Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zło jest złem. Mniejsze, czy większe" - klimatyczny, ale dosadny trailer Wiedźmina 3

112 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2013 o 16:42, Krytyczny napisał:

Znając życie w ostatecznej wersji gry nie będzie ani tak fajnej walki, ani takich sytuacji
(no, może parę skrypcików na rozstajach czy w krzakach), ani takiej grafiki i płynnych
animacji (co zresztą jest oczywiste, to CGI). Byłoby dobrze, gdybym się mylił, ale już
Wiedźmin 2 był przereklamowany. Poczekamy, zobaczymy.


Oczywiście że nie będzie tak efektownych kontr, baaa nawet Batmany takich nie mają.
Na taką grafikę to jakieś 20 lat za wcześnie ;-)
To miał być cinematic, który jak widać temperaturę co niektórym podgrzał i spełnił swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie ujęty motyw -> sytuacji która w każdym wariancie kończy się rozlewem krwi.


Dziewczyna którą była ofiarą, ma podobną twarz do anais.

(Przynajmniej mi się tak wydaję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę, że przed obejrzeniem myślałem, żeby poszukać w trailerze czegoś, do czego będę mógł się przyczepić i ponarzekać, ale zostałem dosłownie wyrwany ze skarpetek. Trailer totalny mistrz, dawno tak dobrej zapowiedzi nie widziałem. Geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bagiński o zwiastunie:

"Prowadzącym projektu był Grzesiek Kukuś ( Nes ) , za plastykę odpowiadał Maciek Jackiewicz, w końcówce przez chwilę projekt pilotował też Staszek Marek. Produkowała w ostrych warunkach Marta Staniszewska. Myślę, że Nes wrzuci niedługo więcej informacji o zespole i technologii. Ja już byłem tylko reżyserkiem w szaliczku i hipsterskich trampkach i mógłbym kogoś opuścić a każda z osób w zespole zasługuje na duże brawa. To był piekielnie wymagający projekt. Może najtrudniejszy z tych które robiliśmy. (...) Od strony CDP duży wpływ na ostateczny efekt miał Adam Badowski z Pawłem Mielniczukiem i teamem literackim . Na nich też powinny spłynąć pochwały ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, w przeciwieństwie chyba do większości, mam raczej mieszane odczucia. Z jednej strony sam koncept mi się podoba. Geralt zniszczony życiem, cyniczny, z resztkami człowieczeństwa. Całość brutalna i poważna. Klimat przypominający bardziej "ciemnego" W1 niż "hamerykłańskiego" W2. Miodzio. I nagle...

...nagle zaczyna się walka, ze zwolnieniami akcji, zoomem na ciosy i innymi tanimi hollywoodzkimi efekcikami, znanymi z tandetnych masówek klasy B. I cały nastrój pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ostrze wygląda dość znajomo :D A trailer jest epicki, a zwłaszcza cytat "zabijam potwory"
> :D
Zwykły nóż ukryty z pochwie pod przedramieniem. To nie Ukryte Ostrze.
> Na pierwszych Artworkach było widać 2 osoby jadące konno - pierwszą był oczywiście Geralt...
> druga, drobniejsza miała jasne, długie włosy (guess who). Na trailerze z kolei głos jest
> zdecydowanie męski - nie sądzę by był to Letho (mógł zostać zabity), raczej faktycznie
> Vesemir (zostaję jeszcze Lambert lub Eskel)
Vesemir. Lambert i Eskel są młodsi. Poza tym o ile dobrze pamietam po kilku latach miał podobny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pierwszych Artworkach było widać 2 osoby jadące konno - pierwszą był oczywiście Geralt...
> druga, drobniejsza miała jasne, długie włosy (guess who). Na trailerze z kolei głos jest
> zdecydowanie męski - nie sądzę by był to Letho (mógł zostać zabity), raczej faktycznie
> Vesemir (zostaję jeszcze Lambert lub Eskel)
To jest Vesemir bo głos ma ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew, flaki, nienaturalna i potwornie zręczna walka wiedźmaka... nie jara mnie to, wybaczcie. Wiedźmin 1 to była klimatyczna gra, spodobała mi się mimo błędów i niedoróbek. Dwójka, myślałem, że je poprawi, ale dostałem cycatą bajkę dla dzieci z wodotryskami graficznymi. Tutaj widzę, że będzie podobnie, z tym, że slaviański klimat dodadzą (tego mi brakowało w dwójce). Jednak to nie zrekompensuje tego, że ta gra według mnie nie wygląda po prostu zachęcająco dla mnie. Mówię to nie na podstawie trailera, ale ogólnie wszystkich informacji o grze.
Co do samego trailera... cinematic, tyle. Wykonany dobrze, ale widziałem lepsze.

@Tenebrael
Wyjąłeś mi to z ust, kolego! ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytałem Wiedźmina dokładnie tak sobie wyobrałżałem świat Geralta (ponury, pełen brudu i bezwzględny) teraz kiedy oglądam trailer z gry mam frajde z tego że ktoś(CD RED) urzeczywistnił moje wyobrażenia , świetna robota mam nadzieje że gra będzie równie wciągająca co książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którym się to nie podobało. Pamiętacie jak Geralt zginął? Był już zmęczony, wypalony, a jednak ruszył by walczyć przeciwko temu co uważał za złe. Ten filmik naprawdę dobrze pokazuje Geralta. To wyniszczony, cyniczny i zmęczony człowiek w którym jednak nigdy nie zgasła iskra dobra i współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 23:46, Hubi_Koshi napisał:

Dla tych którym się to nie podobało. Pamiętacie jak Geralt zginął? Był już zmęczony,
wypalony, a jednak ruszył by walczyć przeciwko temu co uważał za złe. Ten filmik naprawdę
dobrze pokazuje Geralta. To wyniszczony, cyniczny i zmęczony człowiek w którym jednak
nigdy nie zgasła iskra dobra i współczucia.


Owszem, i to jest bardzo mocne w tym trailerze. Szkoda, że zepsuli to tandetną, hollywoodzką walką z (przebrzmiałymi jakieś 10 lat temu) efektami zwolnienia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 07:59, Tenebrael napisał:

Owszem, i to jest bardzo mocne w tym trailerze. Szkoda, że zepsuli to tandetną, hollywoodzką
walką z (przebrzmiałymi jakieś 10 lat temu) efektami zwolnienia czasu.

To w sumie też pasuje, w końcu Geralt nie jest zwykłym człowiekiem, to Wiedźmin. On nie zacznie się z tymi gośćmi naparzać z pięści tylko ich potnie na kawałki i tyle. Ten filmik bardzo dobrze pokazuje Geralta, zarówno jego mentalność i to jak już jest tym wszystkim zmęczony jak również jego niesamowitą skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 07:59, Tenebrael napisał:

> Dla tych którym się to nie podobało. Pamiętacie jak Geralt zginął? Był już zmęczony,

> wypalony, a jednak ruszył by walczyć przeciwko temu co uważał za złe. Ten filmik
naprawdę
> dobrze pokazuje Geralta. To wyniszczony, cyniczny i zmęczony człowiek w którym jednak

> nigdy nie zgasła iskra dobra i współczucia.

Owszem, i to jest bardzo mocne w tym trailerze. Szkoda, że zepsuli to tandetną, hollywoodzką
walką z (przebrzmiałymi jakieś 10 lat temu) efektami zwolnienia czasu.


Gdyby przyśpieszyli czas o 2 razy i w rzyć by można było sobie włożyć oglądanie CG, to wtedy byłoby bardziej innowacyjne a nie oklepane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 08:46, QST07 napisał:

To, że na zwiastunie występujuą efekty spowolnienia czasu, nie znaczy, że takwoe bedą
występowały w grze...


Nie znaczy. Natomiast pokazuje, na jaki typ publiki może być nastawiona gra.

Wyjaśnienie: Nie chcę hejcić Wiesłąwa. Sam na niego czekam jak diabli. Ale po różnych akcjach z W2 jestem w stosunku do CDPR bardzo, ale to bardzo ostrożny, i nie jest mnie tak łatwo podjarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie arcydzieło!
Ale! porównajcie głosy z trailerów polskiego i angieskiego. Polski dubbing dla oprawców dziewczyny - żałosny! Kolesie cośtam bełkoczą, jakby się dusili (zresztą taki sam był dubbing NPCów w W2). Angielski - całkiem na poziomie. Za to Wiedźmin - odwrotnie. Po polsku brzmi rewelacyjnie, po angielsku - niemrawo.
Bardzo to nie równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować