Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pad od Xboksa One pochłonął ponad sto milionów dolarów, zadziała także z PC

35 postów w tym temacie

łał.. poprawili nareszcie tego dziadowskiego krzyżaka. :P za to mam wrażenie że wygląda bardziej kanciasto, ale w sumie dzięki temu pasuje do tego VHS''u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za przeproszeniem GÓWNO pochłonęło tyle kasy ?, ja rozumiem magiczny ps4 kontroler z dotykowym ekranikiam i innymi pierdo bajerami ale TO bez przesady [MS] pogrąża się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do pierwszego komentarza: wreszcie normalny krzyżak, a nie uj wie co, czym w ogóle nie dało się grać w bijatyki. :/ Reszta mnie ryra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> łał.. poprawili nareszcie tego dziadowskiego krzyżaka. :P za to mam wrażenie że wygląda
> bardziej kanciasto, ale w sumie dzięki temu pasuje do tego VHS''u :D
Wygląda o wiele lepiej niż ten szajsowy pad od PS4(przenośnej podstawki pod doniczkę) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że M$ próbuje się bronić i zmyślać jakieś kosmiczne i nieprawdziwe ceny dla ich pada,no bo bez przesady no ale 100 milionów dolarów za taki kawałek plastiku,takie coś mi się wydaje ich kosztowało 10 tys nie wiem nie znam się na tym,no ale to co oni mówią to dla mnie są jedne wielkie bzdury,bo M$ chyba wie że ich sytuacja jest już bardzo słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 11:45, maggit napisał:

Mam nadzieję, że będzie wersja przewodowa.

W zestawie będzie USB, po podłączeniu będzie działał jak przewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda o wiele lepiej niż ten szajsowy pad od PS4(przenośnej podstawki pod doniczkę)
> ;]

Twoje "kontry" zawsze są uzasadnione takimi argumentami, że człowiek nie może się po tym podnieść...

[ktoś] - "pad od XYZ to dziadostwo bo cośtamcośtam"
[tymeks] - "pad od ZYX to dziadostwo bo tak ;] "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna z nielicznych rzeczy, które dobrze wyszły M$. Nie mam zielonego pojęcia o kosztach związanych z projektowaniem tego typu sprzętu, ale też mnie dziwi te 100 baniek, zważywszy na fakt, że firma ma już na tym polu spore doświadczenie.
W każdym razie, chcę to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt mnie specjalnie nie dziwi, jeśli team składał się z najwyższej klasy specjalistów, przygotował i testował wiele prototypów. Koszty wyprodukowania i emisji reklamy telewizyjnej w prime-time na TVP1 liczony jest w milionach złotych - a to _tylko_ 30 sekund. A co dopiero pad, który nie ma prawa nie działać w jakiejkolwiek grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy takich kosztach kontrolera to ciekawe ile kosztował kinect i konsola. Jeżeli produkt nie wypali (jak win8 i surface i wphone8) to firma trochę się skurczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 40 godzin ? Na moim Logitechu F710 od czasu premiery Fify 13 - a mam w niej blisko 250H - mam dopiero 2 komplet baterii :) A to tylko Fifa...
Czym więc się tu chwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał do PC jakiś działający sterownik dla pada od PS4. Wyobraźcie sobie używanie touchpada jako myszki i klasyczne padowe granie. Taka hybryda mogłoby być niezła. Albo przypisywanie makr i skrótów do gestów, na przykład rysujesz palcem S na touchpadzie i robi się quicksave, L i quickload. Bez targania klawiatury i myszy przed TV.

Jak się nie będzie dało, to znowu niestety będę musiał zainwestować w Xboxowego pada, którego rozkład gałek mi nie do końca pasuje. Oby nowy krzyżak też był lepszy, bo ten z pierwszej wersji pada X360 jest bez wątpienia najgorszym krzyżakiem w historii gier video. Nigdy nie działał tak, jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować