak twierdzi Peter Molyneux

46 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Peter Molyneux wystąpił w obronie Microsoft twierdząc, że pogląd wedle którego firma chciał zostać władcą absolutnym w kwestii DRM oraz zachowań graczy, szczególnie podczas bycia online, jest błędny.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft został niesprawiedliwie osądzony - tak twierdzi Peter Molyneux " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówienie, że "Microsoft próbował kontrolować nasz sposób rozgrywki i zmusić nas do bycia cały czas online" jest trochę niesprawiedliwe.

Kawałek dalej.

Wedle Petera plan dotyczący zasad przebywania Xbox One ciągle w sieci z koniecznością ciągłego logowania się, był dobry (...)

WTF :D

No i wisienka ;)

Mówienie, że Microsoft próbował kontrolować nasz sposób rozgrywki i zmusić nas do bycia cały czas online" jest trochę niesprawiedliwe. Ludzie wcale tak nie uważają.


Czy lubiący opowiadać bajki Piotr właśnie sugeruje, że zwierzęta nabyły umiejętność poruszania się w sieci i pisania w języku angielskim? ;) Oj ten bajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na komentarze CepNaPysk, hydziora i reszty gromadki, która twierdzi, że tak wygląda przyszłość, że jesteśmy gimbazą i tylko grupka oświeconych wie, że Microsoft chciał dobrze. Czekam też na porównania do smartphone''ów, Steama i całej reszty zabawek, które w rzeczywistości nie mają prawie nic wspólnego z tym, co MS chciał wrzucić do Xbone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, "no bo MS wcale taki nie jest! On o nas dba!" Ecie pecie... Ciekawe czy te wielkie plany miały wspólnego z gamingiem... a może się okaże, że XBOX One bedzie tylko dekoderem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekamy na komentarze CepNaPysk, hydziora i reszty gromadki, która twierdzi, że tak wygląda
> przyszłość, że jesteśmy gimbazą i tylko grupka oświeconych wie, że Microsoft chciał dobrze.
> Czekam też na porównania do smartphone''ów, Steama i całej reszty zabawek, które w rzeczywistości
> nie mają prawie nic wspólnego z tym, co MS chciał wrzucić do Xbone''a.

mi to pasowalo czy ja ci cos narzucam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 20:04, Zgreed66 napisał:

> mi to pasowalo czy ja ci cos narzucam ?
Ty nie masz nic do gadania, za to MS już to chciał zrobić ;P

nikomu nie można nic narzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 20:13, Zgreed66 napisał:

> nikomu nie można nic narzucić
To po co komu to słowo w słowniku?

Jednorożce też nie istnieją, a słowo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > mi to pasowalo czy ja ci cos narzucam ?
> Ty nie masz nic do gadania, za to MS już to chciał zrobić ;P
Ty również nie masz nic do gadania wiec shut up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 20:14, tymeks napisał:

Ty również nie masz nic do gadania wiec shut up :)

W00t? W tym nie chodziło o samo gadanie, ale o możliwość narzucenia czegoś komuś przez kogoś.
W tym wypadku MS miał możliwość, w przeciwieństwie do samych klientów..

@ Dared00

Dnia 12.08.2013 o 20:14, tymeks napisał:

Jednorożce też nie istnieją, a słowo jest.

No tak, jako wymysł. Trzeba było inaczej trollowac ;D
EDIT: Choć w sumie pytanie było "po co", eee i tak nie ważne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > mi to pasowalo czy ja ci cos narzucam ?
> > Ty nie masz nic do gadania, za to MS już to chciał zrobić ;P
> nikomu nie można nic narzucić


Gdyby [MS] wprowadził jednak "always online" to narzuciliby to wszystkim użytkownikom X1... No ale według ciebie to nie byłoby narzucenie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 20:37, Jeffero napisał:

Gdyby [MS] wprowadził jednak "always online" to narzuciliby to wszystkim użytkownikom X1...
No ale według ciebie to nie byłoby narzucenie. :]

To by nie było narzucenie, bo wiesz na co się piszesz przed zakupem konsoli. Jeżeli ktoś doskonale wiedziałby, że hipotetyczny X1 jest always online, a i tak by go kupił, a potem narzekał na always online, no to sorry, ale to nie jest narzucenie, tylko debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...! Piotruś Kłamca? Rozbraja mnie ten gość :) Nie rozumiem tylko czemu jakiekolwiek media growe traktują go poważanie? Równie dobrze można by zrobić wywiad z panem Staszkiem Spod Sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 21:13, Bartaz napisał:

Nie rozumiem tylko czemu jakiekolwiek media growe traktują go poważanie?

Popatrz: 2 godziny i 17 komentarzy, ba sam napisałeś komentarz. Kliknięcia = kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 21:06, Dared00 napisał:

To by nie było narzucenie,

Jakbym chciałbym być uzykownikiem xboxa, byłbym zmuszony do bycia online. Nie wiem co za defnicji "narzucony" trzeba użyć, aby nie być. Nikt mi kupna xboxa faktycznie nie narzuca, ale always online (prawie) owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 21:16, Zgreed66 napisał:

> To by nie było narzucenie,
Jakbym chciałbym być uzykownikiem xboxa, byłbym zmuszony do bycia online.

Po raz kolejny powtórzę: nie możesz nazwać narzuceniem czegoś, co sam wybierasz. Sam, z własnej nieprzymuszonej woli wybierasz system, o którym wiesz, że jest always online.

Narzuceniem by było, jakbyś kupił X1, a po trzech miesiącach powiedzieli "okej, od teraz always online albo nara".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować