Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nether - survivalowy MMOFPS z otwartym światem na wybornych screenach i gameplayu

15 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Oto kolejna nad wyraz apetycznie zapowiadająca się propozycja dla fanów sieciowych strzelanek. Postapokaliptyczne klimaty, wymagająca rozgrywka, pełne detali środowisko i... nie, tym razem pod drugiej stronie lufy nie znajdą się zombie.

Przeczytaj cały tekst "Nether - survivalowy MMOFPS z otwartym światem na wybornych screenach i gameplayu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombie czy mutanty bez różnicy jeśli to bezmyślna masa czegoś co chce nas zjeść. Nazwa i model niewiele tutaj wprowadzają różnicy tak naprawdę.

Na razie zapowiada się mocno przeciętnie. Fajna ta mgła i klimat jaki zapowiada ale na tym koniec. Do tego nie wiem jakim trzeba być samobójcą albo ignorantem żeby jako reveal trailer prezentować materiał z taką ilością bugów graficznych w stylu przedmioty unoszące się w powietrzu i żenujące animacje plus przenikanie. Jasne że to pewnie jakaś wersja alpha ale takich materiałów się nie prezentuje pokazując pierwszy raz światu nową grę.

Do tego mam wrażenie że jak kiedyś był szał na II wojnę światową tak teraz zaczyna się moda na postapokalipsę w wydaniu zombie lub w stylu last of us / crysis 3 / dayz itp. Wszystko fajnie super bo bardzo lubię te klimaty tylko coś mi się zdaje że rezultatem nie będzie kilka nowych fajnych IP ale zalew miernoty i zarżnięcie tego settingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podłapali Hype na DayZ i wychodzą gówna pokroju WarZ, 7days to die itp...
>
> Ta, a wszystkie fps''y załapali hype po Wolfelstien, Quake, Doom...

A w ogóle wszystkie gry załapały hype po Pongu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Podłapali Hype na DayZ i wychodzą gówna pokroju WarZ, 7days to die itp...
>
> >
> > Ta, a wszystkie fps''y załapali hype po Wolfelstien, Quake, Doom...
>
> A w ogóle wszystkie gry załapały hype po Pongu...
Ta, a w ogóle to wszytkie komputery złapały hype po ENIACu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować