Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay trailer GTA Online! Multiplayer w GTA V nie wyrobi się na premierę

51 postów w tym temacie

Wygląda socznie :) I grafika wygląda chyba nawet lepiej niż na wcześniejszych trailerach albo mi się wydaje.
Możliwości będzie masa, ehh jeszcze miesiac do singla a do multi nawet więcej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

j/w, miazga. Szkoda, że moi znajomi nie mają PS3, a zwłaszcza GTA V. Także w multi pewnie spędzę czas samemu albo z jakimiś przypadkowymi ludźmi. Może ktoś stąd się pisze na PS3, GTA V w październiku? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak udoskonalona wersja multi z RDR. Co mnie cieszy, bo RDR było jedną z niewielu gier, których multiplayer był w stanie wciągnąć mnie na dłużej niż kilka sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - fajnie to wygląda, ale tak samo fajnie zapowiadał się multiplayer do GTA IV. I w sumie było ok, ale jakoś nie czułem go szczególnie i wolałem grać w GTA IV w singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 17:14, Dobos napisał:

Już widzę te skaczące gule pecetowców :D


Rzeczywiście, fakt, że zagrasz sobie w grę komputerową niedostępną dla pewnej grupy konsumentów uczyni cię lepszym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już widzę te skaczące gule pecetowców :D
Na PC tez wyjdzie, tylko jak zwykle troche pozniej.
Chciales zablysnac, ale zaliczyles zonka
Ale probuj dalej, cepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy pecetowców za 3... 2... 1...
A poważniej to sam jestem pecetowcem i bezsensowne jest zastanawianie się czy piąteczka wyjdzie na pc czy nie. Wyjdzie na pewno bo rockstar zawsze tak robi, że najpierw konsole a pc za kilka miesięcy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś tu napisał,miazga ;).Kupuje w dzień premiery.Widać,że parę pomysłów zaczerpnęli z Max Payne''a 3,a to dobrze,bo MP3 mi osobiście przypadł do gustu jeśli chodzi o całość.Nie jestem zwolennikiem tych osiągnięć w grach,ale zgaduje,że nawet w tej grze Rockstar pokaże swoje dziwne poczucie humoru przy wymyślaniu osiągnięć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 17:48, DegradedColt73 napisał:

Ból dupy pecetowców za 3... 2... 1...
A poważniej to sam jestem pecetowcem i bezsensowne jest zastanawianie się czy piąteczka
wyjdzie na pc czy nie. Wyjdzie na pewno bo rockstar zawsze tak robi, że najpierw konsole
a pc za kilka miesięcy. xD


Pytanie brzmi nie czy wyjdzie, ale z jak złą optymalizacją wyjdzie. Ja sobie odpuszczam peceta i kupuje na xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedyną osobą która się tak nie podnieca GTA V? Albo inaczej, jedyną osobą która nie widzi nic niezwykłego w tych rewelacjach od Rockstara? GTA IV też ma Multi i nic w tym niesamowitego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jestem jedyną osobą która się tak nie podnieca GTA V? Albo inaczej, jedyną osobą
> która nie widzi nic niezwykłego w tych rewelacjach od Rockstara? GTA IV też ma Multi
> i nic w tym niesamowitego nie ma...
Mam tak samo. Nic tutaj d... nie urywa. Ale hype się już taki nakręcił to cokolwiek by nie pokazali to ludzie napiszą że miazga i że im szczena opadła. Ot kolejne GTA, troszkę większe, trochę lepsze, bez żadnych rewolucji. Dla entuzjastów serii.

A może już po prostu stary jestem i za wiele widziałem żeby każda scena akcji skłaniała moją szczenkę do lotu w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować