Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One jednak zadziała bez Kinecta!

49 postów w tym temacie

A więc XBO zadziała bez Kinecta... Może teraz się zainteresuję tą konsolą. Muszę przyznać że bardzo lubię Forzę Motorsport, a teraz coraz trudniej mi zostać przy stwierdzeniu że XBO na pewno nie kupię. Przechodzą w fazę zastanawiania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko obniża wiarygodność microsoftu. Chwila kiedy Sony i Microsoft pokazali nam swoje wizje relacji z konsumentami mamy już za sobą. To co teraz Microsoft robi z xboxem to prostytucja. Nikt przyzwoity nie buduje swojej konsoli kilka lat by potem w ciągu dwóch miesięcy zmienić dosłownie wszystko na odwrót. To żenujące. Przy wyborze konsoli pomyślcie czy chcielibyście mieć takich przyjaciół, którzy dotrzymują słowa jak Microsoft. Czy podalibyście komuś takiemu rękę. Pomyślcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zabawne to są wasze komentarze. Mi pasuje to, że zmieniają na lepsze xboxa. Oby tak dalej! Co w tym złego? Wy wszyscy (prawie) zachowujecie się jak rozwydrzone przedszkolaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zobaczyli po ilościach preorderów co się dzieje i spanikowali.
Ja im i tak nie wierzę, że nie wcisną tego na siłę po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że słuchają graczy, jak dla mnie plus dla microsoftu że taką polityke, a nie inną obrał... w końcu chyba o to chodzi by robić tak jak gracze chcą, jakoś sony nie wiele dla gracza zmieniło, chyba że dodatkowe opłaty za granie. Jeżeli dadzą wersje X1 bez kinecta do zakupu, to mają mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 09:46, Dared00 napisał:

Po pierwszej zapowiedzi: M$ ALE DALIŚCIE CIAŁA ZMIEŃCIE TO I TO I TO I TO
MSsłucha graczy i zmienia to i to i to i to: O BOŻE MICRO$HIT TERAZ TO DOPIERO DALIŚCIE
CIAŁA


Odbierz to w ten sposób: Po pierwszej zapowiedzi gracze pokazali środkowy palec i nic to nie zmieni, więc dzisiaj widzisz ciąg dalszy reakcji ludzi.
To nie o to chodzi, że jest hejt, ponieważ są zmiany, bo oni ''słuchają'' graczy (poważnie, kto w to wierzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:10, Dared00 napisał:


Ti tylko w USA, gdzie można telewizję podłączyć. W Polsce podejrzewam, że jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że ja hejtuję na MS.
Mam zarówno PS3 i XBOX360 i jestem zadowolony.
Chciałem też kupić obie nowe konsole, ale nie potrzebuję kinecta i nie chcę za niego płacić.
A po zapowiedziach, że konsola jest zaprojektowana pod kinecta, to ja im po prostu nie wierzę, że są w stanie z niego zrezygnować.

Uważam, że zrobią wszystko, żeby go uruchomić na siłę we wszystkich X1 tylko może jakiś czas po premierze.
A tego właśnie nie chcę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany , zmiany ... zmiany . W sumie zmiany na lepsze , ale........... . Dla mnie głównym powodem dlaczego nie kupię xboxa jest to , że nie wiadomo kiedy się ukaże na rynku polskim . Jeżeli teraz nas olewają ... nie inaczej będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:14, maniekk napisał:

Ti tylko w USA, gdzie można telewizję podłączyć. W Polsce podejrzewam, że jest odwrotnie.

Polska ich nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:14, Cygi napisał:

Odbierz to w ten sposób: Po pierwszej zapowiedzi gracze pokazali środkowy palec i nic
to nie zmieni, więc dzisiaj widzisz ciąg dalszy reakcji ludzi.

Problem w tym, że duża część hejtów z czasów E3 była skierowana konkretnie w stronę always-online konsoli i always-on Kinecta. Gracze, "wymuszając" na MS zmiany, wykopali sobie dołek, do którego MS z łatwością będzie mógł ich w przyszłości wrzucić z wytłumaczeniem "hej, przecież gdy w przeszłości poszliśmy wam na rękę, wy dalej nas olaliście".

Hejt na to, że "CHCIELI coś wprowadzić" w aktualnej sytuacji jest nieco nie na miejscu, bo NIE WPROWADZILI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:48, Dared00 napisał:

Hejt na to, że "CHCIELI coś wprowadzić" w aktualnej sytuacji jest nieco nie na miejscu,
bo NIE WPROWADZILI.

Na moje (bo w końcu sam cisnę po Microsofcie ile można za to) chodzi głównie o fakt, że jako niepilnowana firma, i w przeciwieństwie do konkurencji, Microsoft nie tylko próbuje możliwie wydoić z graczy kasę, ale jednocześnie stara się wydoić możliwie najwięcej, nakładając przy tym sporo ograniczeń i nie dając wiele w zamian.

Gdyby nie fakt, że Sony pokazało się jako pierwsze razem z całą tą swoją "wolnością", czy nazwij to jak chcesz, całego tego rejdża o takich rozmiarach pewnie by nie było.

Bo fajnie, że robią wszystkie zmiany, na których nam zależało - ale że po drodze zachowują się jak obrażone dziecko, które muszą oddać koleżance ukradzioną bułkę z serem (która po kilku miesiącach i tak spleśniała), to już nie jest wyjątkowo fajne.

A wiesz co powodują spleśniałe bułki z serem?
Śmierć.

FACT PROVEN XBOX KILLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej zmienni to oni chyba już nie mogą być ... to się już robi śmieszne ...
Hipokryci są wszędzie. Pierw hejt za swoją polityke (która IMO była słuszna i na dłuższą mete bardziej przyjazna niż archaiczne fizyczne nośniki), a teraz hejt za zmiany na "lepsze". Zdecydujcie się wkońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 13:36, hydzior napisał:

Hipokryci są wszędzie. Pierw hejt za swoją polityke (która IMO była słuszna i na dłuższą
mete bardziej przyjazna niż archaiczne fizyczne nośniki)

Rzeczywiście, konieczność aktywacji każdej pudełkowej gry na konsoli jest taka wygodna. Hmmm... not.

I co jest takiego trudnego w zrobieniu wyraźnego podziału na pudełka i dystrybucję cyfrową? Jak koniecznie chcesz dystrybucji cyfrowej, to po kiego grzyba chcesz kupować pudełkowe edycje, które muszą być rejestrowane na konsoli? Niektórym tak ciężko do głowy wbić, że dało się zrobić system, który był w stanie zadowolić zwolenników tradycyjnej dystrybucji i cyfrowej?


I btw. 24 godzinny check-in nie jest wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft to jednak wie, jak wprawić mnie w dobry humor od początku dnia :D
A tak na serio. Czy w tej firmie specjalistą od PR, jest student I roku marketingu, który na dodatek ma spore problemy z zaliczeniem semestru? Bo tak to wygląda. MS notorycznie strzela sobie w różne części ciała i zastanawiam się co im jeszcze zostało, bo stopy, głowę i krocze na pewno już sobie "zlikwidowali". To nie jest efekt słuchania klientów, bo gdyby tak było, to MS w ogóle by tych swoich drakońskich zabezpieczeń i chorego pomysłu z obowiązkiem podłączenia Kinecta nawet nie wprowadzał. To desperacka próba wyjścia z beznadziejnej sytuacji i śmierci marketingowej produktu. Sęk w tym, że te ich podrygi wyglądają jak szamotanina w ruchomych piaskach: im więcej się ruszasz tym bardziej twoje położenie staje się jeszcze gorsze.
Ech, Xbox Go Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Microsoft notorycznie psuje najważniejszą rzecz która jest bardzo znacząca praktycznie wszędzie - przy poznawaniu ludzi, na rozmowie o pracę, na egzaminach itp.
Ta rzecz nazywa się "pierwsze wrażenie", które można zrobić tylko raz i w 80% kształtuje postrzeganie obiektu. No i Xbone zrobił piorunujące wrażenie, z tym że tym piorunem dostał on sam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu Microsoft notorycznie psuje najważniejszą rzecz która jest bardzo znacząca
> praktycznie wszędzie - przy poznawaniu ludzi, na rozmowie o pracę, na egzaminach itp.
> Ta rzecz nazywa się "pierwsze wrażenie", które można zrobić tylko raz i w 80% kształtuje
> postrzeganie obiektu. No i Xbone zrobił piorunujące wrażenie, z tym że tym piorunem dostał
> on sam.
>
> Pozdrawiam

Ale, jeżeli ktoś dopiero teraz zacznie czytać o konsolach Xbox i Sony, to wcale takich dużych różnic nie zauważy i właśnie dla niego TERAZ "pierwsze wrażenie" się liczy :). Czyli generalnie Xbox się stara, na pewno gorzej już nie będzie, wg mnie dzięki temu dalej będzie sprzedanych konsol po połowie na świecie, tak jak dzisiaj Ps3 oraz Xbox 360 (nie biorę pod uwagę innych konsol stacjonarnych). Ale ja i tak kupię konsolę Sony, liczy się dla mnie duży wybór między wydanymi grami. Na ps3 dotychczas wydano więcej interesujących ekskluzywnych serii, gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować