Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Betrayer, nowej gry akcji twórców F.E.A.R.

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Czy gra w bieli, czerni i czerwieni może dać się we znaki współczesnym blaszakom? Produkcja raczej nie roztopi naszych kart graficznych i procesorów, ale też nie ruszy na pierwszej lepszej konfiguracji.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Betrayer, nowej gry akcji twórców F.E.A.R." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłodzi o maxymalne wyciagnięcie kasy od konsumentów.
Oni myślą tak: poszła plota o nowych konsolach to pc-ciarze koniecznie muszą zmieniać sprzęt. A co z tego, że pół obecnych na rynku kompów jest tak silna jak nowy xbox lub ps4.
To nie ma znaczenia. Trzeba napędzać rynek jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bzdury wymagania :O tego nie wierzę jak wygląda kosmos wymagania -.- jak zwykłe gra. Jeszcze jedno zapomniałem co to ma być ta gra tylko czarno, białe i czerwone. Śmiech ta grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:57, Lucas162 napisał:

To chyba jakiś żart. Na rynku nie ma obecnie gry która miałaby 560ti w minimalnych, a
Betrayer wygląda bardzo, bardzo słabo. WTF ja się pytam


To nie żart, to PC-gaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:32, Mr_Spike napisał:

sprzęt. A co z tego, że pół obecnych na rynku kompów jest tak silna jak nowy xbox lub
ps4.

Proponuję zajrzeć na statystyki Steama i podliczyć karty graficzne od Radeona 7850 w górę. Jak dostaniesz 20%, stawiam piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > sprzęt. A co z tego, że pół obecnych na rynku kompów jest tak silna jak nowy xbox
> lub
> > ps4.
> Proponuję zajrzeć na statystyki Steama i podliczyć karty graficzne od Radeona 7850 w
> górę. Jak dostaniesz 20%, stawiam piwo.

Dokładnie, ludzie mają bardzo słabe komputery, to że ja czy ktoś inny mają na pokładzie dobry sprzęt nie znaczy, że taki ma każdy :) Te wymagania są poza tym śmieszne, mam GTX 560 i pogram na maksa, no dlaczego miałbym nie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować