Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Frictional Games komentuje wysokie wymagania sprzętowe Amnesia: A Machine for Pigs

19 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Przeraził Was procesor i5 w minimalnych wymaganiach Amnesia: A Machine for Pigs? Frictional Games potwierdza, że konfiguracje, które wczoraj trafiły do sieci, są oficjalne, ale jednocześnie zaznacza, że gra bez problemu ruszy na słabszych maszynkach.

Przeczytaj cały tekst "Frictional Games komentuje wysokie wymagania sprzętowe Amnesia: A Machine for Pigs" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że wrzucają i7, gdzie faktycznie mój Quad Q6600 z gorszej jakości krzemu niż np Q8xxx poradzi sobie. Dlaczego nie miałby sobie poradzić? Czy faktycznie ta gra wymaga tak dużego natężenia procesora? Nie bardzo wiem gdzie to jest spożytkowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 21:20, Eternal101 napisał:

Na 100% optymalizacja leży a wypowiedź frictional to tylko wymówki by ludzie kupili ich
produkt... Czy oni się w końcu naucza optymalizować gry?

Po co? I tak wszyscy kupią, bo "O BOZIU AMNEZJA haha POSIKAŁEM SIĘ ZE STRACHU LOL".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 00:34, Afgncap napisał:

Czy ktoś z komentujących w ogóle przeczytał całego newsa ze zrozumieniem?


Tak. Gra prawdopodobnie uruchomi się na starszym sprzęcie, ale żeby być bardziej PRO, to podamy jakieś mocno wydumane i nie damy dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie gra będzie działać na znacznie słabszych komputerach (mniej więcej na poziomie pierwszej odsłony serii)

maniekk --- skąd to podkreślone "prawdopodobnie" ? Wy naprawdę nie umiecie czytać ze zrozumieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 11:29, Lucas162 napisał:

Szkoda, że nie dopisaliście do i7 i i5 2,0ghz. Osobiście nie spotkałem się z takimi taktowaniami
w przypadku tych procesorów

Bazowałem na wymaganiach podanych bezpośrednio przez producenta, a nie na tych podanych na Steamie.

http://www.frictionalgames.com/forum/thread-22443-post-249942.html#pid249942

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 21:22, Dared00 napisał:

> Na 100% optymalizacja leży a wypowiedź frictional to tylko wymówki by ludzie kupili
ich
> produkt... Czy oni się w końcu naucza optymalizować gry?
Po co? I tak wszyscy kupią, bo "O BOZIU AMNEZJA haha POSIKAŁEM SIĘ ZE STRACHU LOL".


Heh, nawet crysis miał chyba mniejsze minimalne niż to :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować