Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zło jest złem. Mniejsze, czy większe" - klimatyczny, ale dosadny trailer Wiedźmina 3

112 postów w tym temacie

Czy to jest treść do której trwało odliczanie, czy można się jeszcze spodziewać czegoś wieczorem?
a na intro Bagińskiego to jest to chyba za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to się nazywa trailer. Zdecydowanie lepiej prezentuje się niż premierowy Payday 2, który nijak oddawał klimat gry. Brawo CDP Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy to jest treść do której trwało odliczanie, czy można się jeszcze spodziewać czegoś
> wieczorem?
> a na intro Bagińskiego to jest to chyba za krótkie.
To jest to co miało być o 20, ale kochany MS wypuścił to już w nocy na dashboardzie X360 :)
> Jakby co to te ostrze, to nuż wyciągnięty z za pasa tego dowódcy. Na początku tego nie
> widziałem i miałem niemiłe skojarzenia z Assassin''s Creed
Nóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też uważam, że nóż jako broń jest o wiele bardziej zabójczy niż jakakolwiek inna... A do tego szybka, precyzyjna, wiedźmińska robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już po odliczaniu i MS zepsuło niespodziankę, ale może to i lepiej, bo oczekiwania były jednak większe niż ponad dwuminutowy trailer CGI gry. Liczyłem na gameplayowy trailer lub na prawdziwą niespodziankę, ale nie ma co narzekać, nie jest źle. Trailer robi wrażenie, chociaż niektóre animacje są słabe. Trochę nienaturalnie wypadła ostatnia kwestia Geralta, a głos Rozenka, choć świetny, to nic się nie zmienił przez te wszystkie lata od części pierwszej. Słowiański klimat jest więc może, chociaż niektóre lokacje będą odwoływały się do pierwszej części.

Muradin_07
Panie, toś Ty katany na oczy nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wiadomo kto jest tym "pomocnikiem" Geralta który z nim jedzie na koniu i mówi teksty jak np: "Tylko szybko Geralt."? Bo ma baaaardzo podobny głos do Letha z W2 czyżby

Spoiler

W3 mówił o tym co się stało gdy Letho nie został zabity przez Geralta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały, zresztą Wiedźmin III idzie w kierunku po złoto :) Na pewno stanie do GOTY 2014 roku, mam jednak nadzieję że będzie miał też świetną konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować