Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Zachęcam do obejrzenia Transportera jedynkę i dwójkę ale lepsza 1 .
Niezły film to też ,,Szybcy i wściekli'' i ,,Za szyby i za wścielki''''
Fajne filmy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Ja cały czas robie filmiki MM. Tykus ma racje nie liczy się jaki program ale efekt, niektórzy zrobią świetny film mając najprostrze narzędzia, a inni mając najlepsze grogramy zrobią crap. Co do niestabilności to jednak jest prawda, dzisiaj myślałem że wywale go( czy coś w tym stylu, pozostawiam to waszej wyobraźni). 2 godziny składałęm materiał, a on przy zapisywaniu projektu postanowił sie zawiesić(choć teraz już powolij go odbudowuje, zuploaduje dzisiaj wieczorem, albo jutro rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat ? 3 ? Opublikuje twój komentarz na gram.pl (moderatorzy, przepraszam ale nie mogę wytrzymać tak mnie zdenerwował):,,Kórwa gra jak huj na pewno na 1 gwiazdce 1/5. *****"
A to dlatego że dałem 2 za ich filmik bo uważam że to odgrzewany kotlet (dobrze że jest na youtube funkcja ,,usuń")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post dopiero zauważyłem.
Jeszcze raczysz napisać mi na gram sajcie:
,,Po co w ogóle brałeś w tym udział? Jeździsz jak Maciuś z Klanu."
Jak nie umiesz się pogodzić z tym że dałem ocenę taką na jaką zasłużył ten filmik to nie wchodź na youtube.Gdyby ten filmik był pierwszy a nie trzeci dodałbym 5 ale większość już wszyscy widzieli i jest to odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:08, Ari Zmc napisał:

Ile masz lat ? 3 ? Opublikuje twój komentarz na gram.pl (moderatorzy, przepraszam ale nie mogę
wytrzymać tak mnie zdenerwował):,,Kórwa gra jak huj na pewno na 1 gwiazdce 1/5. *****"
A to dlatego że dałem 2 za ich filmik bo uważam że to odgrzewany kotlet (dobrze że jest na
youtube funkcja ,,usuń")


Na pewno więcej niż ty. Dałbym Twój komentarz o moim filmiku z FIFY 99, ale usunąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ? Powiedziałem że jest nudny, bo na treningu to i ja moge sobie kiwać, a ten drugi dałem 5 bo był śmieszny i tyle.
Nie wchodź mi na gs-a i tak wszystko usunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:19, Ari Zmc napisał:

Co ? Powiedziałem że jest nudny, bo na treningu to i ja moge sobie kiwać, a ten drugi dałem
5 bo był śmieszny i tyle.
Nie wchodź mi na gs-a i tak wszystko usunę


Taaak... Że jest nudne. Jak pamiętam to było w stylu ''''Lol nic nie umiesz naucz się grać k****.
PS. Nie wiem czy wiesz, ale jeśli pisze się przekleństwa to robi się ****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz. Na pewno dorosły nie jesteś jak tak kłamiesz. Po tych komentarzach Pan M. robił z tobą nie będzie sam powiedział mi żebym wsadził linka do filmiku, ale usunąłem komentarz. Ja bym nie bluzgał na sajtach ani na youtube, bo to źle sie dla ciebie może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari Zmc
PJ MW

Skończcie pyskówkę, bo polecą skalpy...

Ari Zmc -> jeżeli ktoś napisze na czyimś GS chamski, ordynarny komentarz to należy to zgłosić do moderatorów a nie przepisywać na forum...

PJ MW -> przekleństw najlepiej nie pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, następnym razem zgłosze do moderatora, ale chciałem żeby ludzie wiedzieli jakich znajomych mają na forum, żeby wiedzieli jacy ludzie są zawistni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nagrywasz powtórki Frapsem/GameCamem ten drugi lepszy
2.Montujesz muzyke i powtórki w Windows Movie Maker masz go odrazu jak masz Windows XP SP2
3.Zapisujesz
4.Wrzucasz na Youtube
5.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować