Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 11:53, BoyOgOyOrtH napisał:

Ja tam takiego czegos nie tworze znaczy sie na dzien dzisiejszy bo kiedys to mialem doczynienia
z przerabianiem trailerów z lineage 2 na swoje znaczy sie brałem postacie potem kobinowałem
i tworzłem jakby własną "fabułe" filmu z udziałem tamtych postaci nawet to jakos wygladało
ale juz mnie do tego nie ciągnie ale chetnie pooglądam wasze prace!


dwa filmik L2 moda by me:) komentarze mile widziane:)

http://pl.youtube.com/watch?v=gp9ZcDgAHL0

http://pl.youtube.com/watch?v=ECn_HdqdBP0&mode=user&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak długo :P Jestem już na 202 odcinku :) W przyszłym tygodniu powinienem już skończyć... I żeby nie robić offtopu to mam pytanie na temat.. W jakim programie mogę dodać napisy do scen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:45, Delis napisał:

Nie aż tak długo :P Jestem już na 202 odcinku :) W przyszłym tygodniu powinienem już skończyć...
I żeby nie robić offtopu to mam pytanie na temat.. W jakim programie mogę dodać napisy do scen?


tak na stałe wkleic do filmu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie już nieważne ;) Ale zaistniał kolejny problem... Kiedy próbuję przenieść plik do WMM to wyskakuje mi błąd o następującej treści:

"Nie można zaimportować pliku D:\Program Files\WoW\Data\enGB\Interface\Cinematics\WOW_Intro_1024.avi, ponieważ nie jest zainstalowany koder-dekoder wymagany do odtwarzania pliku. Jeśli już próbowano pobrać i zainstalować koder-dekoder, zamknij i uruchom program Windows Movie Maker, a następnie ponownie spróbuj zaimportować plik."

Gdzie mogę owy dekoder pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami wolę kręcić filmiki ... Mamy już na swoim koncie filmiki w stylu Counter Strike Live, kumpel kręci także dużo filmików z jazdy na BMX''ie, jak na razie na 7 częsci brałem udział w kręceniu jednej.
Jak znajdę linki to wrzucę :D

Pamiętam też jak zrobiliśmy krótki remeke "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie" ... Leciałem wtedy freesylem i się zająkałem trochę, możecie zobaczyć tu > http://www.youtube.com/watch?v=PQai1JrToiw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 16:19, Delis napisał:

To pytanie już nieważne ;) Ale zaistniał kolejny problem... Kiedy próbuję przenieść plik do
WMM to wyskakuje mi błąd o następującej treści:

"Nie można zaimportować pliku D:\Program Files\WoW\Data\enGB\Interface\Cinematics\WOW_Intro_1024.avi,
ponieważ nie jest zainstalowany koder-dekoder wymagany do odtwarzania pliku. Jeśli już próbowano
pobrać i zainstalować koder-dekoder, zamknij i uruchom program Windows Movie Maker, a następnie
ponownie spróbuj zaimportować plik."

Gdzie mogę owy dekoder pobrać?


zazwyczaj to on sam pobiera kodeki jak niemoze otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 00:42, Lucas016 napisał:

Hello, I love you, won''t you tell me your name. Twoje amv są genialne, gratuluje talentu.
Wiem, to u was rodzinne hehe ;-)


Dzięki za uznanie... Śmiałe wyznanie, ale temat do tego chyba nie ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem ściągając Ulead VideoStudio 10.. Ale tu rodzi się kolejny kłopot :/ Kiedy próbuję odtworzyć niektóre filmy, to program się zacina :( Co może być nie tak? Przyczyna komputera czy programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą Tykusa (thx) wszystkie problemy rozwiązane :) Wkońcu wziąłem się do roboty ;) Ale nie zamierzam poświęcać na to całego mojego czasu, więc koszmary będziecie mieć w piątek najwcześniej (chyba, że stane się wredny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kooorcze mam problem :/ Już zrobiłem gmv tylko, że jest problem z dźwiękiem (narrator) ... Ustawiam, żeby go nie było i jest spoko.. Ale gdy już zapisze wideo na dysk, to ten dźwięk jest dalej :/ Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powyżej nieważne... Ale w jaki sposób mogę zmniejszyć rozmiar pliku? Bo na youtubie max to 100mb a moj ma 165mb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:15, pan m. napisał:

Oto mój nowy filmik: http://www.youtube.com/watch?v=q78B3ZIlUsk
Liczę na oceny zarówno tu jak i na youtube,dziś wieczorem dam chyba 2,więc jutro też tu napiszę.

Obejrzałem film i nawet dam zaraz komentarz i ocene. A co do ogółów-to hmm...taki sobie :) Może 2 będzie lepszy.
http://pl.youtube.com/watch?v=uSo1KTGbitM ten link już dałem w temacie youtube, ale widze, że tutaj bardziej pasuje, więc dam też tu (film dot. GTA SA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na twój komentarz na youtube,ale powiem cytat:"Innych ujęć kamery w powtórce w tej grze nie ma",więc nie ma co liczyć na efektowniejsze ujęcia.Twój filmik spoko,ale czegoś w nim jednak brakuje(4/5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:42, pan m. napisał:

Odpowiedziałem na twój komentarz na youtube,ale powiem cytat:"Innych ujęć kamery w powtórce
w tej grze nie ma",więc nie ma co liczyć na efektowniejsze ujęcia.Twój filmik spoko,ale czegoś
w nim jednak brakuje(4/5).

Wiem czego ale nie wiem jak to nazwać. Na szczęscie mam jeszcze mnóstwo pomysłów więc może wymyśle coś lepszego, może w innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować