Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Zło jest złem. Mniejsze, czy większe" - klimatyczny, ale dosadny trailer Wiedźmina 3

112 postów w tym temacie

Jeśli wierzysz w to co pokazują w filmach to gratuluję. ;) Trenuję walkę na miecze i na prawdę nóż przeciwko mieczowi to słaby pomysł chyba że miecznik jest nie ogarnięty i nie wykorzystuje swojej przewagi trzymając nożownika na dystans. Bo jeśli koleś ze sztyletem się dostanie na odległość dźgnięcia to rzeczywiście miecznik niewiele może zrobić chyba że go kopnie, walnie rękojeścią itp. Ale jak walczy równy z równym na miecz i sztylet to koleś ze sztyletem nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że spora grupa żołnierzy, którzy mają żelastwo przy pasie raczej nie jest elitą rycerstwa... to dałby radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wygląda tak realistycznie że aż myślałem że LA, a nie CGI ;-)
Sprytnie ukryty towarzysz Geralta, jednak jeśli któs kojarzy głos to i od razu pozna ^^
Mam nadzieję że jednak Ciri też się pojawi. Klimat klimatem, ale dla mnie byłoby po "Sapkowskiemu" jeśli najpierw żołnierze chcieliby się z nią zabawić a nie od razy na stryczek, nie mniej... Jest MOC ^^

PS: Też myślałem że ukryte ostrze wyjął z rękawa.... ach, te nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszych Artworkach było widać 2 osoby jadące konno - pierwszą był oczywiście Geralt... druga, drobniejsza miała jasne, długie włosy (guess who). Na trailerze z kolei głos jest zdecydowanie męski - nie sądzę by był to Letho (mógł zostać zabity), raczej faktycznie Vesemir (zostaję jeszcze Lambert lub Eskel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego też uważam, że nóż jako broń jest o wiele bardziej zabójczy niż jakakolwiek inna...
> A do tego szybka, precyzyjna, wiedźmińska robota.
No to zle uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 13:19, Sanders-sama napisał:

Kurde, wygląda tak realistycznie że aż myślałem że LA, a nie CGI ;-)
Sprytnie ukryty towarzysz Geralta, jednak jeśli któs kojarzy głos to i od razu pozna
^^
Mam nadzieję że jednak Ciri też się pojawi. Klimat klimatem, ale dla mnie byłoby po "Sapkowskiemu"
jeśli najpierw żołnierze chcieliby się z nią zabawić a nie od razy na stryczek, nie mniej...
Jest MOC ^^

PS: Też myślałem że ukryte ostrze wyjął z rękawa.... ach, te nawyki.


A myslisz, ze nie chcieli ? Po co zeby chcieli jej wybic tez? Zeby nie gryzla ^^

@sztylet jako najlepsza bron.

Bron biologiczna, jak wirusy wyhodowane w laboratoriach 4 poziomu, bije na leb kazda inna znana obecnie bron posiadana przez ludzkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2013 o 14:06, Killyox napisał:

Bron biologiczna, jak wirusy wyhodowane w laboratoriach 4 poziomu, bije na leb kazda
inna znana obecnie bron posiadana przez ludzkosc.


A gwiazda smierci bije wirusy wyhodowane w laboratoriach 4 poziomu. Rownie trafne porownanie, co Twoje :)


A co do filmiku, bardzo fajnie zrobiony, nawet ja przez chwile zaczalem miec ochote zagrac w trzecia czesc wieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer miażdzy dupę,przeszedłem wszystkie części wieśka ale na trójeczkę czekam najbardziej.Klimat jest walka jest muzyka jest,o fabułę się wcale nie martwię bo Redzi zawsze potrafią super opowiedzieć historię.JA CHCĘ JUŻ TĘ GRĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mocny ten filmik bylby gdyby Wiedzmin pozwolil jej umrzec a tak moglismy obejrzec po raz kolejny jak to dobro zawsze zwycieza... Nuda choc bardzo dobrze zrobiona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 14:14, CDRV napisał:

Naprawde mocny ten filmik bylby gdyby Wiedzmin pozwolil jej umrzec a tak moglismy obejrzec
po raz kolejny jak to dobro zawsze zwycieza... Nuda choc bardzo dobrze zrobiona ^^


A dla mnie naprawdę mocny by był, gdyby po zabiciu żołnierzy sam ją powiesił.

Tak czy siak, nie grałem w żadnego Wiedźmina, ale myślę, że jak już wyjdzie wydanie zawierające wszystkie 3 części naraz to na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować