Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One się nie przegrzeje i zadba sam o siebie

27 postów w tym temacie

poczekamy zobaczymy, o ile przy normalnych warunkach nie będzie to spowalniało konsoli będzie ok, jeżeli jednak faktycznie okaże się że po 2h grania spadają na FPS, to będzie znaczyło że system jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz sobie dzielnie w grę, nagle wspaniałomyślny Xbox Hall 1000 dojdzie do wniosku ,, oj jest mi za gorąco, mam dobry plan nie zapiszę twoich postępów i po prostu wywalę informację system został przegrzany, po czym się wyłączę :D''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą ogromne jaja, jak się okaże, że jednak MS spieprzył sprawę z chłodzeniem i w wymagających grach będzie występował throttling,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehh, trzeba bedzie kupic te wersje z targow, ta z GTX 780 nie powinna miec takich problemow
> ;)

Najlepiej nie napalać się i kupić X1 jakieś 2 lata po premierze.
Do tego czasu wszystkie ewentualne niespodzianki wyjdą a może też uruchomią usługę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie podzespoly jakie wystepuja w obu konsolach da sie chlodzic pasywnie. Buda od XOne jest duza wiec moga wrzucic duzy radiator a do tego wiatrak 140 mm i nie ma prawa sie nic przegrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w artykule o podkręceniu procesora graficznego pisałem o chłodzeniu . Teraz mamy odpowiedź .... może się przegrzewać i wyłączyć . Brawo Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to miła wiadomość ze stajni M$, że konsola mierzy temperaturę i nie przegrzeje się. Osobiście jestem zainteresowany XONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 17:38, kodi24 napisał:

Zastanow sie, czy chcesz stracic 10 minut gry czy dwa tygodnie na reklamacje :)


Święte słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować