Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2013: Na tych pecetach będą działać Battlefield 4, NFS Rivals i Titanfall

41 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ciekawostka na niedzielne popołudnie: do sieci trafiły szczegółowe konfiguracje blaszaków, na których będą odpalone najważniejsze gry Electronic Arts podczas gamescomu 2013. Robią wrażenie!

Przeczytaj cały tekst "gamescom 2013: Na tych pecetach będą działać Battlefield 4, NFS Rivals i Titanfall" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęt:
płyta główna MSI B75A-G43;
procesor Core i5 3570k;
8 GB pamięci RAM (Corsair DDR3 1666);
karta graficzna AMD Radeon HD 7970;

bardzo mi miło że następna generacja dostosowywała się do mojego pcta :D
(tak, musiałem się pochwalić :\ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jeśli już trzeba 2 kart 7970 aby to odpalić to oznacza tylko jedno.... gdzieś w okolicach premiery pojawią się nowe next-genowe części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mój sprzęt:
> płyta główna MSI B75A-G43;
> procesor Core i5 3570k;
> 8 GB pamięci RAM (Corsair DDR3 1666);
> karta graficzna AMD Radeon HD 7970;
>
> bardzo mi miło że następna generacja dostosowywała się do mojego pcta :D
> (tak, musiałem się pochwalić :\ )
Nie masz szczerze czym , bo dużo osób posiada podobne konfiguracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 15:30, Chopek napisał:

Znaczy, że jeśli już trzeba 2 kart 7970 aby to odpalić to oznacza tylko jedno....


Raczej nie odpalić, a grać na najwyższych możliwych ustawieniach, ze stabilnymi FPS''ami. Co raczej do pokazów pasuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ja widzę, jak ktoś wkłada 2x HD7970 do BF''a albo GTX 770 + dysk SSD i Asus Sabertooth. o tym i7 czwartej generacji nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno zawyżone wymagania w przypadku Titanfall i The Sims 4. Pierwsza ma grafikę na poziomie dzisiejszych Call of Duty, a druga to po prostu Sims 3 w troszeczkę innej konwencji. Strach pomyśleć jakie będą wymagania gier za 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mój sprzęt:
> płyta główna MSI B75A-G43;
> procesor Core i5 3570k;
> 8 GB pamięci RAM (Corsair DDR3 1666);
> karta graficzna AMD Radeon HD 7970;
>
> bardzo mi miło że następna generacja dostosowywała się do mojego pcta :D
> (tak, musiałem się pochwalić :\ )
Słabo, słabo więc się nie chwal bo nie ma czym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już ja widzę, jak ktoś wkłada 2x HD7970 do BF''a albo GTX 770 + dysk SSD i Asus Sabertooth.
> o tym i7 czwartej generacji nie wspomnę :P
Sprzęty za 1500EUR, niespecjalnie wielkie pieniądze dla przeciętnego obywatela zachodniej Europy w porównaniu do przeciętnego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD zajmuje się średnim segmentem procesorów. Nie ma zamiaru ścigać się z intelem. AMD robi dobry sprzęt za rozsądne pieniądze. Osobicie wolę wydać ok 8 stówek na FX-a niż pakować górę pieniędzy w i7, którego i tak za okres kilku lat się wyrzuci, bo wtedy wejdą nowe podstawki i płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już ja widzę, jak ktoś wkłada 2x HD7970 do BF''a albo GTX 770 + dysk SSD i Asus Sabertooth.
> o tym i7 czwartej generacji nie wspomnę :P
Jak ktoś ma odpowiednie fundusze to czemu nie... Pa mam akurat 770GTX tylko nie w SLI i i7 2600K i podejrzewam że na wysokich detalach pogram a dodatkowe wygładzenia itp to w ferworze walki i tak nie będę oglądał. Byle było stałe 60 FPS i to mi starczy, najwyżej trochę detale obniżę.
BF4 nie mam mieć wyżyłowanych wymagań więc na wysokich mam nadzieje że pogram jak BF3 na ultra mi śmiga. Chodź raczej BF nie moja liga, bardziej mnie interesuje Titanfall który akurat będzie działał na takiej grafice jak ja mam więc jestem pozytywnie nastawiony do "następnej generacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha kozak wymagania ten bf4 ma sama karta jedna graficzna stoi tyle co cala konsola bez pada wiec panowie nawet mi tu glupich filmikow nie wystawiajcie jak bedziecie porownywac ps4 vs pc na bf4 bo was wysmieje albo glupie texty ze pecet wciaga konsole ale na pewno nie pc kupiony za 1400 z dodam jeszcze ze pad do ps4 kosztuje 500 zl 1800 - 500 = 1300 zl ps4^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować