Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Blitzkrieg 3! Jest pierwszy zwiastun

17 postów w tym temacie

Po CoH 2 trudno im będzie dorównać ich poziomowi a co dopiero przebić ( poziom rozgrywki a nie gra w sieci).
Ale grałem X lat temu w 1 i 2 i miło wspominam Blitzkrieg więc bankowo czekam i kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo pamiętam jak grałem swego czasu w Blitzkiega. A jak się ścinało na starym komputerze, hoho :D Ale fajnie że wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh Blitzkrieg... Aż zainstaluję! W 3 na pewno będę musiał zagrać. Dobry, szybki RTS. :) Ciekawe czy będzie szybszy od Star Craft''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po CoH 2 trudno im będzie dorównać ich poziomowi a co dopiero przebić ( poziom rozgrywki
> a nie gra w sieci).

Ale przecież Blitzkrieg podobnie jak Sudden Strike stawia na wielkie bitwy, a CoH na mniejsze i bardziej szczegółowe dlatego bym ich nie porównywał za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:51, TuRaSs napisał:

Po CoH 2 trudno im będzie dorównać ich poziomowi a co dopiero przebić ( poziom rozgrywki
a nie gra w sieci).

Tylko że Blitzkrieg to nie RTS... przynajmniej nie tradycyjny. Tu nie ma budowania baz i zajmowania sektorów z surowcami, a bitwy są znacznie większe.
Inni odbiorcy, inna rozgrywka. Pomijam fakt że CoH 2 to odgrzewany kotlet, poza burzami i temperaturą nie ma nic nowego (poza Rosjanami, ale tych pełno w świetnych modach do jedynki)

Wygląda super, wreszcie coś ciekawego ze strategi.
Szkoda tylko że F2P, tego nie powinno być w tego typu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Blitzkrieg jest grą fantastyczną, to klasyka, w którą z radością pogrywam do dziś. "Dwójka" średnio mi się podobała, taktyczna warstwa rozgrywki mocno ucierpiała, a tempo rozgrywki było zbyt szybkie. Doskwierał mi także fakt porzucenia przez Nival konieczności utrzymywania przy życiu "trzonu" naszej armii, który towarzyszył nam przez wszystkie misje i zdobywał doświadczenie.
Część trzecia wygląda ślicznie, tylko te kampanie w formie DLC i pytanie, czy tytuł będzie miał więcej wspólnego z B1 czy B2 mnie trochę martwią. Zobaczymy.
Brakuje mi strategii, turówek, RTS-ów, ba, czegokolwiek w realiach II wojny światowej. Poza CoH2 (brak kampanii niemieckiej, więc i zabawy mniej, niż być powinno) na dobrą sprawę od lat panuje tu posucha (ostatnim tytułem wartym uwagi był Achtung Panzer Kharkov 1943 wydany... w 2009 roku?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 15:07, Principes napisał:

Brakuje mi strategii, turówek, RTS-ów, ba, czegokolwiek w realiach II wojny światowej.
Poza CoH2 (brak kampanii niemieckiej, więc i zabawy mniej, niż być powinno) na dobrą
sprawę od lat panuje tu posucha (ostatnim tytułem wartym uwagi był Achtung Panzer Kharkov
1943 wydany... w 2009 roku?!).


Heh jak się nie interesuje tematem, to i posucha pewnie.
Matrix Games czy battlefront nadal zarzucają rynek.
Nowe Combat Missiony na nowym silniku są świetne, tak samo Panzer Corps czy Gary Grigsby''s: War In The East od Matrixa.

A Blitzkrieg 3?
W formule F2P na bank będzie bardziej bazował na miernej drugiej odsłonie, a nawet jeśli nie, to rozwiązania "darmowe" skutecznie sprowadzą rozgrywkę do poziomu "kto da więcej, ten najlepszy"...

Oczywiście że seria jeśli miałaby być reaktywowana, to powinna jednak jakoś róznić się od poprzedniczek, by nie "odgrzewać za bardzo kotleta", ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 02:11, meryphillia napisał:

Heh jak się nie interesuje tematem, to i posucha pewnie.


Obrażasz mnie... :P Miałem na myśli gry "głównego nurtu".

Dnia 17.08.2013 o 02:11, meryphillia napisał:

Matrix Games czy battlefront nadal zarzucają rynek.
Nowe Combat Missiony na nowym silniku są świetne, tak samo Panzer Corps czy Gary Grigsby''s:
War In The East od Matrixa.


Fakt, nie wiem, dlaczego Panzer Corps jakoś mi "uciekło", powinienem o nim wspomnieć. Mimo wszystko - to zatrważająco mało. Marzy mi się choćby następca Jagged Alliance 2 czy Silent Storm, odtwarzający poczynania oddziałów specjalnych na tyłach wroga (Skorzeny, Eben-Emael, Rajd na Saint-Nazaire etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes 2 nie za bardzo mnie zadowoliło szczerze powiem... jest ok ... ale nie ma szału, jestem weteranem wszystkich tego typu gier strategicznych a teraz powróciłem do realistycznej rozgrywki multi w Men of War ;) na Blitzkrieg na pewno będę czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się łezka w oku zakręciła. Kiedy to się wymiatało. Ta rysowana grafika. Nie wiem jak was ale mnie strasznie denerwowało to że zrobili z piechoty straszne mięso armatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować