Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ogłosi na targach Gamescom plany dotyczące premiery PlayStation 4

21 postów w tym temacie

Nie kupuj na raty, tylko zapłacisz drożej, a do premiery jeszcze parę miesięcy, obecnie i tak nie dostaniesz konsoli w dniu premiery jeżeli teraz zrobisz preorder, więc wstrzymaj się, dostaniesz konsole max 10 dni później przy zakupie tuż przed premierą od reszty, a zaoszczędzisz około 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:40, Kirlen napisał:

obecnie i tak nie dostaniesz konsoli w dniu premiery jeżeli teraz zrobisz preorder

Zależy gdzie. W Saturnach gwarantują konsole w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...teraz to już nie wiem, według was opłaca się jeszcze kupować PS3 ? Chciałbym pograć jeszcze w gry tej generacji (Exy PS3, Red Dead Redemption i najważniejsze: GTA V)
Czy czekać na PS4 ? Kusi teraz premiera GTA V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ten zapowiedziany bundel PS4 + PS Vita za 500$ to ściągnę go z amazona czy ebay za 500$, a nie 500 Euro.... Strasznie denerwuje przelicznik 1$=1Ojro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:46, Inferno0009 napisał:

Po co ten megazord ??

Muszę przyznać, że jest super i tylko dla tego wszedłem w tego newsa ;)

Po to tu jestem.

Zatrudnię się przy produkcji podręczników szkolnych, może da się ten kraj jeszcze uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:44, Chopek napisał:

Jak będzie ten zapowiedziany bundel PS4 + PS Vita za 500$ to ściągnę go z amazona czy
ebay za 500$, a nie 500 Euro.... Strasznie denerwuje przelicznik 1$=1Ojro....

1$ plus podatek = 1 Ojro. Taki jest przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba druga fala "wyprzedaży" już ruszyła? Bo zestaw s.slim 500gb+dodatki potaniał w kilku sklepach.(albo zrobił się w ogóle dostępny?) Po ogłoszeniu ps4 to duże sieci handlowe obniżyły ceny na różne zestawy ps3.
Kiedyś czytałem, ze planują ogłosić nową wersję ps3. (super super slim(e)?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:27, Tom180 napisał:

Mam takie dość nietypowe pytanie. Czy wiecie gdzie mogę kupić Ps4 na raty? Oczywiście
interesuje mnie Preorder.


1. Od kilku dni kupując konsolę w jakimkolwiek sklepie nie masz gwarancji otrzymania jej na premierę...
2. ... co za tym idzie, nawet jeśli znalazłbyś sklep, który zagwarantuje Ci ją przedpremierowo na raty (raczej będzie z tym ciężko), to możesz ją dostać nawet w styczniu/lutym.
3. Raty się nie opłacają, bo zapłacisz drożej. Lepiej wziąć pożyczkę u kogoś z rodziny ;)
4. Jeśli już naprawdę zależy Ci na tych ratach, to najlepiej pojechać jak najwcześniej w dniu premiery do najbliższego Media Marktu, Saturna, RTV Euro AGD albo innego Media Experta. Konsola będzie schodzić szybko, ale na pewno znajdziesz chociaż jeden egzemplarz.

@LukaszR50 - jeśli nigdy wcześniej nie miałem PS3ki, to nie zastanawiaj się i bierz. Do ogrania masz kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt ekskluzywnych gier. W tym czasie inni idioci, którzy dali się naciągnąć (na przykład ja :D) przetestują PS4 pod kątem awaryjności, cena samej konsoli spadnie, a może nawet pojawi się wersja slim. No i gier będzie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam takie dość nietypowe pytanie. Czy wiecie gdzie mogę kupić Ps4 na raty? Oczywiście
>
> > interesuje mnie Preorder.
>
> 1. Od kilku dni kupując konsolę w jakimkolwiek sklepie nie masz gwarancji otrzymania
> jej na premierę...
> 2. ... co za tym idzie, nawet jeśli znalazłbyś sklep, który zagwarantuje Ci ją przedpremierowo
> na raty (raczej będzie z tym ciężko), to możesz ją dostać nawet w styczniu/lutym.
> 3. Raty się nie opłacają, bo zapłacisz drożej. Lepiej wziąć pożyczkę u kogoś z rodziny
> ;)
> 4. Jeśli już naprawdę zależy Ci na tych ratach, to najlepiej pojechać jak najwcześniej
> w dniu premiery do najbliższego Media Marktu, Saturna, RTV Euro AGD albo innego Media
> Experta. Konsola będzie schodzić szybko, ale na pewno znajdziesz chociaż jeden egzemplarz.
Tam 10dni po premierze to żadna różnica dla mnie. Ale nie mam niestety w kieszeni 1800zł, takie życie niestety :(. Więc raty to jedyny sposób i z tego co się orientuje to Saturn daje raty 0% czyż nie? Bo np. w RTV na pewno się nie opłaca brać na raty i to wiem.
Tak czy siak dzięki wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na raty się nie opłaca, zapłacisz więcej.

Co do kwesti preordera to widzę że chyba najlepiej się opłaca kupić w RTVeuroAGD.
Teraz można tam kupić kupon, gwarantują dostępność w dniu premiery i cene nie wyższą jak 1790zł, tylko nie wiadomo czy to cena z kuponem ( 100 zł ) czy bez.
http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4.bhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nowych wersji konsoli psv czy ps3. Ogarnijcie się. Sony wie że M$ został wysmiany że nowa wersja konsoli się pojawia 360 dodatkowo psv srednio się sprzedaje a mniejszej jej się nie da zrobić przy takim ekranie (lżejszej też nie bo nataką wielkość będzie niewygodne).

Tutaj raczej chodzi o właśnie przeceny, pakiety itp. Właściwie konkretnie w przypadku PSV będzie to spadek ceny chociaż nie wiem jak ludzie biadolą na to 600zł za taki sprzęt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem preordera nie można wziąć na raty gdy nie mają kodów produktów aby to przeszło dalej. Możesz zarezerwować ewentualnie konsole płacąc ileś tam i przy odbiorze wystąpić o raty jak dostaniesz już świstek z kodem produktu itp. ;) Jedyna metoda na raty konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować