Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 za darmo w dniach 23-25 sierpnia

24 postów w tym temacie

Czekałem, czekałem na ten darmowy weekend i się nie doczekałem. Kupiłem grę mimo wielu stereotypów i warto było. Dopóki sam nie zagrasz nie przekonasz się jaka to jest fajna gra, polecam wszystkim.
Stary wyjadacz WoWa.
@Tom180 - Gra nie jest PL jest po angielsku, ale może kiedyś ją spolszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko skierować drobną prywatę do osoby, która pod jednym z wcześniejszych newsów o GW2 przekonywała, że GW2 dostało wielkiego revampa i że teraz się super gra, że każdy kto uważa inaczej na pewno nie grał od premiery i że za dungeony w końcu nagradzają normalnie, bo po 100 marków.
Zainstalowałem, sprawdziłem. Nie dość, że nie dostaje się więcej, to dostaje się mniej, bo po 60 dziennie za rundę na path na całe konto (kiedyś było na postać), później po 20.
Nie pamiętam, kto dokładnie rozpowiadał te bajki, ale chciałem tylko powiedzieć - fakju. Oszuście, rasisto, homofobie, bigocie, patriarchalna, biała szumowino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 10:24, Azvar napisał:

Dzięki, ale niestety nadal nie działa tworzenie konta :(

W jaki sposób nie działa? Jeśli nie przyjmuje hasła (jak w moim przypadku było) to spróbuj pobawić się ze znakami specjalnymi, np. porozdzielaj człony (zamiast GuildWars, wpisz Guild_Wars). Czy problem objawia się w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować