Zaloguj się, aby obserwować  
Sark9

Szukam osoby/osób do wspólnej gry w Borderlands 2

13 postów w tym temacie

Gra w drodze więc pomyślałem sobie dlaczego mam grać sam i narodził się tak w mojej głowie pomysł aby zamieścić na forum ogłoszenie. Zapraszam serdecznie wszystkie osoby które dopiero co zaczynają grać w Borderlands 2 jak i starych wyjadaczy. Mam nadzieję że na tej jednej grze się nie skończy wspólne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj !
Pierw podziękuję za zainteresowanie się.
Niestety nie mam jak się z tobą skontaktować prywatnie więc podaj proszę namiary na skype czy cokolwiek innego abyśmy uzgodnili co i jak będziemy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 12:01, Szopen35 napisał:

Chętnie z wami zagram.Mój Steam ID to Szopen (swinub w awatarze)

Wysłałem do ciebie zaproszenie na steamie. podaje ci również moje namiary skype: shaiya96.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem zainteresowany grą mój nick steam: Sledzik985 lecz mam dopiero 9lvl a po 2 rozmowa przez skypa odpada przez mój internet który prawie cały czas się rozłącza chyba że masz dużą cierpliwość to zadziała dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 17:16, Sledzik985 napisał:

Cześć jestem zainteresowany grą mój nick steam: Sledzik985 lecz mam dopiero 9lvl a po
2 rozmowa przez skypa odpada przez mój internet który prawie cały czas się rozłącza chyba
że masz dużą cierpliwość to zadziała dobrze

Witaj !

Niestety nie potrafiłem znaleźć twojego profilu w gąszczu podobnych ale podam ci namiar na mnie: [PL] Clive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 11:26, Sark9 napisał:

> Cześć jestem zainteresowany grą mój nick steam: Sledzik985 lecz mam dopiero 9lvl
a po
> 2 rozmowa przez skypa odpada przez mój internet który prawie cały czas się rozłącza
chyba
> że masz dużą cierpliwość to zadziała dobrze
Witaj !

Niestety nie potrafiłem znaleźć twojego profilu w gąszczu podobnych ale podam ci namiar
na mnie: [PL] Clive

sorka zaszła pomyłka mój nick to _Sledzik985_ a cb nie moge dodać nwm czemu chyba dla tego ze masz profil prywatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 23:42, Sledzik985 napisał:

> > Cześć jestem zainteresowany grą mój nick steam: Sledzik985 lecz mam dopiero
9lvl
> a po
> > 2 rozmowa przez skypa odpada przez mój internet który prawie cały czas się
rozłącza
> chyba
> > że masz dużą cierpliwość to zadziała dobrze
> Witaj !
>
> Niestety nie potrafiłem znaleźć twojego profilu w gąszczu podobnych ale podam ci
namiar
> na mnie: [PL] Clive
sorka zaszła pomyłka mój nick to _Sledzik985_ a cb nie moge dodać nwm czemu chyba dla
tego ze masz profil prywatny

O dzięki za zwrócenie uwagi, zapomniałem zmienić status profilu no ale twoje zaproszenie doszło i już je zaakceptowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować