Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nosgoth to nie MOBA, MMORPG ani gra na komórki. Najbliżej jej do Unreal Championship 2

14 postów w tym temacie

Gra będzie bardzo brutalna, ale z tego co wiem zabraknie miecza z Soul Reavera. Raziela i Kaina z ważnych powodów również - obaj są zajęci... czymś innym w momencie osadzenia akcji.

Spoiler

No tak, wszak Raziel dał się dobrowolnie wchłonąć do Soul Reaver''a aby pomoc Kainowi pokonać Starsze Bóstwo.



Ale z dugiej strony, akcja zapewne toczyć sie będzie dużo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz istnieje. To, że jest niepoprawne to inna sprawa.

Inna rzecz, że to użytkownicy tworzą język, a w takim przypadku wszelkie zasady i opinie językoznawców najwyraźniej nie mają racji bytu ;( ;( ;l(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że błędne, jak na każdym kroku jest ono używane. Ja natomiast chciałbym o coś spytać, mam grę Legacy of Kain Defiance, od której cześci powinienem zacząc, żeby być wtajemniczonym w historię i akcję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej zacznij od pierwszej części czyli blood omen.. Jeśli jednak interesuje Cię przede wszystkim historia Raziela to zacznij od pierwszego Soul Reaver''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tak jak wspomniał kolega wyżej, to gra osadzona w świecie Nosgoth jak zresztą oznajmia sam jej tytuł, ale nie jest to część cyklu Legacy of Kain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle pamięta uc2? to była świetna gra, ale popularności niestety nie zdobyła - i nic dziwnego - była bardzo trudna do ogarnięcia (weterani halo 2 byli tam niczym nooby) a do tego była zbyt dynamiczna, wyszła tylko na xboxa i była dedykowana do grania przez sieć. brakowało też w niej paru rzeczy. Ale gameplay był bardzo fajny i oryginalny, to był zaskakujący krok naprzód w już wtedy archaicznym ut. Gdy opanowało się grę, rozgrywka była bardzo przyjemna, spędziłem przy tej grze pewnie około 1000 godzin. Niestety w multi było pusto a single player: albo instant action albo głupie fabularyzowane kampanie zamiast klasycznego turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować