Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda kłamała: twórcy Dishonored pracują nad Prey 2

21 postów w tym temacie

Piotr Bajda

W dementi sprzed dwóch tygodni Pete Hines zapewniał - Nie mam pojęcia skąd w ogóle wzięły się te informacje. Kwestia Prey 2 i Human Head to kwestia Prey 2 i Human Head. Arkane zajmuje się swoimi sprawami. Co nie jest prawdą. Na światło dziennie wydostały się e-maile potwierdzające oddelegowanie Arkane do projektu.

Przeczytaj cały tekst "Bethesda kłamała: twórcy Dishonored pracują nad Prey 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zrobić grę po to, żeby ktoś ją skasował, bo "nie trzyma wyznaczonych przez nich wysokich standardów" i przekazał innemu studiu... Goście z Human Head to chyba największe pechowcy roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem w mniejszości, ale nie uważam Dishonored za świetną grę, więc to studio nie jest dla mnie gwarancją jakości. Wolałbym starego Prey''a 2. Zapowiadał się genialnie. Teraz czeka go zmiana koncepcji, obawiam się, że na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjdzie na to, że nasz rodzimy Cyberpunk będzie musiał konkurować z Prey 2, kibicowałem Prey, potem gdy miało już nie powstać Cyberpunkowi ale teraz jestem rozdarty. Chyba jednak zaufam CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie human head niemniej bardziej elektryzuja mnie slowa o domniemanym duchowym nastepcy system szoka 2 niz to ze tworcy dishonored robia go robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie jestem w mniejszości, ale nie uważam Dishonored za świetną grę, więc to studio
> nie jest dla mnie gwarancją jakości. Wolałbym starego Prey''a 2. Zapowiadał się genialnie.
> Teraz czeka go zmiana koncepcji, obawiam się, że na gorsze.

Wcale nie w mniejszości, Dishonored jakoś rewelacyjnie się nie sprzedał a i tylko chyba dziennikarze są nim zachwyceni bo gracze po ukończeniu jakoś narzekali na nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Dishonored spodobał, więc może i Prey 2 będzie całkiem fajny. Ale ten tekst na starcie, że Bethesda kłamała to tak poczułem w kościach, że nie wiem... naprawdę jakiś gruby przekręt się szykował XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 11:54, Kafar napisał:

> Pewnie jestem w mniejszości, ale nie uważam Dishonored za świetną grę, więc to studio

> nie jest dla mnie gwarancją jakości. Wolałbym starego Prey''a 2. Zapowiadał się
genialnie.
> Teraz czeka go zmiana koncepcji, obawiam się, że na gorsze.

Wcale nie w mniejszości, Dishonored jakoś rewelacyjnie się nie sprzedał a i tylko chyba
dziennikarze są nim zachwyceni bo gracze po ukończeniu jakoś narzekali na nudę.



Sprzedal sie duzo lepiej niz sie spodziewano - na tyle dobrze ze Bethesda zalozyla drugie studio Arkane, dzieki czemu moga pracowac nad dwoma grami jednoczesnie - Prey 2 oraz jeszcze nie zapowiadanym tytulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Prey 2 umarł i zrobią go na nowo. Na fali popularności GTA-podobnych gier chciano zrobić GTA-podobną grę w kosmosie.

Bo pierwszy Prey w ogóle nie zostawił furtki do kontynuacji.

Żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zrobią na nowo bo ostatnia wersja prey 2 przypominała to co widzieliśmy w Dishonored więc raczej to będzie ta poprawiona o elementy z ich ostatniej gry. Druga sprawa furtka do kontynuacji była skoro ostatnia scenka w grze ma napis "Prey will continue..." widać że pamięć szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 10:42, Demagol napisał:

Też się obawiam. Dishonored również mi się nie podobało, więc nie chciałbym, żeby Arkane
Preya 2 zrobiło. Swoją drogą pojawił się taki news:
http://www.cdaction.pl/news-34181/dishonored-tworcy-pracuja-nad-podobna-gra-mozliwe-multi.html

Tak z ciekawości, co się tobie nie podobało? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- klimat
- milczący bohater
- świat przedstawiony (to akurat do klimatu się zalicza)
- nijakość całości
- kiepskie skradanie się nieumywające się do Thiefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2013 o 19:25, Demagol napisał:

- milczący bohater
- świat przedstawiony (to akurat do klimatu się zalicza)
- nijakość całości
- kiepskie skradanie się nieumywające się do Thiefa


w half life też bohater milczy i nikomu to nie przeszkadza

świat a jak byś ty przedstawił rozpadające się miasta gdzie jest zaraza.

całość spisuje się dobrze możliwość zaliczenia misji na wiele sposobów czy to kanałami, oknem, przez dach. Żołnierze ostro patrolujący wszystkie miejsca jak coś zauważą. Gdzie teraz znajdziesz taką gierkę.

skradanie mogło by być lepsze ale możliwość używania mocy to rekompensuje

Zaliczenie gierki na trudnym poziomie bez zauważenia i zabicia kogoś to czysta przyjemność.

Do tej gry podeszłem jak ty na początku wiało nudą, ale jak się wciągnąłem to zmieniłem zdanie. Ja tam czekam na ich preya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 19:25, Demagol napisał:

- klimat
- milczący bohater
- świat przedstawiony (to akurat do klimatu się zalicza)
- nijakość całości
- kiepskie skradanie się nieumywające się do Thiefa


To ciekawe, gdyż zarówno klimat jak i świat przedstawiony należą do największych zalet tego tytułu, a milczący bohater występuje w wielu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:48, Renchar napisał:

w half life też bohater milczy i nikomu to nie przeszkadza


Mi przeszkadza :F

Dnia 17.08.2013 o 11:48, Renchar napisał:

świat a jak byś ty przedstawił rozpadające się miasta gdzie jest zaraza.


Ja po prostu nie lubię stylu Antonova.

Dnia 17.08.2013 o 11:48, Renchar napisał:

całość spisuje się dobrze możliwość zaliczenia misji na wiele sposobów czy to kanałami,
oknem, przez dach. Żołnierze ostro patrolujący wszystkie miejsca jak coś zauważą. Gdzie
teraz znajdziesz taką gierkę.


Wśród staro.. ekhem, klasyków.

@lis23

Milczący bohater występuje w wielu grach, ale ja takiego czegoś nie lubię. Corvo jest całkowicie nijaki, zaś klimat był dla mnie paskudny. Może takie było założenie, ale ja wcale nie muszę tego założenia lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro klimat i świat przedstawiony w grze tak Ci nie odpowiadały, to trzeba było w ogóle nie inwestować w ten tytuł ;)
mnie się podoba, lubię monumentalizm i takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować