Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One - premiera w kilku krajach opóźniona

25 postów w tym temacie

> Dobrze, im mniej tego syfu tym lepiej.
Nie ma to jak konstruktywny i dojrzały komentarz którego autor liczy się z potrzebami innych a nie tylko własnym widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze, im mniej tego syfu tym lepiej.

Nie no, nie popadajmy w skrajności, bez takiego ataku. Trzeba szanować pracę inżynierów

Polska po raz kolejny nie została wliczona do Świata, dlatego też, jesteśmy krajem żyjącym, jakby to ująć, w próżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i trzeba szanować pracę inżynierów ale nie ich kierowników i ludzi którzy zepsuli opinie tej firmie. Jak dla mnie M$ zszedł na psy i w życiu nie chciał bym mieć z nim nic wspólnego. Kto wie czy po premierze znowu nie zmienią swojego zdania i zmienią to na gorsze? o nowościach i ich wycofaniu słyszymy każdego dnia.. takiej firmie po prostu nie można ufać. Kupicie te xklocki i ciekawe co poczniecie jak znowu coś durnego odwalą? zbanują za nic, zatrzymają wymianę grami... jest pełno rzeczy o które bym się bał.
dziękuję wole nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> może i trzeba szanować pracę inżynierów ale nie ich kierowników i ludzi którzy zepsuli
> opinie tej firmie. Jak dla mnie M$ zszedł na psy i w życiu nie chciał bym mieć z nim
> nic wspólnego. Kto wie czy po premierze znowu nie zmienią swojego zdania i zmienią to
> na gorsze? o nowościach i ich wycofaniu słyszymy każdego dnia.. takiej firmie po prostu
> nie można ufać. Kupicie te xklocki i ciekawe co poczniecie jak znowu coś durnego odwalą?
> zbanują za nic, zatrzymają wymianę grami... jest pełno rzeczy o które bym się bał.
> dziękuję wole nie ryzykować

Niestety potrzebuję Office i Windowsa, więc nie mogę mówić, że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał kupić X1 w dniu premiery to i tak to zrobi, import np. z amazonu będzie kwitł, a zakładanie konta np. na Brytyjskim XBL problemu nie stanowi, jedyny wymóg to tak naprawdę znajomość j.angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 11:27, Phoenixpl napisał:

Yyyy czyli jak rozumiem Konsola premiery w Polsce miec nie bedzie;p

Yup, było od E3 mówione, że dopiero w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 11:46, DenebV201 napisał:

Czyli wygląda na to, że szybciej ukaże się polska gra (Wiedźmin) na X1, niż konsola na
polskim rynku :D

I prawdopodobnie Quantum Break w przypadku Finlandii.
I Dead Rising 3 w Japonii.
I Battlefield 4/Minecraft w przypadku Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 11:46, DenebV201 napisał:

Czyli wygląda na to, że szybciej ukaże się polska gra (Wiedźmin) na X1, niż konsola na
polskim rynku :D Śmiać się czy płakać?


Ani śmiać, ani płakać tylko kupić ps3 i wersję W3 na tą konsolę :P
Ogólnie posiadam aktualnie XBOX360 (wybrane głównie ze względu na kinect), ale po tym co MS wyrabia przed premierą XB1, to jeżeli w przyszłości będę chciał zakupić nową generację to napewno to będzie PS3. Tak dla zasady.
Przeboleje brak HALO, bo w sumie to jedyny ex, na którym mi zależy na tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie liczyłbym na premierę tego Xboxa przed czerwcem w Polsce w takim razie... Albo i
> później będzie miała miejsce. W końcu MS ma polski rynek głęboko w rzyci.

w rzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować