Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PayDay 2 - recenzja

28 postów w tym temacie

Mnie za to irytuje w tej grze to, że wszystkie "Bank Heisty" wyglądają tak samo, jakikolwiek bym wybrał z mapy, to zawsze ten sam budynek, te same wejścia, tylko inny cel, zabrać 2 a nie 3 torby z pięniedzmi. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie za to irytuje w tej grze to, że wszystkie "Bank Heisty" wyglądają tak samo, jakikolwiek
> bym wybrał z mapy, to zawsze ten sam budynek, te same wejścia, tylko inny cel, zabrać
> 2 a nie 3 torby z pięniedzmi. -.-

są też takie, w których nie bierzesz kasy tylko obrabiasz depozyty, ale fakt, wszystkie są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się skusić na tą gierkę, ale skoro wszystkie banki są takie same, to nie ma to sensu. To tak, jakbym kupił jakiegokolwiek FPSa, gdzie byłaby tylko jedna mapka do gry w multi. Na prawdę było tak trudno zaprojektować kilka różniących się banków? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt bank jest jeden, ale położenie skarbca i niektórych pomieszczeń oraz przedmiotów jest losowe. Poza tym jest od groma innych misji jak napad na jubilera, włamanie do siedziby FBI, ucieczka z kokainą, włamanie na lotnisko - sporo tego. W dodatku w misjach 2 lub 3 dniowych jeden dzień to ucieczka - tutaj też mapa przeznaczona do ucieczki jest wybierana losowo. I tak raz będziemy czekać na transport broniąc się w małym supermarkecie a innym razem w parku.
Autor podczas pisania recenzji zapewne nie miał nabitych sporo godzin w grze, ponieważ nie ma napadów 7 dniowych - maksimum to 3 dni, ale może kiedyś pojawią się dłuższe. Póki co zapowiedziano DLC o napadach na konwoje pieniężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować