Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One jednak zadziała bez Kinecta!

49 postów w tym temacie

Lepiej by było, gdyby już zostawili wszystko tak jak jest. O wiele bardziej tracą w oczach ludzi przez ciagłe zmiany swoich rozwiązań, niż mogliby stracić przez zostawienie kilku niezrozumiałych rozwiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA. Takim ludziom nie można ufać. Nie zdziwię się jak podadzą nową cene na gamescomnie i pewnie zmienią konsole z dekodera i cieniutkie dvd. Na początku chcieli wydyma* ludzi swoimi świetnym pomysłami a teraz sami się dymaj* zmieniając ciągle zdanie. Ciekawe czy tak łatwo przyjdzie im powrót po premierze do tych swoich innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> HAHAHA. Takim ludziom nie można ufać. Nie zdziwię się jak podadzą nową cene na gamescomnie
> i pewnie zmienią konsole z dekodera i cieniutkie dvd. Na początku chcieli wydyma* ludzi
> swoimi świetnym pomysłami a teraz sami się dymaj* zmieniając ciągle zdanie. Ciekawe czy
> tak łatwo przyjdzie im powrót po premierze do tych swoich innowacji.
Dokładnie takim ludziom nie można ufać,bo gdyby to była zmiana jednej decyzji np.z tym drm to jeszcze ok,no ale jak się zmienia zdanie 10 razy i jeszcze mówi się że Kinect MUSI być podłączony do xbox potem to zmieniają no to jest chore ja i tak kupuję PS4 i dla mnie cały M$ to jest powód do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorą chyba teraz ludzi na litość, udają, że słuchają konsumentów :P

Jakby zaczęli sprzedawać XOne w wersji bez Kinecta to cenowo rywalizowałby z PS4. Ciekawie wtedy by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beka ostateczna. W tym momencie M$ tylko stracił w moich oczach i zapewne w oczach milionów innych ludzi. Potwierdzili, że Xbone będzie działał bez kinecta, ale jednak dalej nie dają odbiorcy możliwości wyboru. Dalej obowiązkiem klienta jest zapłacić więcej, gdyż wciskają na siłę coś czego może nie chcieć. Pominę już fakt, że kinect jest nieprawdopodobnie bezużyteczny. Sami twórcy gier nie wiedzą co z nim zrobić i upychają ze wszelkich sił takie opcje jak dwie-trzy komendy głosowe na krzyż jak np. w zapowiedzianym Dead Rising 3. To że wyjdzie parę gierek pod kinecta, nie zmienia faktu, że 95% pozostałych produkcji będzie bez jego wsparcia. DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dowiemy się, że poza oprogramowaniem to One niczym innym nie będzie się różnić od PS4 ? Zapowiadają z dumą swój nowy sprzęt jaki on nie jest genialny, po czym zmieniają go o 180 stopni. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZARA SIE ZACZNĄ WYJASNIENIA TŁUMACZENIA, że przykro im, że nie wdrożyli swojego planu usilnego wciskania zbednych rzeczy, a gracze na tym ucierpią, bo gracz przeciez to nie taki co gra, tylko bawi się kamerkami, skypem i kinectem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ''fanbojem'' xboxa(ps3 kupiłem tylko ze względu na plusa), ale po tym co sie dzieje w związku z xbone to definitywnie przesiadam się do stajni sony.
Niezdecydowany zawsze traci. W tym przypadku klientów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Beka ostateczna. W tym momencie M$ tylko stracił w moich oczach i zapewne w oczach milionów
No tak pewnie w oczach miliardów i trzech pokoleń do przodu...
> innych ludzi. Potwierdzili, że Xbone będzie działał bez kinecta, ale jednak dalej nie
> dają odbiorcy możliwości wyboru. Dalej obowiązkiem klienta jest zapłacić więcej, gdyż
> wciskają na siłę coś czego może nie chcieć. Pominę już fakt, że kinect jest >nieprawdopodobnie bezużyteczny.
No cóż moje dzieci bawią się przy nim bardzo dobrze, wiesz są ludzie którzy mają rodziny i tam sprawdza się fajnie, ja rozumiem że teraz wszyscy młodzi ludzie patrzą ja = cały świat
>Sami twórcy gier nie wiedzą co z nim zrobić i upychają ze wszelkich sił
> takie opcje jak dwie-trzy komendy głosowe na krzyż jak np. w zapowiedzianym Dead >Rising
Są też młodsi odbiorcy którzy w takie tępe sieki nie grają
> 3. To że wyjdzie parę gierek pod kinecta, nie zmienia faktu, że 95% pozostałych produkcji
> będzie bez jego wsparcia. DNO!
Dno to sobą reprezentujesz, są różne produkty dla różnego odbiorcy ja wiem że fajnie się hejci coś czego się nie ma bo trzeba podbudować swojego e-pana bo się ma ps3

btw. Sam teraz dzieciakom kupie pewnie PS 4 bo wydaje się dla mnie lepszym rozwiązaniem, ale nie mam zamiaru snuć teorii nie mając pojęcia o sprzęcie którego jeszcze nie ma, no ale cóż Polska to kraj samych fachowców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej zapowiedzi: M$ ALE DALIŚCIE CIAŁA ZMIEŃCIE TO I TO I TO I TO
MSsłucha graczy i zmienia to i to i to i to: O BOŻE MICRO$HIT TERAZ TO DOPIERO DALIŚCIE CIAŁA

Moje odczucia idealnie podsumowuje ten post na Reddicie: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1k8dqg/xbox_one_will_still_function_if_kinect_is_not/cbmhfjl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kupie ani jednego ani drugiego:) mysz i klawiaturka zostanie juz w mym sercu... szkoda że sprzęt drogi do blaszaków, ale tanie gry jakie kupiłem juz dawno mi go wróciły:) reszta chłamu jak kinekty mnie nie interesują... tylko gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Moje odczucia idealnie podsumowuje ten post na Reddicie: http://www.reddit.com/r/Games/comments/1k8dqg/xbox_one_will_still_function_if_kinect_is_not/cbmhfjl



^^ Cele zostały osiągnięte, konsumenci (konsolowcy) wygrali, MS wywiesił białą flagę i skapitulował, ale stada trolli tradycyjnie nie zauważyły, że wojna już dawno się skończyła ;-).

Tak już działają panie "te internety" - troll MUSI bić pianę na forach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki penwo nie odkryłem, ale wydaje mi się że Microsoft z góry to zaplanował, to była jego strategia marketingowa, żeby pokazać jaki on dobry i słucha graczy, zmieniając wszystko dla nich. Tylko troszkę się to wymknęło spod kontroli i mają przez to więcej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tablety Surface, Windows 8 czy Windows Phone 8 raczej tak nie było. Oni chcę po prostu przeforsować swoją wizję i wychodzi im to nadzwyczaj słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu pewien pan, który bardzo obstawał za tymi rozwiązaniami odszedł do robienia socialowych F2P... Tak czy inaczej ogólnie jest dobrze. Problem jest jednak inny: właśnie taki, iż gracze widzą tę szopkę i jest ona źródłem wielu dowcipów. Ale powiedzmy sobie szczerze - zasłużyli sobie na to nie tylko tym, co wymyślili i jaka idea była wokłó XBone... ale też kilku tekstów, które były po prostu szyderstwem z potencjalnych kupujących, a Ci powiedzieli szczerze - Microsoft, you''re drunk... Go home.

Akurat w moim przypadku będzie tak, że i tak wybiorę PS4, bo wolę konsolę Sony i zawsze to za nią stałem. Ale to nie zmienia jednego faktu - jeżeli to samo by zrobiło Sony, co Microsoft z XBone, a MS zrobiłoby to samo co Sony z PS4 (czyli zamieniamy rolami konsole) to bym po prostu wybrał Microsoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować