Zaloguj się, aby obserwować  
Kanciaty

Komputer

6 postów w tym temacie

Nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, to zrobię nowy wątek.

Mój sprzęt:
AMD Athlon 2 3.30Ghz x3
4GB RAM
ASUS GTX460

Na ile czasu jeszcze ten PC starczy do przyzwoitego grania? Czy wypadałoby już coś wymienić? Dołożyć ramu czy coś? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 23:35, Kanciaty napisał:

Na ile czasu jeszcze ten PC starczy do przyzwoitego grania? Czy wypadałoby już coś wymienić?


Na to pytanie nie znajdziesz odpowiedzi. Przynajmniej do czasu wejścia na rynek nowych konsol. Zobaczymy co one namieszają (lub nie) w kwestii wymagań sprzętowych itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 23:35, Kanciaty napisał:

Na ile czasu jeszcze ten PC starczy do przyzwoitego grania? Czy wypadałoby już coś wymienić?
Dołożyć ramu czy coś? Z góry dzięki za odp.


To zależy co rozumiesz pod pojęcie przyzwoite granie. W najnowszych produkcjach maksa uzyskasz niemal we wszystkim, a może i we wszystkim.

Zaleciłbym dokupić kolejne 4GB ponieważ samo 4 to już trochę za mało jak na 2013 rok. Procesor też możnaby wymienić aczkolwiek też jeszcze uciągnie i to niemało, chociaż sama jego konstrukcja jest już przestarzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 GB to nie jest mało. 4GB to wystarczająco. 8GB to dużo. 12GB to ostra przesada. Ważny też jest system operacyjny, jeśli mówimy o RAMie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam windows 7 64-bit.

No ja nie wiem czy uciągnie wszystko na fullu. Np. Wiedźmina 2 na Ultra nie dał rady. Far Cry 3 też nie. Tzn. dawał radę, ale trochę nie płynnie było. Ram to nie jest problem, bo 4gb RAMu to około 100zł, ale jakbym miał procka wymieniać, to trochę wyłożyć trzeba. Karta wydaje mi się jeszcze dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować