Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 7 ma wrócić do korzeni

15 postów w tym temacie

Założę się, że jedyny wniosek do którego się zastosują, to ten o "zbyt napompowanej grze" i w następnej części zrobią to samo ale z mniejszą ilością kampanii. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale to już było, uuuuuuu i nie wróci więcej, uuuuuu <macha rączkami w górze>
Chociaż tyle się zdarzyło to już nie powróci do nas RE ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Re: Remake 2002 oraz Archives Zero z game cube + 1-3 stara trylogia to najlepsze czesci resow... Revelation porowcil do korzeni na tle np 6..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudzenie, resident 6 to jedyna gra w ktora moge pograc z dziewczyną w coopie i jej sie podoba, takze nie zaszkodzi wrzucenie takiej casualki raz na jakis czas;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, w stosunku do Sillent Hillów czy innej Amnesii każdy RE ssie jako horror, a nagonka na RE6 jest bardziej napompowana, niż zasłużona. Ok, kampania Chrisa to prawie CoD, ale Leon i Jake to już całkiem sensownie stworzony gameplay. Nie rozumiem również krytyki odnośnie fabuły - który RE miał lepszą? 1ka z domem zamieszkałym przez potwory? 2ka z epidemią w mieście? 3ka z ciągłą ucieczką przed Nemesisem? 4ka z ratowaniem córki prezydenta? A może 5tka z "o ja pierdzielę, tak naprawdę to nie wiem, po co tu jestem, ale skoro mnie tu wysłali, to na pewno coś się wydarzy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować