Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zło jest złem. Mniejsze, czy większe" - klimatyczny, ale dosadny trailer Wiedźmina 3

112 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2013 o 14:14, CDRV napisał:

Naprawde mocny ten filmik bylby gdyby Wiedzmin pozwolil jej umrzec a tak moglismy obejrzec
po raz kolejny jak to dobro zawsze zwycieza... Nuda choc bardzo dobrze zrobiona ^^


A ja myslalem ze na koncu jak wiesiek odjezdza i bylo zblizenie na nia, jakies iskierki jej sie zapala w oczach ze niby czarownica, albo inna wiedzma i moral: nawet czyniac dobro, czynisz zlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby to co zrobił Geralt ma być dobre? Przecież dowódca mówił za co została skazana: za mordowanie rannych, kradzież, kanibalizm. A ci co zginęli byli tylko żołdakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry trailer ale żadne arcydzieło. Poza tym już w pierwszych sekundach wiadomo jak to się skończy. Motyw ograny do śmierci. Bardzo ładne CGI ale scenariusz delikatnie mówiąc mało oryginalny i zupełnie nie trzymający w napięciu a to właśnie powinien robić trailer. Nie wiem co takie nagle podniecenie was ogarnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 14:54, Thalanthas napisał:

Czemu niby to co zrobił Geralt ma być dobre? Przecież dowódca mówił za co została skazana:
za mordowanie rannych, kradzież, kanibalizm. A ci co zginęli byli tylko żołdakami.


Dajcie mi czlowieka, a paragraf sie znajdzie. A to akurat byly czasy w ktorych wystarczylo kilka slow od jakiegos zamoznego kupca, bo akurat jakas dziewka mu sie nie oddala, a juz ladowala pod toporem kata. Przynajmniej ja to tak interpretuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ,"Microsoft zepsuł niespodziankę",Microsoft wszystkiemu winien

A co do zwiastuna ,o wiele lepszy niż to co mogliśmy obejrzeć w zwiastunie Cyberpunka 2077 ,ale nie powala.
Chociaż nie pogardziłbym pełnometrażowym filmem w takim tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 14:11, TigerXP napisał:


> Bron biologiczna, jak wirusy wyhodowane w laboratoriach 4 poziomu, bije na leb kazda

> inna znana obecnie bron posiadana przez ludzkosc.

A gwiazda smierci bije wirusy wyhodowane w laboratoriach 4 poziomu. Rownie trafne porownanie,
co Twoje :)


A co do filmiku, bardzo fajnie zrobiony, nawet ja przez chwile zaczalem miec ochote zagrac
w trzecia czesc wieska.


Dla kogos z problemami z czytaniem owszem.

Gosciu stwierdzil, ze noz jest najlepszy. Ja napisalem, ze najlepsza ZNANA CZLOWIEKOWI. Trzeba jednak zwracac uwage na to co sie czyta zanim wyskoczy sie z gwiazda smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2013 o 16:11, Killyox napisał:

Dla kogos z problemami z czytaniem owszem.

Hue hue, usmialem sie.

Dnia 14.08.2013 o 16:11, Killyox napisał:

Gosciu stwierdzil, ze noz jest najlepszy. Ja napisalem, ze najlepsza ZNANA CZLOWIEKOWI.
Trzeba jednak zwracac uwage na to co sie czyta zanim wyskoczy sie z gwiazda smierci.


Tak tak, widzialem to "ZNANA CZLOWIEKOWI", co nie zmienia faktu ze Twoje porownanie bylo rownie glupawe jak moje, tyle ze moje mialo takie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie w ostatecznej wersji gry nie będzie ani tak fajnej walki, ani takich sytuacji (no, może parę skrypcików na rozstajach czy w krzakach), ani takiej grafiki i płynnych animacji (co zresztą jest oczywiste, to CGI). Byłoby dobrze, gdybym się mylił, ale już Wiedźmin 2 był przereklamowany. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za nie ogary zobaczyli trailera jak gosc wyciaga noz z rekawa i sie podniecaja idzcie
> lepiej dalej grac w minecrafta
Mamy tu do czynienia z dziełem wszech czasów, więc jeśli możesz to nie przypominaj teraz o minikrafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za Wiedźminem średnio przepadam, (tak, wiem, taka ze mnie antypolska szmata) tak tu muszę przyznać, że trailer powoduje opad szczęki. Życzę dobrze tej produkcji, chodź nie wiem, czy w nią zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować