Zaloguj się, aby obserwować  
Pepe_Pan_Dziobak

Origin

77 postów w tym temacie

To raczej problem z kartą a nie z origin, miałem podobnie z jednym bankiem, na niektórych stronach ich karta działała, na innych nie, a i komunikat był podobny jeśli nawet nie taki sam (nie pamiętam dokładnie, ze 2 lata temu to było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takie blokady istnieją ale kartą płacę normalnie na Steamie, muve, HB, a raczej nie wszystkie te firmy rozliczają się w Polsce :) Dlatego zdziwiło mnie, że Origin nie chce moich pieniędzy. Co do DA2 wiem, że pewnie taniej było, bo to jednak już starawa gra, nawet na wspomnianym muve jest niby za 9,99 ale już wyprzedane. Zawsze to -50%, a właśnie skończyłem jedynkę z wszystkimi dodatkami i chciałbym zagrać w 2 mimo, że czytałem iż nie jest to świetna produkcja.
Origin to Origin, moim zdaniem nie dorasta Steamowi do pięt ale to tylko osobiste odczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą The Sims 4 EA rozdawało za darmo The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami. Aktywowałem odpowiedni kod, ale w chwili obecnej nie widzę wpisu potwierdzającego aktywację w historii zamówień. Czy u Was też tak jest? Czy mimo tego po ściągnięciu Origina można było zainstalować grę bez żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka sama sytuacja. Dodatkowo wydaje mi się, że w przypadku tego prezentu Origin nie wysyłał maila z potwierdzeniem zamówienia (nie mam takiego na swojej skrzynce). Sądzę, że wszystko to wynika z faktu, że Simsów nie dodawało się do konta przez sklep, tylko w formie aktywacji klucza. Samej gry nie instalowałem jeszcze u siebie, ale moja dziewczyna i znajomi już grali korzystając z tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 15:33, KubooPL napisał:

U mnie jest taka sama sytuacja. Dodatkowo wydaje mi się, że w przypadku tego prezentu
Origin nie wysyłał maila z potwierdzeniem zamówienia (nie mam takiego na swojej skrzynce).


No właśnie wczoraj sprawdziłem wszystkie maile od Origina i również nie znalazłem potwierdzenia dotyczącego Simsów. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że Twoja teoria jest prawdziwa i jeśli kiedyś najdzie mnie ochota na odprężenie się przy tym tytule lub zabawę w 100 sposobów na zabicie simów, to Origin nie będzie stwarzał żadnych problemów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 23:44, Isildur napisał:

Muszę posiadać kartę by płacić w origin za pomocą Paypala?

Nie, przynajmniej z tego co wiem. Jakiś rok temu coś u nich kupowałem, a karty do pp nie mam podpiętej. Spróbuj dodać więcej środków na pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 14:46, DarkWolf_PL napisał:

Nie, przynajmniej z tego co wiem. Jakiś rok temu coś u nich kupowałem, a karty do pp
nie mam podpiętej. Spróbuj dodać więcej środków na pp.


Ok, sprawdzę to w tygodniu :)
Pierwszy raz od kilku lat człowiek chce coś kupić w ich sklepie a tu takie problemy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba mi się Origin posypał. Wyskakiwało info wcześniej, że brakuje jakiegoś pliku to go przeinstalowałem. No i teraz po instalacji jak odpalam ściąga się aktualizacja, instaluje i znika okienko. I nic się nie dzieje dalej. Odpala go znowu i znowu ta sama aktualizacja, instalacja i tak cały czas...Co ja mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś e-mail kontaktowy do pomocy Origin? Bo na stronie widzę tylko opcję zadzwonienia na infolinię lub czekanie na telefon od konsultanta... I można się z nimi kontaktować po polsku?

Mam problem z tym nieszczęsnym RA2, "dodał" mi się 2 razy, mam 2 pozycje w historii zamówień i przy obu status "przetwarzanie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Origin uruchomił opcję Dotpay - korzystał ktoś z tej metody płatności? Bezpieczna? Po jakim czasie produkt trafia na moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować