Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Bob Marley - legenda trwa ^^'' Jednak ze statycznych obrazków dużo nie zrobisz. Troszkę akcji też by się przydało :) Przejrzyj inne amv i gmv - sam kilka dawałem, jak coś to http://youtube.com/tykus160 :P (chociaż wzór do naśladowania to ja nie jestem xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lepiej by to wyglądało z animacją ale postanowiłem zacząć od czegoś łatwiejszego i szybszego :P Ot, zabawa na jeden ranek

PS. W czym najlepiej robić amv/gmv? Bo ja moje dzieło stworzyłem za pomocą Windows Movie Makera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:06, Delis napisał:

Wiem, że lepiej by to wyglądało z animacją ale postanowiłem zacząć od czegoś łatwiejszego i
szybszego :P Ot, zabawa na jeden ranek

PS. W czym najlepiej robić amv/gmv? Bo ja moje dzieło stworzyłem za pomocą Windows Movie Makera


jak jestes zielony to movie maker jak ci sie znudzi to dalej mozesz sony vegas studio, adobe effect,Ulead VideoStudio 10 to juz bardziej dla zawodowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź :) Hmm, może ściągnę parę odcinków Naruto (bo tak to przeważnie oglądam w necie) i coś skleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:44, pan m. napisał:

A co jest w miarę łatwe w obsłudze i jest rozbudowane?


jesli znasz dobrze angielski to Ulead VideoStudio 10 niesprawi ci problemu:) sony vegas mam dopiero zamiar sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:15, Delis napisał:

Dzięki za podpowiedź :) Hmm, może ściągnę parę odcinków Naruto (bo tak to przeważnie oglądam
w necie) i coś skleje :)


kolejny fan naruto sam zrobiłem kilka klipów z tego anime, sa na GS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:44, pan m. napisał:

A co jest w miarę łatwe w obsłudze i jest rozbudowane?


Najlepszy Movie Maker :P Adobe Premiere już jest bardziej pro. Jednak programy, które wymienił crespo są płatne.

@Delis - czekam na coś poważniejszego :P Jakbyś się sprężył to można zrobić w 4-5 godzin filmik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:51, crespo1 napisał:

sony vegas mam
dopiero zamiar sprawdzac


Ja SV bardzo polecam. Jednak pracuję w tym programie pół roku, a nadal dowiaduję sie o jego nowych umiętnościach. Na początku to czarna magia, ale nie zniechęcaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:04, tykus napisał:

> A co jest w miarę łatwe w obsłudze i jest rozbudowane?

Najlepszy Movie Maker :P Adobe Premiere już jest bardziej pro. Jednak programy, które wymienił
crespo są płatne.

@Delis - czekam na coś poważniejszego :P Jakbyś się sprężył to można zrobić w 4-5 godzin
filmik xD


no niestety sa to triale i instalki zajmuja po nawet 1,5 GB!!!! ale sa to juz programy profesjonalne a za jakos trza płacic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakiś ciekawy pomysł na to coś poważniejszego? :) Jakby co to pisz na gg (podane w gramsajcie). A poza tym nikt mi jeszcze nie skomentował tego wytworu mojej chorej wyobraźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:03, Delis napisał:

A masz może jakiś ciekawy pomysł na to coś poważniejszego? :) Jakby co to pisz na gg (podane
w gramsajcie). A poza tym nikt mi jeszcze nie skomentował tego wytworu mojej chorej wyobraźni
:P


ty sam to rysowałes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:03, Delis napisał:

A masz może jakiś ciekawy pomysł na to coś poważniejszego? :) Jakby co to pisz na gg (podane
w gramsajcie). A poza tym nikt mi jeszcze nie skomentował tego wytworu mojej chorej wyobraźni
:P


Na komenty do filmików trzeba czekać długooo :P A amv jakie masz zrobić? Nie wiem xD Jakoś nie widzę Naruto, ale jeśli twoje ulubione anime to czemu nie :) Na początek może jakaś ostrzejsza muzyja, więcej akcji - łatwiej się wczujesz ;)

A to oto zrobiła moja sis :D http://pl.youtube.com/watch?v=wlcet2V9feo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 00:35, Lady Driada napisał:

Sis tykusa to ja!!!! Ujawniam się!!! :P Zapraszam na http://pl.youtube.com/LadyDriada
gdzie znaleźć można tylko/aż 2 moje amv.
Wkrótce może bardziej się udzielę na tym temacie, obejrzę filmiki i ocenię. Pozdrawiam!!!

Hello, I love you, won''t you tell me your name. Twoje amv są genialne, gratuluje talentu. Wiem, to u was rodzinne hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc (pisząc) to dopiero niedawno zacząłem się interesować anime :) Kiedy dokończę oglądać Naruto to biorę się za Bleach :) Więc narazie nie mogę stwierdzić, które anime lubię najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 08:55, Delis napisał:

Szczerze mówiąc (pisząc) to dopiero niedawno zacząłem się interesować anime :) Kiedy dokończę
oglądać Naruto to biorę się za Bleach :) Więc narazie nie mogę stwierdzić, które anime lubię
najbardziej ;)


to troche ci zajmie ogldanie naruto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam takiego czegos nie tworze znaczy sie na dzien dzisiejszy bo kiedys to mialem doczynienia z przerabianiem trailerów z lineage 2 na swoje znaczy sie brałem postacie potem kobinowałem i tworzłem jakby własną "fabułe" filmu z udziałem tamtych postaci nawet to jakos wygladało ale juz mnie do tego nie ciągnie ale chetnie pooglądam wasze prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować