Zaloguj się, aby obserwować  
Pepe_Pan_Dziobak

Origin

77 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 19:11, lis_23 napisał:

Na Orginie są teraz promocje na wiele gier:

https://www.origin.com/pl-pl/store/deals/sale/playerappreciation

zakupiłem sobie "Alicję'' i chciałbym kupić, np. "Battlefield Bad Company 2" ale gry
pobierają się i instalują na dysku C: a tam mam już niewiele miejsca, jak to zmienić?.

20140611191809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od ostatniej aktualizacji Origina mam z nim problem. Gdy wchodzę w sklep widzę tylko szare okno. Tak samo jest gdy wchodzę w inne zakładki oprócz moich gier i znajomych. gry włączają się bez problemu. Próbowałem ponownej instalacji ale nic nie pomogło.

Pozdrawiam Misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram grę przez to, wczoraj dałem pauze, dziś wznawiam, niby wszystko działa, jest pobieranie....tylko, że leci 0kb/s i coś niezbyt chce się ruszyć...to normalne, że to sie tak długo namyślać będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 20:08, FreemanPL napisał:

Mozna mieć na jednym komputerze, jednym IP 2 konta origin?


Można ale jednocześnie może być uruchomione jedno, tzn możesz być zalogowany tylko na jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem pochwalić pomoc techniczną. Zepsuta płyta od ME: ER z CDA i myślałem, że muszę szukać nowej kopii. wydać dzięgi na cyfrówkę. Ale napisałem, poprosiłem, wysłałem zdjęcie i voila:) Bez wydawania kasy mam aktywowane na koncie. Co prawda bez polonizacji, ale nie można mieć wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingdoms of Amalur jest za free na Origin czy nie? Na stronie głównej sklepu jest napisane, że gratis, ale po wejściu na karte gry każą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 21:16, Arthas97 napisał:

Nie jest za free, niedawno wystartował nowa promocja na Origin, w której Kingdoms of
Amalur jest przeceniony o 50%.


Hmm kliknąłem oddaj do koszyka i dodało mi grę do bilbioteki i zaczęło ściągać Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hmm kliknąłem oddaj do koszyka i dodało mi grę do bilbioteki i zaczęło ściągać Oo

Dnia 08.08.2014 o 08:10, RakuPL napisał:

Dziwne, u mnie trzeba zapłacić :)

Dnia 08.08.2014 o 08:10, RakuPL napisał:

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o free weekend ;) :P


Nie zmienia to faktu iż po dodaniu do koszyka trzeba za nią zapłacić a Ecko09 z tego co napisał nie musiał. Żeby móc pograć te 48h trzeba zacząc pobieranie gry poprzez kliknięcie na ''wypróbuj grę ble ble'' przed zakończeniem promocji, a nie dodając ją do koszyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisał to tylko dodał do koszyka, nie było nic o płaceniu ;) Zresztą nieważne, jak ktoś ma ochotę niech wypróbuje, ja niestety albo i stety tydzień bez kompa będę miał. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 22:19, RakuPL napisał:

Z tego co napisał to tylko dodał do koszyka, nie było nic o płaceniu ;)

Ecko napisał: "Hmm kliknąłem oddaj do koszyka i dodało mi grę do bilbioteki i zaczęło ściągać Oo"
Z tego wynika, że Ecko dodał grę do koszyka i nie płacąc za nią mógł ją pobrać...
Ja napisałem"Nie zmienia to faktu iż po dodaniu do koszyka trzeba za nią zapłacić a Ecko09 z tego co napisał nie musiał. "
Toteż mam pytanko...może zbiera mi się na spanie i nie rozumiem, ale... O co Ci chodzi w stwierdzeniu "nie było nic o płaceniu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By pozbyć się wpisu Titanfalla z konta muszę skończyć ten cały okres próbny, czy można jakoś inaczej? Instalować ponad 30 GB to przesada by gra pochodziła w menu ok 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować