Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transmisja na żywo z konferencji prezentującej multi w Call of Duty: Ghosts

29 postów w tym temacie

> Szczerze? Czy mam spodziewać się czegoś innego niż to co do tej pory widziałem? Wątpię...
> może już jestem na to za stary.
Co ty będzie dużo innych rzeczy kamuflaży i killstreaków i bronie które nie mają odrzutu :p Haahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem :) Trochę się boję o te psy, czy nie przegną zbytnio. I w przeciwieństwie do hejterów (wiadomo, dorosłych użytkowników Battlefielda 3) nie chcę żeby diametralnie coś się zmieniało. CoD trzyma dobry poziom rozgrywki po sieci, przynajmniej w najświeższych wersjach (np. MW2 na PS3 jest już nieźle zacheatowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mulit CoDa polegający na walce 2 drużyna na średnich i małych mapach brak realizmu, zdobywanie punktów, killstreaki, perki, modyfikacja uzbrojenia, brak zniszczeń otoczenia i pojazdów, rozgrywka polegająca głównie na refleksje i szczęściu. To jest właśnie CoD jeśli ktoś spodziewa się czegoś innego to może od razu szukać innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, babeczka, fajnie. Reszta? Hmmm..... CoD jak CoD, doslownie i w przenosni. Customizacja, nowe tryby, ok niech bedzie. Z jakiej platformy pochodzi ten material?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czego mogłem się spodziewać + parę nowych smaczków (nowe tryby i super zapowiadające się tworzenie klas). Przez te parę min spodobał mi się bardziej niż BO2. Tak więc na pewno kupię tylko czekać na CoD Ghosts :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco dużo zmian. Te nowe tryby, zmiany w mechanice, nowe bronie, dostosowywanie postaci, dynamiczne mapy - mięsiście. Graficznie wygląda to naprawdę bardzo przyjemnie, nowy system audio - wreszcie.
Omijałem odsłony od IW, ale to wyglądo zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tego się spodziewałem. Sztywne animacje postaci, identyczne efekty cząsteczkowe, "dynamiczne mapy" nie takie dynamiczne, dużo DOF, brak destrukcji, dźwięki te same(jak się wsłuchiwaliście to dźwięk wystrzału snajperskiego był identyczny co strzał z Mosina w COD 2), tekstury dość niskiej rozdziałki, twarz tej babki na końcu w trailerze jest tragiczna, ogółem nie taki nowy ten silnik. A co do rozgrywki to oczywiście musieli dodać ręczny M134.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to standardowo z CoDami od MW2 wzwyż - jak kosmiczny lag nie zniszczy rozgrywki, to łyknę, bo wygląda mistrzowsko. Niestety BO2 też tak wyglądało i przez lag nie dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 19:52, niepyt napisał:

to wszystko jest takie plastikowe...


Strzały z tych broni zdecydowanie, ale w końcu czego się spodziewałeś. Fani są zdecydowanie wniebowzięci, ważne, że konsolowy e-sport będzie się rozwijał, wszyscy wiemy, że dla tej gry jest jedna wiodąca platforma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy już sobie żartujecie? "Najlepsi" gracze w coda, grają jak totalne łamagi, kampiąc, strzelając po nogach i rzucając się na ziemie gdy zobaczą wroga?

CoD jednak popsuł rynek gier FPS. Pan od Red Orchestry 2 miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować