Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zło jest złem. Mniejsze, czy większe" - klimatyczny, ale dosadny trailer Wiedźmina 3

112 postów w tym temacie

> Czy jest wiadomo kto jest tym "pomocnikiem" Geralta który z nim jedzie na koniu i mówi
> teksty jak np: "Tylko szybko Geralt."? Bo ma baaaardzo podobny głos do Letha z W2 czyżby
>

Spoiler

W3 mówił o tym co się stało gdy Letho nie został zabity przez Geralta?



Na pewno jest wiedźminem oraz dubbinguje go Miłogost Reczek, resztę sprawdź sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest wiadomo kto jest tym "pomocnikiem" Geralta który z nim jedzie na koniu i mówi
> teksty jak np: "Tylko szybko Geralt."? Bo ma baaaardzo podobny głos do Letha z W2 czyżby
>

Spoiler

W3 mówił o tym co się stało gdy Letho nie został zabity przez Geralta?


Mnie to bardziej brzmiało jak głos Vesemira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 11:35, MAJOT15 napisał:

Czy jest wiadomo kto jest tym "pomocnikiem" Geralta który z nim jedzie na koniu i mówi
teksty jak np: "Tylko szybko Geralt."? Bo ma baaaardzo podobny głos do Letha z W2 czyżby

Spoiler

W3 mówił o tym co się stało gdy Letho nie został zabity przez Geralta?


Głosem ani trochę nie przypomina letho(Mirosław Zbrojewicz), pewnie to jest Vesemir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcydzieło! Jestem pewny, że Dziki Gon będzie fenomenalnym zwieńczeniem fenomenalnej Trylogii, ale... gdzie jest możliwość złożenia preordera, się pytam!?!!!111oneoneone1! Długo mam czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Dlatego też uważam, że nóż jako broń jest o wiele bardziej zabójczy niż jakakolwiek inna...


Każda broń się sprawdza w przewidzianej dla niej okoliczności. Noże i sztylety są dla skrytobójców, ale z typowym mieczem w otwartej przestrzeni nie mają szans :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie już te głębokie prawdy w rodzaju "zło jest złem" wypowiadane przez Geralta zaczynają nużyć. Co ża dużo to niezdrowo, przecież i tak wiadomo że tym światem rządzi sk*rwysyństwo. Natomiast ostatnia kwestia podobała mi się bardzo. A sam filmik od strony technicznej wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1:46 To wyskakujące ostrze dziwnie znajome :)

przyjrzyj się dokładnie, a zobaczysz, że to ostrze (nóż) zostało wyjęte zza pasa żołnierza.
I nie, nie wyjął go z rękawa, tak jak miała w zwyczaju gildia asasynów z południa europy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem jakiś film, gdzie za pomocą noża jeden z wojowników ogarnął dwóch z mieczami. Tak więc nie zawsze "size matters". Każda broń, w rękach prawdziwego wojownika może siać zniszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować