Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okres przygotowawczy do sezonu w PES 2014 uważam za otwarty

4 posty w tym temacie

Piotr Bajda

Premiera Pro Evolution Soccer 2014 za półtora miesiąca (oczywiście po drodze sprawdzimy demo), ale trening możemy zacząc już teraz, na sucho. Na pewno zaprocentuje, gdy wybiegniemy wreszcie na wirtualną trawę.

Przeczytaj cały tekst "Okres przygotowawczy do sezonu w PES 2014 uważam za otwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko innowacje innowacjami (nowy silnik) i wygląda to "świeżo" ale szkoda że tylko w kwestii sterowania... reszta dalej wygląda jak "drewno" i najprawdopodobniej tak samo w to się gra i to samo czuje, tak jak i w poprzednich odsłonach... nie wiem ale na razie to do mnie nie przemawia i chyba dalej zostanę przy FIFA, no chyba że demko sprawi że zmienię diametralnie zdanie, w co wątpię ale spróbować trzeba żeby mieć czyste sumienie. Szkoda że kiedyś było zupełnie odwrotnie, ale cóż nie można mieć wszystkiego, przynajmniej jest jeden tytuł z prawdziwego zdarzenia który daję frajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ładnie, ale za tą muzykę to ktoś powinien dostać w ryja :P. A wracając do samego Pesa - ciekawe rozwiązania, widać, że będzie bardzo dużo możliwości nowych zagrań. Bardzo spodobało mi się też kontrolowane podanie na dobieg. Co do sztuczności i drewna... Fifa wypada zdecydowanie lepiej pod względem animacji, ale grając w PES odczuwam wrażenie większej swobody, zarówno pod względem kontroli ruchu piłkarzy jak i samej piłki, przez co gra mi się przyjemniej. Pozostaje poczekać na wersje demo obu gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować