Zaloguj się, aby obserwować  
Pepe_Pan_Dziobak

Origin

77 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2014 o 17:35, Boguslav4 napisał:

By pozbyć się wpisu Titanfalla z konta muszę skończyć ten cały okres próbny, czy można
jakoś inaczej? Instalować ponad 30 GB to przesada by gra pochodziła w menu ok 25 minut.



Chyba się nie da, bo beta Batllefielda tego najnowszego wisi mi do dzisiaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najlepiej FIFA 15, tak by mieć jak najszybszy dostęp do gry, nie mam FIFA 14. I druga opcja gdzie kupić najtaniej? Z tego co wiem na Orginie drogo, ale czy jest szybki dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O co Ci chodzi w stwierdzeniu "nie było nic o płaceniu" ?
Że Ecko nic o tym nie wspomniał :) Welcome back komputerek!!! Łiiiii!!! ;)
Na G2A jakieś promo na Warfightera dla posiadaczy Paypal... to tak przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 10:46, Paoro napisał:

Gdzie kupić najlepiej FIFA 15, tak by mieć jak najszybszy dostęp do gry, nie mam FIFA
14. I druga opcja gdzie kupić najtaniej? Z tego co wiem na Orginie drogo, ale czy jest
szybki dostęp.

premierowo czy w reedycji? premierowo ceny (przynajmniej 14) były wszędzie niemal takie same, automaty na allegro też nie oszczędzały. Jeśli zależy Ci na fut odżałuj i kup sobie z pakietem tych złotych paczek na originie. W reedycji to poczekać na koniec i zakupić na automacie w allegro- taniocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2014 o 10:36, darkwind21 napisał:

Z tego co widzę origin nadal nie ma opji giftowania, orientujecie się czy nie będzie
jakichś problemów jeśli użyję paypala podczas zakupów na innym koncie?

Przecież nie musisz mieć PayPala zarejestrowanego na to samo konto e-mail, co Origina. Ja sam mam 2 konta Origin na 2 różne maile, a PayPala na całkiem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry za chyba trochę głupie pytanie. Otóż skusiłem się na darmowego Dragon Age''a i w tym celu zarejestrowałem się i zainstalowałem klienta Origina. Przy dzisiejszych pojemnościach dysków zabrzmi to idiotycznie ale najzwyczajniej w świecie nie mam miejsca na pobranie gry. Jednak widnieje ona w zakładce "Moje gry". Rozumiem, że będę mógł ją pobrać i zaintalować w terminie późniejszym, mimo zakończenia terminu rozdawnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie mejla, że moje hasło w Origin zostało zmienione. Zdziwiłem się, bo nie było wymagane żadne potwierdzenie mejlowe, ani nic? A gdy sam kliknąłem na resetowanie hasła, to dostałem mejla by je zresetować i dopiero było to możliwe.

W ogóle jestem ciekawy, bo ostatnio dzwoniłem do pomocy technicznej, to ktoś próbował z mojego konta kupić sobie punkty do fify 15, tylko jakim cudem miał do niego dostęp i do mojej karty, skoro nie jest tam wpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 00:07, Kirabaxior napisał:

W ogóle jestem ciekawy, bo ostatnio dzwoniłem do pomocy technicznej, to ktoś próbował
z mojego konta kupić sobie punkty do fify 15, tylko jakim cudem miał do niego dostęp
i do mojej karty, skoro nie jest tam wpisana?


Jakby miał dane karty to by kupił, to oznacza tylko że ktoś przez to konto usiłował coś zakupić. Nie wiadomo jakiej karty chciał użyć więc kartą bym się nie przejmował aż tak bardzo. Zmień hasło na mocne jakieś to przede wszystkim. Sprawdź czy nie masz jakiegoś kochanego słodkiego maleństwa w kompie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czy kliknąłeś w jakiś link z maila, ale nigdy tak nie rób. Takie maila mogą być fejkowe i zamiast na stronę Origina, przekieruje Cię na jakąś bliżniaczopodobną i dopiero wtedy będzie kłopot.
2. Origin od niedawna oferuje weryfikacje konta podczas zalogowania się z nowych urządzeń. W zakładace "Bezpieczeństwo" możesz sobie to włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wczoraj zmieniałem hasło i dzisiaj już nie działało. Zmieniłem jeszcze raz i dopiero zadziałało.
Anyway, ten kod bezpieczeństwa właśnie włączyłem.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj kupić Dragon Age 2, bo jest promocja. Wybrałem grę, wpisałem potrzebne dane chcąc zapłacić kartą (używam jej normalnie do płatności na Steam/HB) i przy finalizacji wyskoczył błąd:
"Nie możemy przetworzyć twojej płatności. Wybierz inną metodę płatności lub spróbuj ponownie później. [nr ref. 10049]"
Myślę sobie ok, pewnie jakiś tam chwilowy problem, próbuję więc drugi raz. Dalej to samo... No nic, z aplikacji nie idzie to może przez przeglądarkę? Nie działa.
Ale wchodzę na swoje konto i widzę, że Origin zjadał mi po 5zł za każdą próbę, mam to w środkach nierozliczonych. Tak więc zapłaciłem już 15zł za grę wartą 27, ale tej gry nie mam :D
Macie jakąś radę co zrobić, żeby grę kupić lub chociaż upewnić się, że wrócą mi tę kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz do nich i przedstawiasz problem. :P Nie pierwszy raz spotkali się z taką sytuacją, więc będa wiedzieli co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że wolałbym skontaktować się z nimi przez e-mail ale nigdzie go nie mogę znaleźć :(
Może jakoś to załatwię przed zakończeniem promocji :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 11:09, Radekl2 napisał:

Nie ukrywam, że wolałbym skontaktować się z nimi przez e-mail ale nigdzie go nie mogę
znaleźć :(
Może jakoś to załatwię przed zakończeniem promocji :) Dzięki.

No właśnie problem jest taki, że przez maila nie załatwisz. Wiem, bo sam miałem problem z gra z origin i przez maila nie mogą potwierdzić, że twoje konto jest twoje. Wiem, dziwne, ale sam otrzymałem taką odpowiedź. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 zł to autoryzacja karty, ktora zwroca po ilus dniach, 3x5 , bo 3 razy proba byla. Gdzies czytalem, ze ich centrum rozliczen jest w genewie(?) i czesc ludzi ma z tego problemy, ze zaczeli uzywac paypala(chociaz na forum ea, widze, ze ludze tez maja problemy uzywajac pp?)
A na pomocy EA/origin moga powiedziec, zebys skontraktowal sie z bankiem i jesli masz blokady na transakncje zagraniczne/telefoniczne/internetowe to zebys wylaczyl.(pisze tylko to co czytalem:P )

A jesli sie pytasz czy sie oplaca to nie wiem(bo 5-10 taniej pewnie bylo), ale jak lubisz fabularne dlc to szykuj sie na wydatek 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować