Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsuwa Dragon Age: Inquisition umożliwiła wprowadzenie opcji wyboru rasy

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Na tegorocznych targach E3 ujawniono, że Dragon Age: Inquisition zadebiutuje dopiero jesienią 2014 roku, a nie pod koniec tego roku. Skąd ten dość znaczący poślizg? BioWare rozwiewa część wątpliwości.

Przeczytaj cały tekst "Obsuwa Dragon Age: Inquisition umożliwiła wprowadzenie opcji wyboru rasy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dwa autora, dwa razy ten sam news :)
http://www.gram.pl/news/2013/08/07/dragon-age-inquisition-tematem-najnowszego-magazynu-game-informer.shtml
"Gracze wcielą się w przywódcę Inkwizycji. Będą mogli wybrać jego rasę (np. człowieka, elfa bądź krasnoluda), klasę (maga, wojownika bądź łotrzyka), płeć oraz imię. Początkowo rasa miała być narzucona, a gracze mieli jedynie wybrać przeszłość bohatera. Gdy okazało się, że Dragon Age: Inquisition ukaże się jesienią 2014 roku (a nie, jak początkowo planowano, już w roku 2013), BioWare zdecydowało, że jednak wybór rasy będzie możliwy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 17:08, ZubenPL napisał:

Brawa dwa autora, dwa razy ten sam news :)
http://www.gram.pl/news/2013/08/07/dragon-age-inquisition-tematem-najnowszego-magazynu-game-informer.shtml
"Gracze wcielą się w przywódcę Inkwizycji. Będą mogli wybrać jego rasę (np. człowieka,
elfa bądź krasnoluda), klasę (maga, wojownika bądź łotrzyka), płeć oraz imię. Początkowo
rasa miała być narzucona, a gracze mieli jedynie wybrać przeszłość bohatera. Gdy okazało
się, że Dragon Age: Inquisition ukaże się jesienią 2014 roku (a nie, jak początkowo planowano,
już w roku 2013), BioWare zdecydowało, że jednak wybór rasy będzie możliwy."


Oczywiście wiem, co było napisane w poprzednim newsie (jest nawet zalinkowany tutaj), ten wpis jednak bazuje na nowym wideo dostępnym w źródle (lewy dolny róg). Nie widzę nic złego w szerszym skomentowaniu tak istotnej kwestii jak powody opóźnienia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 17:17, mtsach napisał:

Oczywiście wiem, co było napisane w poprzednim newsie (jest nawet zalinkowany tutaj),
ten wpis jednak bazuje na nowym wideo dostępnym w źródle (lewy dolny róg). Nie widzę
nic złego w szerszym skomentowaniu tak istotnej kwestii jak powody opóźnienia premiery.

Lecz na tym nowym video powiedzieli dokładnie to samo co było wiadome wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mówią o tym, o czym napisali w magazynie. Teraz będą to powielać, dla tych, którzy nie zdecydowali się na kupno gazety. No i dzięki temu, pokażą nam materiały, na których podstawie napisali ten długi artykuł. Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby chcieli konkurować z CDP RED.
na szczęście w Wiedźminie nie ma wyboru rasy xD
co do samego DA jakoś mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do Wiedźmina. Klimat bardziej mi się podoba u Red''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby chcieli konkurować z CDP RED.
na szczęście w Wiedźminie nie ma wyboru rasy xD
co do samego DA jakoś mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do Wiedźmina. Klimat bardziej mi się podoba u Red''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować