Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Czas to iluzja. Pamięci nie można ufać." - o czym opowiada Flashback?

8 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Fabuła Flashback to zdecydowanie najmocniejszy punkt dwudziestojednoletniego dzieła Paula Cuisseta. Mimo upływu dwóch dekad niewiele gier zbliżyło się do poziomu opowiedzianej tu historii. W remake'u Ubisoftu zmieni się wiele, ale na szczęście nie kręcąca się wokół Conrada oś fabularna. Przybliża ją nowy zwiastun.

Przeczytaj cały tekst ""Czas to iluzja. Pamięci nie można ufać." - o czym opowiada Flashback?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Flashback jak na swoje czasy chyba wszystko miał genialne... Miażdżyła muzyka, w szczególności główny motyw z menu. Animacje postaci też wymiatały. Przecież tą grę odpalało się przy znajomych, żeby im dżunglę pokazać! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 20:50, Martimat napisał:

Bez wersji na PC? Co to - jakis żart? Klasyka peceta na konsole tylko? Przegięcie :/



Klasyka PC-a? Owszem na PC gra byla ale portem z Amigi. I to na tym sie gralo w FB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mogę odpalić Amigę i włączyć Flashback, które do dzisiaj działa, tylko musiałbym przekopać pokój z milionem rzeczy. Chętnie pogram, nawet w trailerze było pełno nawiązań do oryginału, shut up and take my money ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 20:53, Jester napisał:

Klasyka PC-a? Owszem na PC gra byla ale portem z Amigi. I to na tym sie gralo w FB:)


Nie - no spoko... Moje szare komurki dotknęła już niemoc siwizny :P Ja też najpierw na amisi w FB grałem. Dzięki za sprostowanie/przypomnienie - szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować