Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nasz materiał: Pierwsze 15 minut z polskiej wersji Splinter Cell: Blacklist

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Trochę przerywników filmowych, co nieco wprowadzenia fabularnego i – rzecz jasna – porcja efektownych cichych zabójstw. Gorąco zapraszamy na seans, tradycyjnie ostrzegając przed SPOILERAMI.

Przeczytaj cały tekst "Nasz materiał: Pierwsze 15 minut z polskiej wersji Splinter Cell: Blacklist" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O czym ty pierdzielisz? Przecież nie ma Polskiego dubbingu... -.-
Eldavo chodziło o to, że w tej części zmieniono aktora podkładającego głos Sama w angielskiej wersji. Do tej pory Fisherowi głosu udzielał Michael Ironside, a teraz niby ze względu na motion capture został on zastąpiony przez Erica Johnsona. Dla fanów serii (w tym dla mnie) zmiana jest trudna do przełknięcia, Ironside był w roli Sama po prostu świetny, a nowy aktor brzmi (przynajmniej dla mnie) słabo. Ja grę zamówiłem i pewnie trudno będzie mi się przyzwyczaić, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do redakcji, może głupie. Materiały "Pierwsze 15 minut z..." nagrywacie sami, czy dostajecie od wydawcy? Jeśli sami to chętnie posłuchałbym waszego komentarza w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 22:14, damlon napisał:

Mam takie pytanko do redakcji, może głupie. Materiały "Pierwsze 15 minut z..." nagrywacie
sami, czy dostajecie od wydawcy? Jeśli sami to chętnie posłuchałbym waszego komentarza
w trakcie.

Sami nagrywamy.

Filmy celowo nie mają komentarza - chcemy na nich pokazać ogólny zarys fabuły i ewentualnie polską wersję (o ile jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętacie, co znajdzie się w kuszących edycjach kolekcjonerskich?"
Chyba o wiele istotniejszym pytaniem będzie "czego nie ma w najbardziej wypasionej edycji kolekcjonerskiej?"
A niema ani Michaela Ironside''a ani PM Vector .45 ACP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętacie, co znajdzie się w kuszących edycjach kolekcjonerskich?"
Chyba o wiele istotniejszym pytaniem będzie "czego nie ma w najbardziej wypasionej edycji kolekcjonerskiej?"
A niema ani Michaela Ironside''a ani PM Vector .45 ACP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować