Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2013: Relacja z konferencji Electronic Arts - startujemy o 16:00

31 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2013 o 17:14, Principes napisał:

Skrypty wgniatają w fotel?


Czy ja wiem czy tam było aż tak dużo skryptów, większość rzeczy wynikała z interakcji gracza a to mnie jak najbardziej przekonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 17:16, kesik93 napisał:

BF4 to jakiś żart. Nie ma to jak wydawanie tej samej gry drugi raz, pod inną nazwą...


A czy tego nie robi praktycznie CoD co roku? Jakoś to się sprzedaje...

Tak czy inaczej mi tutaj czegoś brakowało, takiej miłej pani o azjatyckich rysach twarzy... Co biega po wieżowcach, jak się ona nazywała. Faith?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF4 to jakiś żart. Nie ma to jak wydawanie tej samej gry drugi raz, pod inną nazwą...
Heh, do tej pory myślałem tak samo. Ale teraz widząc te nowe mapy, zmienną pogodę i ogólnie efektowniejszą grafikę, rozbudowaną mechanikę i LEGENDARNĄ muzykę z pierwszych części, zdecydowanie zmieniam zdanie. Ta gra będzie awesome i znów wróciły nadzieje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 kupię gdy będzie dostępne razem z premium za nieco ponad 100 złotych. Wiecie ile oni sobie liczą za wersję STANDARDOWĄ na originie? 170 złotych. Nnnnope.
Wraz z napływem nowych graczy z humble bundle można zainteresować się premium do battlefield 3. W tym przypadku naprawdę warto bo stosunek cena/jakość bardzo kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie czekałem na Titanfall i Bf4 ale rozczarowałem się.
Titanfall przypomina mi mieszankę Crysis + CoD + mechy. Zarówno graficznie jak i gameplayowo większe wow było na E3
BF4 za to pięknie wyreżyserowany filmik no właśnie ale żeby tak pięknie to wyglądał zawsze, skrypy i dodanie jednostek wodnych to chyba główne atutu które będzie promować EA/Dice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować