Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2013: Pierwszy pokaz War Thunder na PlayStation 4

11 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Gaijin Entertainment, deweloper i wydawca gry War Thunder, poinformował właśnie, że wersja przygotowywana z myślą o PlayStation 4 zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas rozpoczynających się w tym tygodniu targów Gamescom w Kolonii.

Przeczytaj cały tekst "gamescom 2013: Pierwszy pokaz War Thunder na PlayStation 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 19:28, Trolowarzysz napisał:

Czyżby w prezentowanej wersji wreszcie miały pojawić się także bitwy pancerne z udziałem
graczy ?

Kto wie, nieoficjalnie czołgi mają wyjść "wczesną jesienią", więc możliwe, że coś z czołgami wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest piękna, piwko, znajomi i rozgrywamy partyjki, no World of Warplanes leży i kwiczy, World of Tanks pewnie też będzie kwiczeć (grało się fajnie, ale ile można to samo) jak wyjdzie kontra od Gaijin, a wierzę w nich bo Thunder to najlepsza tego typu gra w jaką gram aktualnie po sieci. IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chwila... to są ci Gaijini od Bit.Trip? Jeśli tak, to niezły postęp.

Nie. Ci od Bit.Trip to Gaijin Games, a ci tutaj to Gaijin Entertainment. Jedni z USA, drudzy z Rosji. Choć rzeczywiście, czasami ciężko się już w tym połapać.

Co do War Thunder: naprawdę kawał solidnej gry, polecam sprawdzić nawet jak ktoś się specjalnie nie interesuje tą tematyką. Wciąga niesamowicie. WoWP nie ma chyba sensu do tej gry porównywać, bo to jak kopanie leżącego. A jak do WT dojdą jeszcze czołgi, to Wargaming może już jak dla mnie pakować walizki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 02:51, Kreeg napisał:

> Chwila... to są ci Gaijini od Bit.Trip? Jeśli tak, to niezły postęp.

Nie. Ci od Bit.Trip to Gaijin Games, a ci tutaj to Gaijin Entertainment. Jedni z USA,
drudzy z Rosji. Choć rzeczywiście, czasami ciężko się już w tym połapać.

Co do War Thunder: naprawdę kawał solidnej gry, polecam sprawdzić nawet jak ktoś się
specjalnie nie interesuje tą tematyką. Wciąga niesamowicie. WoWP nie ma chyba sensu do
tej gry porównywać, bo to jak kopanie leżącego. A jak do WT dojdą jeszcze czołgi, to
Wargaming może już jak dla mnie pakować walizki ;)


Dokładnie ! Podpisuje się pod tym nawet rękami i nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. War Thunder o niebo lepsze od WoWP. Bez dwóch zdań. Gram od stycznia niemal codziennie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tryb Arcade dla graczy którzy chcą się po prostu odprężyć, tryby HB a w szczególności FRB dla fanatyków symulacji. No i przede wszystkim brak pasków życia (co jak dla mnie jest totalnym nieporozumieniem) jak w WoWP. W dodatku nie mamy w WT złotej amunicji (i oby nigdy nie było takich wynalazków) co czyni ją względnie równą dla tych co chcą grać za darmo i dla tych którzy chcą coś "rzucić" twórcą gry. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować