Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra w uniwersum Władcy Pierścieni w produkcji?

11 postów w tym temacie

Oddałbym nerkę za grę w uniwersum lotr na bazie Skyrima (mimo iż uważam tę grę za nudną na dłuższą metę). Posiedzieć krasnoludem w tawernie i liczyć skarby ahh. Może się kiedyś doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oddałbym nerkę za grę w uniwersum lotr na bazie Skyrima (mimo iż uważam tę grę za nudną
> na dłuższą metę). Posiedzieć krasnoludem w tawernie i liczyć skarby ahh. Może się kiedyś
> doczekam.

Tradycyjne papierowe RPG polecam :P
Nie wiem, jaka jest jakoś podręczników do LOTRowskiej wersji RPGa, ale i tak mogę polecić śmiało.

Niestety, moim zdaniem po zmianach wydawcy nie można liczyć na kontynuacje świetnej Bitwy o Śródziemie II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja bym chciał, żeby grę, której akcja toczyłaby się w Tolkienowskim Śródziemiu zrobiło CDP RED ...

chciałbym też, żeby leśny Elf ( z Mrocznej Puszczy ) poruszał się i działał trochę podobnie do Connora z ACIII - tzn. Elf byłby przede wszystkim świetnym łucznikiem ( nie magiem, jak w Wojnie na Północy ) i mógł poruszać się po drzewach, gdzie raziłby nieprzyjaciela z ukrycia i z zaskoczenia, mógłby też dokonywać błyskawicznych zabójstw, niczym Assassyn - poruszałby się też po wszelkiego rodzaju linach, łańcuchach, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 13:43, Wozniax1 napisał:

Niech trzymają się tego co wymyślił Tolkien a będzie dobrze. Żadnych elfickich magów
i innych efekciarskich głupot.


Elfi mag to było nieporozumienie, zwłaszcza, że u Tolkiena magia nie jest ani powszechna, ani efektowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 14:12, Reffan napisał:

A ja bym pograł w strategię, taką jak pierwsze BFME choćby.


Dwójka była lepsza

ja chętnie zagrałbym w grę, będącą miksem Bitwy o Śródziemie i serii Anno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować