• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_d4b5e1bda9937efbe2849aa5b0f63d938be88d3d561a9e005e219177fd8d4ae1

Sacred:Złota Edycja (Cenega) problem StarForce ,proszę pomóżcie.Kto się dobrze zna na tym proszeeeee

Pytanie

Witam.Mam duży problem z sacred ktory zamówiłem u cenega poland.No a więc piszę tu problem mój no bo nie ma nigdzie opisu moejgo problemu jak go rozwiązać A cenega nie pracuje w weekend ;/ a wiec prosze was o pomoc ;] moze wy sie z tym tez spotkaliscie (komp mam czysty od wszelakich programow emuljacycg i nagrywajacych, mam win xp service pack 2 wszystkie najnowsze sterowniki do karty graf. dzwiekowej , i płyty głownej ,A wiec moj problem jest taki wlaczam gre i odrazy system zabezpieczen wykrywa bład screen zamieszczam do problemu na nim wszystko widac dokladnie a i wpisywalem wszystkie cd key jakei dostalem od cenegi (byly dwa do podstawowej wersji sacred plus i do dodatku podziemia no bo mam 100% orginalna gre zakupioną przed premiera). nie rozumiem problemu jaki jest i siedzę przy nim juz drugi dzień prosze pomozcie mi dlugo sie juz z tym męczę i nic.Pozdrawiam i dziękuje jeśli ktoś mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A to nie jest jakiś FireWall ? :))
Z tego co widze jest to jakaś blokada przed wirusami itd.
Jeżeli ustawisz poziom Heurastyki na bardzo duży, to prawie każdy program jaki nie uruchomisz jest brany pod uwagę jako wirus.
Z Prawej dlonej strony pulpitu powinna być taka ikonka, która odpowiada za program STARforce kliknij na nią raz prawym klawiszem wtedy powinno się otworzyć tzw. Panel i w tym panelu wciśnij Zamknij ewentualnie Wyjście z programu.
Program powinien się wyłączyć i powinieneś sobie spokojnie grać! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:20, Mariusz1515 napisał:

Witam.Mam duży problem /.../

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że może źle wpisałeś kod. Czasem 0 i O są łatwe do pomylenia. Sprawdź to dokładnie.
Z drugiej strony słyszałem, że Star Force jest strasznie przegięty i potrafi świrować przy oryginalnej grze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:26, Kamil.i.Maciek napisał:

A to nie jest jakiś FireWall ? :))
Z tego co widze jest to jakaś blokada przed wirusami itd.
Jeżeli ustawisz poziom Heurastyki na bardzo duży, to prawie każdy program jaki nie uruchomisz
jest brany pod uwagę jako wirus.
Z Prawej dlonej strony pulpitu powinna być taka ikonka, która odpowiada za program STARforce
kliknij na nią raz prawym klawiszem wtedy powinno się otworzyć tzw. Panel i w tym panelu wciśnij
Zamknij ewentualnie Wyjście z programu.
Program powinien się wyłączyć i powinieneś sobie spokojnie grać! :))



Sorki ale zabrdzo nie jaże o co chodzi bo te zabezpienienie starforce gry sacred gold jest dziwne a antivrus to mam nortona internet security 2005 (pełna wersja z antivirusem) a tamtej ikonki co wspominales to nei mam chyba albo cos nie kapuje prosze wytlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:26, Kamil.i.Maciek napisał:

Z tego co widze jest to jakaś blokada przed wirusami itd.


Nie żadna blokada :O

Dnia 17.06.2006 o 15:26, Kamil.i.Maciek napisał:

Jeżeli ustawisz poziom Heurastyki na bardzo duży, to prawie każdy program jaki nie uruchomisz
jest brany pod uwagę jako wirus.


Bzdury...

Dnia 17.06.2006 o 15:26, Kamil.i.Maciek napisał:

Z Prawej dlonej strony pulpitu powinna być taka ikonka, która odpowiada za program STARforce
kliknij na nią raz prawym klawiszem wtedy powinno się otworzyć tzw. Panel i w tym panelu wciśnij
Zamknij ewentualnie Wyjście z programu.
Program powinien się wyłączyć i powinieneś sobie spokojnie grać! :))


Kolejne bzdury :D Jak nie wiesz co to jest to wpisz StarForce na www.google.pl


Tak to jest z tym StarForcem. Same kłopoty. To dlatego Ubi zrezygnował z niego i nie zabezpieczył Herosa tym świństwem. Pozostaje tylko czekać na odpowiedź Cenegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A niech to to nie jest żaden FireWall :P
Sorry dopiero teraz się skapowałem :/
Jest to program potwierdzający legalność gry. Spróbuj wpisać jeszcze raz kod używając Caps Lock, pamiętaj, że często liczby mylą sie z literami i na odwrót np I może się = 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:31, Kamil.i.Maciek napisał:

A niech to to nie jest żaden FireWall :P
Sorry dopiero teraz się skapowałem :/
Jest to program potwierdzający legalność gry. Spróbuj wpisać jeszcze raz kod używając Caps
Lock, pamiętaj, że często liczby mylą sie z literami i na odwrót np I może się = 1



NA 100% WPISAŁEM JE POPRAWNIE JESTEM TEGO PEWIEN BO OD WPISYWANIA JUZ MNIE PALCE BOLA A TO BYLO ZE 30RAZY :) KAZDY KOD WPISAYWALEM NAWET NA ROZNE SPOSOBY CHOCIAZ MOJE CD-KEY ORGINALNE!! SA WYRAZNE I ŁATWE DO ODCZYTANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odinstaluj CloneCD, jak nie pomoze to wszystko co nagrywa (nero) i napedy wirtualne (Daemon). U mnie pomogło wywalenie Clona. Ale ja mialem Sacred z Supersellera i chyba nie bylo zabezpieczone starforcem... ale sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:37, tymuś napisał:

Odinstaluj CloneCD, jak nie pomoze to wszystko co nagrywa (nero) i napedy wirtualne (Daemon).
U mnie pomogło wywalenie Clona. Ale ja mialem Sacred z Supersellera i chyba nie bylo zabezpieczone
starforcem... ale sprobuj



Tak jak pisalem na poczatku ze my computer jest w 100% czysty od kazdego programu emulujacego nagrywajacego itd....

Ale musi byc na to jakies rozwiazanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm, moze reinstall?? Jeśli to nie pomoże to pewnie nic nie pomoże, bo starforce podobno krzaczy sie czesto bez Zadnego powodu. A to wydanie Złote to jak wyglada?? moze sprobuj kupic z kolekcji klasyki, tam chyba nie ma takich zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no ale to dodatkowe koszty wsumie... a nie ma jakiegoś patcha który by to poprawiał? też miałem take problemy z King Kongiem u kumpla takie coś robiło chociaż nie był chyba to starforce... ale też ubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:43, tymuś napisał:

Hmm, moze reinstall?? Jeśli to nie pomoże to pewnie nic nie pomoże, bo starforce podobno krzaczy
sie czesto bez Zadnego powodu. A to wydanie Złote to jak wyglada?? moze sprobuj kupic z kolekcji
klasyki, tam chyba nie ma takich zabezpieczen.



reinstalke robilem juz dwa razy i zawsze to samo a gre to mam od cenegi złotą edycje ''Super$eller''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:45, Mariusz1515 napisał:

> Hmm, moze reinstall?? Jeśli to nie pomoże to pewnie nic nie pomoże, bo starforce podobno
krzaczy
> sie czesto bez Zadnego powodu. A to wydanie Złote to jak wyglada?? moze sprobuj kupic
z kolekcji
> klasyki, tam chyba nie ma takich zabezpieczen.


reinstalke robilem juz dwa razy i zawsze to samo a gre to mam od cenegi złotą edycje ''Super$eller''

ale reinstalke systemu? bo samej gry może nic nie dać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:53, FireSniper napisał:

> > Hmm, moze reinstall?? Jeśli to nie pomoże to pewnie nic nie pomoże, bo starforce
podobno
> krzaczy
> > sie czesto bez Zadnego powodu. A to wydanie Złote to jak wyglada?? moze sprobuj kupic

> z kolekcji
> > klasyki, tam chyba nie ma takich zabezpieczen.
>
>
> reinstalke robilem juz dwa razy i zawsze to samo a gre to mam od cenegi złotą edycje ''Super$eller''

ale reinstalke systemu? bo samej gry może nic nie dać :P



Przepraszam ,eee zartujesz :) ooojajjjojaoj chwila mam atak zaraz o widze sciane jaka ladna sciana ,..... aaaaaaaaaa zaraz wracam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 15:56, Mariusz1515 napisał:

Przepraszam ,eee zartujesz :)


Nie. Starforce robi w systemie taki syf, że szkoda gadać. Reinstalka systemu to w zasadzie jedyne dobre wyjście w razie problemów ze Starforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmm meaby inny sposob bo to co moze dac zrobie reinstalke i co,, ej no chyba plyta to nie jest zepsuta sa 3cd i jakos gra sie zainstalowala dokladnie jak trzeba tylko ten starhujo....force nie tak mam tylko Nagrywarke dvd lite-ona dodatkowo informacja ;] please msg me fast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2006 o 16:00, kuba121 napisał:

Miałem identyczny problem przy Twierdzy Krzyżowcu no ale w tym wypadku cd key jaki dostałem
od cenegi pomógł



TO CO CENEGA DALA CI NOWY CD-KEY I POZNIEJ DZIALALO ALE MIALES INDENTYCZNIE TO SAMO JAK JA NA SCREENIE NA POACzatku??????/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować